Gündemden

A Milli Basketbol Takımı’nın başına Ergin Ataman’ın getirilmesi hakkındaki haberler üzerine Başkan Ünal Aysal, “Galatasaray her başarılı olduğu branştaki hocasını bir yerlere kaptıracaksa bütün federasyonların işlerini biz yapalım daha ucuza gelir” yanıtını verdi.

:) :)

Bu sene en çok berabere kalan takım olcaz sanırım. Bruma kumaşını belli etti maşallah çok rahat çalım atıp rüzgar gibi geçiyor rakibinin yanından.

Lig maçlarında Eboue yerine Sabri'yi oynatarak kontenjan açabiliriz, Sabri bugün gayet iyiydi. Bruma her maç oynamalı çünkü Sneijder-Selçuklu orta saha onu inanılmaz besler.

Eray:Kötü kaleci değil , kaleci değil
Eboue: Açık ve net bu adam çok vurdumduymaz.Fena değildi kabul ama istese çok daha iyi oynar
Chedjou:Muhakkak oynamalı çok klas bir stoper
Semih:Herzamanki gibi 10/7 alır
Balta:Beklentimin üstünde sayılır ama Madrid maçı :(
Melo: Dünyanın en iyi Ön Liberosu
Amrabat:Bu adama verilen parayı fakire fukaraya dağıtsaydık bugün o goller kaçmazdı bi ihtimal :(
Emre:Çok daha kötü olduğu maçları hatırlıyorum
Engin:Yekta'da Ceyhun'da rotasyonda önünde olmalıdır
Burak: Sevemedim bu adamı hiç
Drogba: Kötünün iyisi
Bruma: Oyun zekası,hızı gayet iyi çok beğendim
Sabri:Adı çıkacağına canı çıksın insanın gayet iyi hatta şu sıralar takımdaki en formda yerli oyuncu
Umut:Beğenmiyorum..

Maçın gazıyla tek tek yorumladım

Ali Adnan yine olağanüstü frikik golü atmış. Şu çocuğu alıp Bruma'nın arkasına koycaktık sol beke bak o zaman neler oluyordu. Klasik Galatasaray transfer sorumsuzluğu işte.

" Birileri rahat etsin diye imza atacak değilim."

Vay be..

Beni daha çok yaralayan bir sözü var; "Aydın'ın gezmesinden size ne? Ben taraftarın tepki göstermesi gereken adresi söyleyeceğim"

Severiz, sayarız, efsanemizdir, bu kulübe en çok hizmet eden adamdır belki de, bu kulüp tarihinin Metin Oktay ile birlikte en önemli ismidir belki de.. Ama herkesten çok bu kulübün içinde olan bir ismin, Fatih Terim gibi bir adamın bilmesi gerekir ki; Galatasaray taraftarı birinin işareti ile hareket etmez, biri o tarz bir işe kalkışırsa da ters teper, başka taraftar grupları ile karıştırmış olabilir, sayın hocam.

Ali Adnan yine olağanüstü frikik golü atmış. Şu çocuğu alıp Bruma'nın arkasına koycaktık sol beke bak o zaman neler oluyordu. Klasik Galatasaray transfer sorumsuzluğu işte.

Ali Adnan'ı 3-5 kuruş için Rize gibi bir takıma kaptırdık ve yaptıkları ortada. Kahroluyorum.
Ayrıca ne yapılıp ne edilip Türk Statüsüne geçirilip Milli Takıma alınmalı.
Mümkünse de kaç paraysa Galatasaray'ımıza gelecek sene dahil edilmeli...

Beşiktaş çok iyi gidiyor. Çok tempolu ve canlı oynuyorlar. Bilic ne yaptığını çok iyi bilen bir hoca. Bu sene yarış onlarla biz arasında geçer diye düşünüyorum, tabi toparlanırsak eğer.

Beşiktaş hem pozisyon vermedi hem de çok iyi hücum yaptı. Biz ise sene başındaki 2 kupadan sonra çok dağıldık. Milli takım hoca işleri, 2 zor deplasmanın arka arkaya en başta gelmesi gibi durumlar kötü etkiledi. RM maçında iyi bir skor gelir ve moralimiz düzelirse haftasonu biraz da şansın yardımıyla galibiyet alabiliriz gibi geliyor. Ama işimiz çok zor gerçekten. Çok güçlü ve Avrupa oynamayacak bir rakip var karşımızda.
Umuyorum olası bir galibiyet ile başlarsak Rize-Akhisar(Deplasman)-Karabük üçlüsünden 9 puan almamız çok sıkıntı olmaz diye düşünüyorum(tabi Antalya maçındaki gibi saçma sapan kazmalıklar yapmazsak)...Diliyorum bu 4 maç bizi ayağa kaldırır.

Bu çirkin senaryonun en büyük sorumluları Fatih Terim-Ünal Aysal ikilisidir.
Gereksiz ego savaşlarıyla çok güzel baltalıyorlar takımı.
Birde işin Drogba-Burak kısmı var ki oraya hiç girmiyorum.
Biranönce huzuru bulup toparlanmamız gerekiyor.
Yoksa atı alan üsküdarı geçecek.

Ben Fenerbahce kadar ballı bir takım görmedim. Organize tek bir atağı bile olmadığı Eskişehir maçında beraberliği bile hak etmezken 3 puan, rakibin kaç tane pozisyon kaçırdığı, bir tane penaltısının verilmediği Kasımpaşa maçında son dakika rakibin hatası ile gol atıp bir 3 puan daha alıyor. Umuyorum bu bal geçicidir...

Ben Fenerbahce kadar ballı bir takım görmedim. Organize tek bir atağı bile olmadığı Eskişehir maçında beraberliği bile hak etmezken 3 puan, rakibin kaç tane pozisyon kaçırdığı, bir tane penaltısının verilmediği Kasımpaşa maçında son dakika rakibin hatası ile gol atıp bir 3 puan daha alıyor. Umuyorum bu bal geçicidir...

Bizde neden yok bu bal ya ? Bu nasıl şanstır böyle ya ?

Hayır geçici flan değil. Bu adamların son 2 yıldır sadece ama sadece ''bal''ıyla aldıkları maçların puanını toplasan en az 40 etmesse adam değilim bunu net yazıyorum ! Yeter abi ya bu nedir 10 kişinin içinde top sekiyor ileri geri gidiyor bi şekilde Webo'nun önüne düşüyor ve gol atıyor Webo.