KBSL 22.Hafta | Nesibe Aydın 78-83 Galatasaray Çağdaş Faktoring

Yerlilere bak bi tane şut sokun be !!!
O kadar boş kaldınız bi tane atamadınız ,el üstü falan olsa tmm diycem hepsi boştu be yazık!!!
Hoca büşra'da ne vardı bu kadar ,girdiğinden beri eksi yazıyor çıkarmadı 1 çeyrek boyunca.

Mccowan'ın koşu yapan kısaya topu atmaması lazım.İlk yarı Büşra'yada atmıştı top çıkmaza gidiyor.

Öte yandan Hines Allen'ında 3'lemesi çok kötü oldu.

Hines Allen'a çalınan 3.faul doğru mu bilmiyorum fakat Vanloo'ya demin çalınan faulde bir şey yoktu.Hakem uydurması oldu.Bu kadar maçın içine girmelerine gerek yok.

Uzundan uzuna pasları çok iyi yapıyoruz bu çeyrek.11 sayı öne geçtik molaya yolladık.Meltem'den azar azarda olsa katkı alıyoruz,şutu girmesede.

Hines Allen'ın gereksiz üçlüğü + 4-0 yenilen seri geldiği anda molaya gideceksin.İlle hücum ribaundu vereceksin 7-0 seri yiyeceksin değil mi ?

11 sayı önde bitirdik çeyreği.Meltem'den bu çeyrek maksimum katkıyı aldık.İlayda tepeye çıktığı anda dikkat etmek lazım.Her zaman sokamıyor o ayrı,ona tepede üçlük pozisyonu hazırlayıp duruyorlar.

Vanlooooo iyi ki varsın be.İyi ki bizimlesin.Tıkandığımız bölümde çok zor üçlük soktu farkı 12 ye çıkarıp molaya yolladı.Ne zaman kolay iş yaptı ki ? Zor anların oyuncusu !

Son 2 dakikaya 12 sayı önde girip son 20 saniye bize taktik faul yapılır duruma geliyor maç.Yani aynı şeyi Botaş maçındada yaşadık.

Maç için ise tebrikler sarayın sultanları !

Hocam her konuda zıtlaşmak zorunda mısınız ? Kötü olduğu için kesildi.Bir sonraki maç belki yine o oynar bilemeyiz.Keşke alınmasaydı ama hiç.Belkide Avrupalı alınabilecek maksimum oyuncu oydu onu aldılar.Eski Hartley yok.Bir şeyide kabullenin ya.
Çok bilmesek mi acaba. İzinli olduğu için yoktu Hartley kötü olduğu için değil.

Çok bilmesek mi acaba. İzinli olduğu için yoktu Hartley kötü olduğu için değil.

Bilemeyebiliriz.Ben hiçbir zaman her şeyin en iyisini biliyorum demiyorum.Bu Hartley'in kötü olduğu,takımın oyununu bozduğu gerçeğini değiştirmiyor.Senin gibi en azından Bursa'nın koçundan,başkanına,başkanından oyuncusuna şikeci demiyoruz alenen.

Ya da birileri gibi hazırda beklemiyorum algı yapmak için.

Bilemeyebiliriz.Ben hiçbir zaman her şeyin en iyisini biliyorum demiyorum.Bu Hartley'in kötü olduğu,takımın oyununu bozduğu gerçeğini değiştirmiyor.Senin gibi en azından Bursa'nın koçundan,başkanına,başkanından oyuncusuna şikeci demiyoruz alenen.

Ya da birileri gibi hazırda beklemiyorum algı yapmak için.
Hartley takımın oyunu falan bozmuyor. Bugün olsa çok daha iyi oynardık. Basketbol aklı en yüksek oyuncumuz kendisi. Madem bilmiyorsun kötü oynadığı için kesildi yazamazsın.