2021-2022 Galatasaray Erkek Voleybol Takımı

Pasör ve smaçörde baya heyecanlandıran isimler gelebilir. Ortayı 4'lenecekti zaten, hakkı oldu gibi, ibrahimi yeni senden duydum ama olursa güzel olur ve 4 tane hem türk hem de sağlam ortamız olur. Libero konusunda da kim gelecek merak konusu.

Pasör ve smaçörde baya heyecanlandıran isimler gelebilir. Ortayı 4'lenecekti zaten, hakkı oldu gibi, ibrahimi yeni senden duydum ama olursa güzel olur ve 4 tane hem türk hem de sağlam ortamız olur. Libero konusunda da kim gelecek merak konusu.
Madem isim bliyorsunuz yazsanız da biz de öğrensek? Yoksa böyle havaya konusuyorsunuz.

Bitmeyen transferi neden yazayım ? Medyaya düşünce yazıyorum zaten. Burutayın kaldığını günler önce yazmıştım zaten. Yury'nin gideceğini de. Burakta yolcu. Pasör ve smaçörün yabancı olacağını da yazdim.

Zaten yukarıda isimler yazılmış, burada bitmeden isim paylaşmayan insanları da anlıyorum fakat isim yazılır da gelmezse kimse bozulmaz diye düşünüyorum zaten transfer bitmedi adı yazıldı o yüzden alamadık diye bir şey söz konusu olmaz bence alınacak oyuncu alınır zaten. Onun dışında İtalyan pasör gelirse oyun seviye atlayabilir ama Kubiak için aynı kanaatte değilim kötü oynamaz ama belli bir vasatı da aşamaz özellikle hücumda avantaj topu zor topu atalım öldürür nasılsa diyemeyiz.

Zaten yukarıda isimler yazılmış, burada bitmeden isim paylaşmayan insanları da anlıyorum fakat isim yazılır da gelmezse kimse bozulmaz diye düşünüyorum zaten transfer bitmedi adı yazıldı o yüzden alamadık diye bir şey söz konusu olmaz bence alınacak oyuncu alınır zaten. Onun dışında İtalyan pasör gelirse oyun seviye atlayabilir ama Kubiak için aynı kanaatte değilim kötü oynamaz ama belli bir vasatı da aşamaz özellikle hücumda avantaj topu zor topu atalım öldürür nasılsa diyemeyiz.
Ya hahahaha. Ben şu ser verip sır vermeyen sözde herşeyi bilen arkadaşa taş atmıştım. Kubiak gelecek ve biz burun kıvırıcaz öyle mi? :D

Tevfik Bey, Okan Bey'in neden isim vermediğini ben bilmiyorum zaten üzerime de almadım voleybol zaten nispeten küçük bir camia yani Leal'i alacağım diyen takım alır zaten bitip bitmemesi bence önemli değil zaten Okan Böke kendisi Fransız smaçör diye yazdı olur olmaz bilmiyorum. Kubiak konusunda da beğenen olur zaten kötü bir oyuncu da değil.

Pasör ve smaçörde arayışlar devam, çok iyi isimler de geçiyor ama ligimizin kalitesi ve şampiyonlar liginde olmadığımız için dezavantajı oluyor transferde. son 2 senede kupalar da bekleniyordu ama hayal kırıklıkları oldu. o yüzden önemli dersler alındı ve yeni sezona daha güçlü gireceğiz. sabır arkadaşlar.

edit: bence her yazılan isme veya söylemlere inanmayın yabancı konusunda.

Son düzenleme:
Pasör yabancı olursa libero yine yerli olacak muhtemelen Burutay'ın tüm sezon sağlıklı kalma olasılığo, Yasin'in dönüşü tamam ama ikisine de %100 diyemezsin. Yerli libero var mı bilmiyorum ama pasör kesinlikle yabancı olmalı

Pasör ve smaçörde arayışlar devam, çok iyi isimler de geçiyor ama ligimizin kalitesi ve şampiyonlar liginde olmadığımız için dezavantajı oluyor transferde. son 2 senede kupalar da bekleniyordu ama hayal kırıklıkları oldu. o yüzden önemli dersler alındı ve yeni sezona daha güçlü gireceğiz. sabır arkadaşlar.

edit: bence her yazılan isme veya söylemlere inanmayın yabancı konusunda.
İtalya'nın gözdesi Gianelli neden Galatasaray'a gelmesin ki? :LOL:

Düşen takımdan libero almaya çalışıyoruz. Burak Mert hala durumu belli değil.

Milanodan oyuncu bakıyoruz.