2008 - 2009 Altyapı

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Emre Sarp Kocaoğlu' Alıntı:
Bir de Adanalı arkadaşlarımıza iyi haber vereyim. Küçük Bayanlar Türkiye Şampiyonası 28 Nisan-3 Mayıs tarihleri arasında Adana'da yapılacakmış.

Geçen sene Mersinde oynanmıştı.Onlarla beraber olmak güzel olacak Teşekkürler Emre.

Cuma günü yıldız bayanların Yakacık'taki maçına gitmeyi düşünen var mı?

Bu arada şimdiden yazıyorum 19 Şubat Perşembe günü Ahmet Cömert'te 17'de Küçük Bayan Takım'ın Şehremini Lisesi'yle play-off yarı final ikinci maçı var. Şehremini grubunu birinci bitirdi, Üniversite'ye ve Beşiktaş'a karşı farklı galibiyetleri var. Ardından da 18:30'da Fenerbahçe-Efes Küçük Erkek maçı var.

Yanlışlık olmasın yarın değil, haftaya perşembe.19 Şubat.

Bugün yıldız bayanların Fenerbahçe maçı için Yakacık'taydık. 52-50 mağlup olduk. Maç skorundanda anlaşılabileceği gibi çok çekişmeli geçti ve son hücuma kadar kazanan belli olmadı.

İlk yarıyı iki sayı geride kapattık. Üçüncü çeyreğin sonunda 6 sayı gerideydik. Ardından son 4-4,5 dakikaya kadar fark hep aynı seviyelerde kaldı ve son 4,5 dakikaya yanılmıyorsam 8 sayı geride girdik. Sonrasında yaptığımız tam saha baskıyla maçı çevirdik ve kazanma fırsatı da yakaladık; ama olmadı maalesef.

Takımımız her zamanki gibi iyi mücadele etti. Ayrıca iyi de basketbol oynadık bana göre; ancak rakibimizin fizik üstünlüğü ve buna da bağlı olarak hücum ribaundlarında çok büyük üstünlük kurmaları maçı Fenerbahçe'nin kazanmasında büyük rol oynadı. Sanırım, sadece son çeyrekte 10'u geçmiştir Fenerbahçe'nin hücum ribaundları. Maçı ribaundlardaki sıkıntıya rağmen sonuna kadar getirmemizde oyuncularımızın mücadelesi ve basketbolları dışında, Anıl Hoca'nın savunma değişiklikleri de etkili oldu. Zaten maçın sonunda 8 sayıdan gelirken de bunun bir örneğini gördük. Fenerbahçe baskı yaptığımız dönemlerde çabuk reaksiyon gösteremedi ve her seferinde sıkıntı yaşadılar.

Bu sonuçla beraber büyük ihtimalle ikinci tamamlıyoruz grubu. Sırada play-offlar var. Elimizden geldiğince maçlara gitmeye çalışacağız. Her zamanki gibi tüm takıma gösterdikleri çabadan dolayı teşekkür ediyorum.

Teşekkürler Anıl abi ve büyük takımın büyük oyuncuları. Sahada koyduğunuz mücadele yeter.

Aysun Vural' Alıntı:
ben bişi sormak istiorm.genç takıma girebilirmiyim yane girmek için ne yapmam gerekioo??lütfen yardımcı olunn

özge alevle konuşabilirsin yada bir gun basketbol maçına gel mihriban hoca ile konuşturalım seni beni ekle arkadaş listene ama telefonumu yada mail,imi veririm bunu gerçekleştirebiliriz belki

sevgili forum üyeleri,
3 senedir çok severek çalıştığım,armasını göğsümde gururla taşıdığım kulübümden gördüğüm lüzum üzerine 05.04.2009 pazar gününden itibaren ayrılmış bulunuyorum.Çalıştığım süre boyunca benden desteklerini esirgemeyen menajerlerim Sn.Mihriban Oğuz'a,Sn.Müge Erdem'e,Sn.Özge Alev'e; yardımcı antrenörüm Duygu Kaşıkara'ya,çalışma arkadaşlarım Murat Alkaş'a,Barış Akgün'e, Sinan Ömeroğlu'na,Efe Güven'e,Hasan Serbest'e,Murat Şimşek'e,Kerem Kekeç'e ve Murat Şengül'e ve tüm altyapı maclarımıza gelip bizi destekleyen tüm forum uyelerıne cok tesekkur ederım.... herkese sevgiler... yolunuz açık olsun....

Şimdi okuyunca, çok üzüldüm. Anıl Hoca öyle lüzumlu gördüyse bize diyecek bir şey kalmıyor. Umarım kariyerinizin devamında çok başarılı olursunuz.

Gerek kulübe hizmetleri için, gerek bize karşı olan sıcak tavrı için Anıl Tağtekin'e çok teşekkür ederiz.

anılcoach' Alıntı:
sevgili forum üyeleri,
3 senedir çok severek çalıştığım,armasını göğsümde gururla taşıdığım kulübümden gördüğüm lüzum üzerine 05.04.2009 pazar gününden itibaren ayrılmış bulunuyorum.Çalıştığım süre boyunca benden desteklerini esirgemeyen menajerlerim Sn.Mihriban Oğuz'a,Sn.Müge Erdem'e,Sn.Özge Alev'e; yardımcı antrenörüm Duygu Kaşıkara'ya,çalışma arkadaşlarım Murat Alkaş'a,Barış Akgün'e, Sinan Ömeroğlu'na,Efe Güven'e,Hasan Serbest'e,Murat Şimşek'e,Kerem Kekeç'e ve Murat Şengül'e ve tüm altyapı maclarımıza gelip bizi destekleyen tüm forum uyelerıne cok tesekkur ederım.... herkese sevgiler... yolunuz açık olsun....

Abi Efe Güven sizinle mi çalışıyordu??

elımden gelenı yaptım en cok üzüldğüm ise gs ye bir kupa kazandıramadan gitmiş olmak... destek olan herkese bınlerce tesekkurler...