#20 Rashid Atkins

Re: Rashid Atkins Galatasaray Cafe Crown da

Biz neden bunları burada konuştuk:) Onur Abi'ye zahmet olmazsa transfer konusuna taşısa yazdıklarımızı.

Fülker macından sonra her resimde onu gördüm her karede o vardı.Bu kadar kısa sürede takımı benimsemesi ve önemli bir rol alması cok hoş.Her yerinden tecrübe akıyor.Bir pozisyonda Bench'ten sanırım erdem tempo arttırması yönünde bir el hareketi yaptı.Atkins 'in kontrol bende der gibi bir hareketi vardı cok hosuma gitti.

Özyer'in en büyük hatası hatta belkide onun sonunu hazırlayan hataası guard seçimi oldu.

Rashid bu isi Ms'den iyi yapıyor bu bir gerçek.Ancak ben bu guard seçimininde hatalı olduğunu düşünüyorum.Topla vedalaşamıyor.Sete sette 17-18 saniye götürüyor bu bizim hucumda ki akışkanlığımızı kaybettiriyor diye düşünüyorum.Can Akın,Barış Ermiş,Engin Atsür isimlerinden birini kapabilersek iyi olur.

Arda Öztürk' Alıntı:
Rashid bu isi Ms'den iyi yapıyor bu bir gerçek.Ancak ben bu guard seçimininde hatalı olduğunu düşünüyorum.Topla vedalaşamıyor.Sete sette 17-18 saniye götürüyor bu bizim hucumda ki akışkanlığımızı kaybettiriyor diye düşünüyorum.Can Akın,Barış Ermiş,Engin Atsür isimlerinden birini kapabilersek iyi olur.
eevet arda sana sonuna kadar katılıyorum , fener maçında 3 hızlı hücumumuzuda yedi. Kolay sayı bulacağımız yerlerde yavaşlıyor.

Arda Türk oyuncuları kiralama usulü bu sene için bitmemiş miydi?

Eğer seneye diyorsan orası ayrı tabii..

Semih Tuna' Alıntı:
Arda Türk oyuncuları kiralama usulü bu sene için bitmemiş miydi?

Eğer seneye diyorsan orası ayrı tabii..

Hayır Bonservis alma dönemi bitti.Kiralama şu sıralar başlıyacak tam tarih bilmiyorum.Fedarasyon sitesi karıştırmalı.

Önemli bir transfer olduğunu kısa sürede kanıtladı,ancak eksikleri var.

Atkins-Cüneyt ikilisi şampiyonluk yolunda bize yeter hatta bizi guard ikilisinde en iyi takımlardan biri yapar.

Aykun Alan' Alıntı:
bence bu aralar kendini tanitma doneminde o yuzden biraz bencil davraniyor olabilir

Aykun korkum tanıtma dönemleri ile ilgili değil.İsim ilk gündeme geldiğinde Ostende forumlarında okuduğuma göre orda da aynı şikayetler vardı.Topla fazla haşır neşir olmasından şikayetçi insanlar çoktu.Burda aynı şey başımıza geldi.Ancak Koray hocanın artısı olarak kabul etmeleyizki takımın gerçek patronu olan Cüneyt'e ilk 5 başlatması büyük bir avantaj olacak bizim için.

20 # Rashid Atkins

20 RASHID ATKINS
Guard

Doğum Tarihi 1975-05-14
Geldiği Takım Oostende
Giriş Yılı 2008
Boyu 182

Kariyeri
1994-98 St. Joseph (NCAA)
1998-00 Inter Bratislava (Slovakya)
2000-01 Spojnia Stargard (Polonya)
2001-02 BC Lugano Snakes (İsviçre)