Klemen Prepelič

Bundan sonra bu takımla tek bir maça çıkarsa her maç Yakup Sekizkök’ü protesto etmek için maça gideceğim. Ayıp ya bu kadar da olmaz bu ne rezalet bir insan. Kötü oyuncu falan demiyorum adam apaçık kendi arkadaşlarının emeğine saygısızlık yapıyor.

Bundan sonra bu takımla tek bir maça çıkarsa her maç Yakup Sekizkök’ü protesto etmek için maça gideceğim. Ayıp ya bu kadar da olmaz bu ne rezalet bir insan. Kötü oyuncu falan demiyorum adam apaçık kendi arkadaşlarının emeğine saygısızlık yapıyor.
Maçı izlerken aynı şeyi yazdım. Artık faydasını geçtim ciddi ciddi zarar veriyor takıma. Geldiği zaman müthiş başlamışken bu kadar hızlı form düşüklüğü akıl alır gibi değil.

Buğrahan sakat elde Walden ya da Prepelic var 4 yabancıyla ve sadece 2 guardla mı (Bost İsmet) sahaya çıkalım

Yani şu takımın sahaya çıkıyor olması neyi değiştiriyor tam olarak? Biz ne anlatıyoruz, siz nerelerdesiniz. Biz yapı zihniyet diyoruz, siz play off’a girmek önemli diyorsunuz. Hiç ders almamak yaşanan bu kadar şeye rağmen. Hakikaten enteresan.

Hayatımda gördüğüm en sorumsuz, en kapasitesiz ama buna rağmen kendi zavallılığının farkında bile olamayacak kadar beyinsiz bir garip Sloven. Umarım Beşiktaş maçı onun GS formasıyla oynadığı son maç olur.

Yani şu takımın sahaya çıkıyor olması neyi değiştiriyor tam olarak? Biz ne anlatıyoruz, siz nerelerdesiniz. Biz yapı zihniyet diyoruz, siz play off’a girmek önemli diyorsunuz. Hiç ders almamak yaşanan bu kadar şeye rağmen. Hakikaten enteresan.
Sene sonu yollar ayrılır alt yapıda potansiyel guard var mı süreyi ona verelim. Bost zaten yeterince süre alıyor. Resmi maçlar oynanacak kısacası ne farklı bir yapı kurgulamak denemek için elde malzeme var ne de guard pozisyonunda ümit veren gençler var süre verelim. 3/4 olarak Karahan oynuyor misal. Ege Tan Yildizoglu olsaydı sure alırdı bu dönem. Dün için İsmet 'in süresi artabilirdi bence daha fazla oynamalı onun dışında mecbur Prepelic veya Walden kadroda olacak Buğrahan dönene kadar.