2022-2023 Türkiye Süper Ligi

Adamlar inanılmaz. Koç göz göre göre insanların aklıyla oynuyor ve buna inanıyor o zavallılar. Kimse çıkıp diyemiyor mu kaç senedir başkansın bir tane kupan yok?
Herkes inanmıyor. Bana göre şampiyonluk Kadıköy'de 3-0 kaybettiğimiz maçtan sonra gitti. Kendilerini kurtarmak için saçma sapan yerlere saldırıyor Ali Koç ve ekibi. Aklı selim bütün Fenerbahçeli'ler bunun farkında merak etmeyin.

Kansıza bak seyircisiz oynattırmaya çalışıyor maçları kansız vatan haini. Siz öyle büyük kötüsünüz ki ; GS-FB-BJK , GÖZTEPE-KSK herkes omuz omuza geldi aynı yere baş koydu. 150-200 bin kişi öldü sıkıntı yok , 40 bin kişi istifa dedi seyircisiz oynatacak. Korku dağları sardı.

Karagümrük-Sivas maçını açın izleyin özetini. Futbolun temel kanunlarının dahi yok sayıldığı enteresan bir hakem yönetimi. Bu hakemlerle bu lig...

bu nasil lig? Lale Orta Ali Koc hayrani birisi nasil adaletli olmasini bekleriz zaten.

Gökhan Dinç: "Lale Orta'nın eşinin de Okan Üniversitesinde çalıştığını biliyor muydunuz? Orta ailesinin evine giren iki maaş da Fenerbahçe YK Üyesinden geliyor."

Birde utanmadan mac sonu hakemle kazanmalarina ragmen bu sisteme karsiyiz diyorlar.

Osayi’nin pozisyonunda kirmiziyi verse mac 15. dakikada bitecek ama herifler o kadar yuzsuz ki devre arasinda cizilen ofsayt cizgisinden dolayi dograniyoruz diyorlar.Valla istedigi kadar taraftari olsun su zihniyetteki bir virus camiaya asla saygi duymuyorum.

Ikinci penaltilari penalti bile degil.Valencia denen emek hirsizi her pozisyonda kendini yere ata ata 29 gol oldu.

Mayis ayinda tarihin en buyuk kutlamasini yapariz insallah.Ama oyle sade bir kutlama degil.Malum kitleyi aglata aglata kutlayalim.Ben bu kadar pislik bir bakis acisi gormedim.Yaziklar olsun.G.t lalesini de cagiralim kupamizi o versin.

Osayi’nin pozisyonunda kirmiziyi verse mac 15. dakikada bitecek ama herifler o kadar yuzsuz ki devre arasinda cizilen ofsayt cizgisinden dolayi dograniyoruz diyorlar.Valla istedigi kadar taraftari olsun su zihniyetteki bir virus camiaya asla saygi duymuyorum.

Ikinci penaltilari penalti bile degil.Valencia denen emek hirsizi her pozisyonda kendini yere ata ata 29 gol oldu.

Mayis ayinda tarihin en buyuk kutlamasini yapariz insallah.Ama oyle sade bir kutlama degil.Malum kitleyi aglata aglata kutlayalim.Ben bu kadar pislik bir bakis acisi gormedim.Yaziklar olsun.G.t lalesini de cagiralim kupamizi o versin.
Hadi diyelim Valencianinki penalti. Ayni faul cuma Konya macinda Rashicaya yapildi verilmedi.
Bizim futbolcular artik böyle faullerde topu disari atmasi veya oyunu durdurmasi lazim. Fenerliler nasil hemen hakeme kosuyor VARa gitsin diye

Hadi diyelim Valencianinki penalti. Ayni faul cuma Konya macinda Rashicaya yapildi verilmedi.
Bizim futbolcular artik böyle faullerde topu disari atmasi veya oyunu durdurmasi lazim. Fenerliler nasil hemen hakeme kosuyor VARa gitsin diye
Bence Valencia’nin pozisyonu kesinlikle penalti falan degil ama 2. soylediginize katiliyorum.Bizim oyuncular da kenar yonetimi de fazla pasif kaliyor bu konularda.
Rashica’nin pozisyonunda ben Tv basinda penalti penalti diye bir taraflarimi yirtarken hic bir futbolcumuz orali bile olmadi.

