25 Mayıs 2024 GALATASARAY Seçimli Genel Kurulu

Seçimi hangi isim kazanmalı ?

• Dursun Özbek

Oy: 5 55.6%
  • Süheyl Batum

Oy: 3 33.3%
  • İkisinede Hayır

Oy: 1 11.1%

• Kullanılan toplam oy
    9
Cuma günü listeler verilecekmiş,hala aday yok,eskiden ne güzel seçim heyecanı olurdu,forumda anket açardık,tek adaylı seçim Galatasaray tarihinde daha önce hiç oldumu acaba ? Şöyle ciddi bir ismin altında önemli isimler birleşse Özbek seçimi bence kaybeder.

Liste aynı nerdeyse, tek sevindiğim kişi Ali Yüce oldu. Onun dışında hayal kırıklığı oldu ama istikrar'da önemli olabilir tabi.
Bu listeden bazı kişilerin Erden Timur'u istemediği haberleri var. Eğer en kötü A.Ş'de olmazsa çok ileri gitmez bu yönetim.

Seçimin tek adaylı olmayacak olması güzel ama Özbek'in karşısına çıkan isim bizi Özbek'e mecbur bırakmış oldu.Özbek'in listesi zayıf olsada Özbek bu seçimi rahat şekilde kazanacak.

Eğer ciddi bir başkan adayı olsaydı ve gerçekten sağlam liste yapsaydı Özbek seçimi kesin kaybederdi.

Ne yapalım,kadere razı olmaktan başka elden ne gelir ? Gönül başka türlü olsun isterdi ama olmuyor.

Erden Timur'un olmadığı bir Dursun Özbek yönetiminden bir cacık olmaz.
Süheyl Batum zayıf aday ama belki Ünal Aysal hamlesi biraz durumu dengeleyebilir.

Diğer taraftan floryanın peşkeş çekilme iddialarının arkası iyi araştırılmalı. DÖ söz konusu olduğunda her şey mümkün olabilir.
Diğer taraftan Galatasaray başkanının AKP'nin Kurum'u tarafından avuçlanmış olmasına da camiada mutlaka bir ses çıkartılacaktır.

Bunların hepsi Galatasaray camiası için önemli şeyler eğer güçlü bir aday çıkarılabilseydi Erden Timur'suz Özbek yine devrilirdi futbol takımının bütün başarısına rağmen. Fakat takım başarılı olduğu için büyük ihtimalle Özbek seçimi yine bir şekilde alacaktır.

Erden Timur'un olmadığı bir Dursun Özbek yönetiminden bir cacık olmaz.
Süheyl Batum zayıf aday ama belki Ünal Aysal hamlesi biraz durumu dengeleyebilir.

Diğer taraftan floryanın peşkeş çekilme iddialarının arkası iyi araştırılmalı. DÖ söz konusu olduğunda her şey mümkün olabilir.
Diğer taraftan Galatasaray başkanının AKP'nin Kurum'u tarafından avuçlanmış olmasına da camiada mutlaka bir ses çıkartılacaktır.

Bunların hepsi Galatasaray camiası için önemli şeyler eğer güçlü bir aday çıkarılabilseydi Erden Timur'suz Özbek yine devrilirdi futbol takımının bütün başarısına rağmen. Fakat takım başarılı olduğu için büyük ihtimalle Özbek seçimi yine bir şekilde alacaktır.
Erden Timur'un Özbek yönetiminde olmayacağını kim söyledi ? Bilmediğimden soruyorum öğrenmek için. Yoksa da neden yok ?

Galatasaray camiasının ne kadar zayıf ne kadar kapalı ve kalitesinin düştüğü bir kez daha görüldü maalesef. Çıkan adaylar ve grupların kapasitesi üzüntü veriyor.
Abi bence Burak Elmas başarılı olsaydı daha genç adaylar çıkabilirdi hatta birisi genel kurulda söylemişti sizin yüzünüzden gelecekte başkan olacak gençlerin önünü kapattınız diye.

Galatasaray camiasının ne kadar zayıf ne kadar kapalı ve kalitesinin düştüğü bir kez daha görüldü maalesef. Çıkan adaylar ve grupların kapasitesi üzüntü veriyor.
Kişisel fikriniz tabi lakin Galatasaray camiası kalite anlamında Türkiye'nin en üst düzey kişilerinden oluşan ve nerede ne yapması gerektigini bilen isimlerden olusuyor.
Su anda Dursun Baskana rakip çıkmıyorsa yeterli.seviyede durumun hali ruhiyeti ve Galatasarayimizin projesel devamlilik gerekliligindendir.

Eğer Galatasaray'da muhalefet Özbek'i devirmek istese devirirdi,camiada çok sayıda önemli isim var,güçlü bir ismin yönetiminde birleşirlerdi ve kolayca kazanırlardı,kaybetmek için aday çıkarıyorlar bence.

Ayrıca Süheyl bey kazansa bile Ünal Aysal'ın görev alacağına inanmıyorum,her seçim aynı şey moda oldu,adaylardan biri çıkıp Ünal Aysal bizi destekliyor diyor.

Eğer Galatasaray'da muhalefet Özbek'i devirmek istese devirirdi,camiada çok sayıda önemli isim var,güçlü bir ismin yönetiminde birleşirlerdi ve kolayca kazanırlardı,kaybetmek için aday çıkarıyorlar bence.

Ayrıca Süheyl bey kazansa bile Ünal Aysal'ın görev alacağına inanmıyorum,her seçim aynı şey moda oldu,adaylardan biri çıkıp Ünal Aysal bizi destekliyor diyor.
Destekliyor demedi kazandığımız takdirde Sportif A.Ş'nin başında olacak dedi.
Alp yalman listemizde dedi.
bir de Celal Açar'dan bahsetti bildiğim kadarıyla oy potansiyeli var.