TR Kupası Finali | Galatasaray 74 - 72 Fenerbahçe

Kadın basketbol şubesi hariç, bütün şubelerden bu sene şampiyonluk için çok umutluyum.

Futbol
Erkek basketbol, tekerekli basketbol (zaten seride)
Kadın ve erkek voleybol

Ekrem Hoca Alba'yı yarın kullanmayı düşünmüyorum dedi. Nevriye içinse iyileştiğini maç eksiğini olduğunu söyledi. Takımla birlikte ilk anteremanını burada yapmış. Oynatmayı düşünmüyorum ama onunla da konuşacağım dedi. Belki bu konu da süpriz olup yarın Nevriye'yi kadro'da görebiliriz.

Maç Ligtv 3'de yayınlanacakmış.

Ekrem Hoca Alba'yı yarın kullanmayı düşünmüyorum dedi. Nevriye içinse iyileştiğini maç eksiğini olduğunu söyledi. Takımla birlikte ilk anteremanını burada yapmış. Oynatmayı düşünmüyorum ama onunla da konuşacağım dedi. Belki bu konu da süpriz olup yarın Nevriye'yi kadro'da görebiliriz.

Maç Ligtv 3'de yayınlanacakmış.
Alba yarın kadroda olacak ve ekrem hoca kullanmayı düşünüyorum dedi ve dakika alacak.Yarınki maç özelinde ise açıkçası çok ümitli değilim.Umarım yanılırım.

Mücadele etmeleri benim için yeterli olacaktır. Mücadeleyle birlikte galibiyetin de geleceğini umuyorum. Başarılar takımımıza...

Takımımıza başarılar,top kayıplarını minimum seviyede yapmalıyız ve topu her hücumda mutlaka içeriye indirmeliyiz,umarım dış oyuncularımız şut performansı konusunda gününde olurlar yoksa kazanmamız çok kolay olmayacaktır.

Zor maç olacak. Alba ve Nevriye'nin kaç dakika oynayabileceği ve nasıl katkı alacağımız meçhul. İkisi de maç kondüsyonunu yakalamış halde olsalardı, çok daha iddialı çıkabilirdik maça.

Aslan gibi savaş Galatasaray...

Fowles olmayacağına göre işimiz daha zor. Ama bu sefer tarafsız sahada olacak. Günlük formlar çok önemli. Whalen ve Işıl iyi oynarsa takımımız az top kaybederse şansımız olacaktır.
Alba ve Nevriye de kadroda olacakmış. Bu iki oyuncunun ilk maçı olacağı için bunlardan birşey beklememek lazım. Sadece moral ve motivasyon olarak küçük bir faydaları olabilir.
Dışardan mutlaka iyi şut sokmalıyız özellikle Şebnem ve Şaziye'ye güvenelim hadi bakalım Allah yardımcımız olsun.
Savunma-savunma-savunma

Bugün oynayacağımız maçta öncelikle başarılar diliyorum. Şunu önemle eklemek istiyorum ki eğer alba tam olarak hazır değilse eğer oyuna girdiğinde hazır olmadığından dolayı tekrar sakatlanacaksa lütfen oynamasın. 60 sayı farkla yenilelim ama albayı kaybetmeyelim. Basketbol şubede öyle bir şanssızlık var ki artık korkuyorum bu sakatlıklardan. İçeriden oynamak normal şartlarda bizim lehimize çünkü avrupadaki sayılı rotasyon bizde. ama suan fowles (başı sağolsun) nevriye yok. sayı potansiyeli olarak sadece lyttle, wauters ve enerjisi ile bahar var. yine büyük avantaj. ama bu maçta atacağımız 3lükler çok önem taşıyacaktır. bu konuda ışıla whalena şebneme şaziyeye ve özellikle albaya çok iş düşüyor. inş en yüksek yüzdeyle oynarlar.