Ayni sekilde Ahmet Oguz’un Dubois’ya yaptigi hareket net kirmiziyken pasif pasif bekledik hakem kararini.Aslinda “kasar” oyuncu sayimiz fazla.Hocamiz da tecrubesiz bir hoca degil ama o da inanilmaz silik davraniyor.

Biz sesimizi cikartmazsak bunlar daha tepemize cok s.carlar.Sadece yildiz futbolcuyla,iyi oyunla sampiyon olunmuyor bu ligde.Cunku karsimizda illet bir kitle var.

Ya bir de heriflerde inanilmaz bir medya gucu var.Bizim Sivas maci veya onlarin Adana Demir maclari nasil gundem olmustu hatirlayin..

Bugun 1 kisi cikip konusmuyor bile.

Hele o dijital platformun meshur futbol kanalinda bir tane sisman,gozluklu,eskinin Fetocusu simdinin entellektuel adami (!) olan bir yaratik var.Adana Demir ve Sivas maclarindan sonra kuduz kopek gibi salyalarini akitiyordu.Bugun bir bakayim dedim yine takmis o gozlugunu “futbol” konusuyor beyefendi.Ruzgarin yonunun adami serefsiz.

Ya bir de heriflerde inanilmaz bir medya gucu var.Bizim Sivas maci veya onlarin Adana Demir maclari nasil gundem olmustu hatirlayin..

Bugun 1 kisi cikip konusmuyor bile.

Hele o dijital platformun meshur futbol kanalinda bir tane sisman,gozluklu,eskinin Fetocusu simdinin entellektuel adami (!) olan bir yaratik var.Adana Demir ve Sivas maclarindan sonra kuduz kopek gibi salyalarini akitiyordu.Bugun bir bakayim dedim yine takmis o gozlugunu “futbol” konusuyor beyefendi.Ruzgarin yonunun adami serefsiz.
23 macta 18 penalti kazanmislar neredeyse mac basina penalti hala utanmalari yok hakemler söyle hakemler böyle.
Bizim lig baslayali kac tane penaltimizi yediler.

Özbek yonetimi de geçmiş yönetimler gibi büyük hayal kırıklığı oldu hakkımızı savunma konusunda. mhk başkanı çıktı, suçunu kendi ağzıyla itiraf etti. yönetim sadece "umarım gerçek değildir" gibi saçma sapan bir açıklama yaptı. hakkımızın yenmesine müsaade etti. salı günü toplantı varmış, olan olmuş zaten. lige 2 hafta ara verilecek. sonraki maça kim öle kim kala, her şey unutulmuş olur zaten. sen adana demir macindan 2 gün önce yap şunu yada konya maçının hemen sonrası yap. insanları da baskı altına al. bak, fenerbahçe devre arası 2 sayfalık metin yayınladı twitterda, hakemi baskı altına aldılar. herif iki tane penaltı verdi 0 tereddütle. fener aleyhine bir tane düdük çalamadı ikinci yarı. aynı çirkefliği, aynı çamura yatmayı istemiyoruz sizden. hakkımızı yedirmeyin yeter. çok şey mi istiyoruz anlamadım ki

Ne yapsınlar mesela nasıl savunsunlar hakkımızı ? Bu ülkede bizim yaşam haklarımız doğru düzgün savunulmuyor da bir tane futbol takımının hakkını savunmak mı kaldı. Bir tane liyakatli kurum yok bu ülkede futbol da mı olacak. Lale gitsin X gelsin ne farkedecek yine memnun olunmayacak. Ben daha herkesin memnun olduğu ne Mhk başkanı ne tff başkanı ne de hakem gördüm. Eğer işin bu değilse herhangi bir takıma bu kadar anlam yüklemenin anlamı yok zaten anlam yüklenmese çok daha iyi yönetirler bütün ilgi bu heriflerin üzerinde oldukça şirazeleri kayıyor.