wotws
0
Bayan takımı bölümünde Berk Kalaman'ın açtığı konu üzerine ben de genel olarak burada konu açmayı uygun gördüm. O konunun dışında diğer kategorileri konuşmak adına. Sadece verdiğimiz oylar dışında oyuncuları da yorumlarsak güzel bir tartışma konusu oluşturabiliriz.
Oylamalarda her kategoriden iyiden kötüye doğru üç oyuncu seçiyorsunuz.
http://www.fibaeurope.com/cid_qJyWxx-6H ... emdf0.html
Yılın Erkek Basketbolcusu
Andrei Kirilenko (Rusya, Utah Jazz)
Andris Biedrins (Letonya, Golden State Warriors)
Dimitris Diamantidis (Yunanistan, Panathinaikos)
Dirk Nowitzki (Almanya, Dallas Mavericks)
Hidayet Türkoğlu (Türkiye, Orlando Magic)
Luol Deng (İngiltere, Chicago Bulls)
Nikola Pekovic (Karadağ, Panathinaikos)
Pau Gasol (İspanya, Los Angeles Lakers)
Ramunas Siskauskas (Litvanya, CSKA Moskova)
Rudy Fernandez (İspanya, Portland Trail Blazers)
Tony Parker (Fransa, San Antonio Spurs)
Zoran Planinic (Hırvatistan, CSKA Moskova)
Yılın Genç Erkek Basketbolcusu
Danilo Gallinari (İtalya, New York Knicks)
Donatas Motiejunas (Litvanya, Aisciai Kaunas)
Enes Kanter (Türkiye, Fenerbahçe)
Kosta Koufos (Yunanistan, Utah Jazz)
Mario Delas (Hırvatistan, KK Split)
Milan Macvan (Sırbistan, KK Hemofarm)
Miroslav Raduljica (Sırbistan, FMP Zeleznik)
Nikos Pappas (Yunanistan, Real Madrid II)
Omri Casspi (İsrail, Maccabi Electra)
Ricard Rubio (İspanya, DKV Joventut)
Tomas Satoransky (Çek Cumhuriyeti, USK Prague)
Vladimir Dasic (Karadağ, KK Buducnost)
Yılın Bayan Basketbolcusu
Agnieszka Bibrzycka (Polonya, UMMC Ekaterinburg)
Amaya Valdemoro (İspanya, Ros Casares)
Anete Jekabsone-Zagota (Letonya, Dinamo Moskova)
Ann Wauters (Belçika, CSKA Moskova)
Anna Montanana (İspanya, Ros Casares)
Anna Vajda (Macaristan, MiZo Pecs)
Evanthia Maltsi (Yunanistan, USK Prague)
Maria Stepanova (Rusya, UMMC Ekaterinburg)
Olexandra Gorbunova (Ukrayna, MKB Euroleasing)
Sandrine Gruda (Fransa, UMMC Ekaterinburg)
Shay Doron (İsrail, Besiktas Cola Turka)
Tatiana Shchegoleva (Rusya, Spartak Moskova)
Yelena Leuchanka (Belarus, UMMC Ekaterinburg)
Zuzana Zirkova (Slovakya, Gambrinus Brno)
Yılın Genç Bayan Basketbolcusu
Alba Torrens (İspanya, Celta Vigo)
Aurime Rinkeviciute (Litvanya, TEO Vilnius)
Bahar Çağlar (Türkiye, Galatasaray)
Diandra Tchatchouang (Fransa)
Frida Eldebrink (İsveç, Tarbes GB)
Gintare Petronyte (Litvanya, TEO Vilnius)
Natalia Vieru (Rusya, Spartak Moskova)
Sabine Niedola (Letonya, Liepajas Metalurgs)
Snezana Aleksic (Karadağ, ZKK Buducnost)
Sonja Petrovic (Sırbistan, Spartak Moskova)
Bu arada Bahar Çağlar için "Bayan Takımımız" bölümünde bir konu açılmış durumda. O konuya ulaşmak için de alttaki linke tıklayınız.
viewtopic.php?f=2&t=6025
Oylamalarda her kategoriden iyiden kötüye doğru üç oyuncu seçiyorsunuz.
http://www.fibaeurope.com/cid_qJyWxx-6H ... emdf0.html
Yılın Erkek Basketbolcusu
Andrei Kirilenko (Rusya, Utah Jazz)
Andris Biedrins (Letonya, Golden State Warriors)
Dimitris Diamantidis (Yunanistan, Panathinaikos)
Dirk Nowitzki (Almanya, Dallas Mavericks)
Hidayet Türkoğlu (Türkiye, Orlando Magic)
Luol Deng (İngiltere, Chicago Bulls)
Nikola Pekovic (Karadağ, Panathinaikos)
Pau Gasol (İspanya, Los Angeles Lakers)
Ramunas Siskauskas (Litvanya, CSKA Moskova)
Rudy Fernandez (İspanya, Portland Trail Blazers)
Tony Parker (Fransa, San Antonio Spurs)
Zoran Planinic (Hırvatistan, CSKA Moskova)
Yılın Genç Erkek Basketbolcusu
Danilo Gallinari (İtalya, New York Knicks)
Donatas Motiejunas (Litvanya, Aisciai Kaunas)
Enes Kanter (Türkiye, Fenerbahçe)
Kosta Koufos (Yunanistan, Utah Jazz)
Mario Delas (Hırvatistan, KK Split)
Milan Macvan (Sırbistan, KK Hemofarm)
Miroslav Raduljica (Sırbistan, FMP Zeleznik)
Nikos Pappas (Yunanistan, Real Madrid II)
Omri Casspi (İsrail, Maccabi Electra)
Ricard Rubio (İspanya, DKV Joventut)
Tomas Satoransky (Çek Cumhuriyeti, USK Prague)
Vladimir Dasic (Karadağ, KK Buducnost)
Yılın Bayan Basketbolcusu
Agnieszka Bibrzycka (Polonya, UMMC Ekaterinburg)
Amaya Valdemoro (İspanya, Ros Casares)
Anete Jekabsone-Zagota (Letonya, Dinamo Moskova)
Ann Wauters (Belçika, CSKA Moskova)
Anna Montanana (İspanya, Ros Casares)
Anna Vajda (Macaristan, MiZo Pecs)
Evanthia Maltsi (Yunanistan, USK Prague)
Maria Stepanova (Rusya, UMMC Ekaterinburg)
Olexandra Gorbunova (Ukrayna, MKB Euroleasing)
Sandrine Gruda (Fransa, UMMC Ekaterinburg)
Shay Doron (İsrail, Besiktas Cola Turka)
Tatiana Shchegoleva (Rusya, Spartak Moskova)
Yelena Leuchanka (Belarus, UMMC Ekaterinburg)
Zuzana Zirkova (Slovakya, Gambrinus Brno)
Yılın Genç Bayan Basketbolcusu
Alba Torrens (İspanya, Celta Vigo)
Aurime Rinkeviciute (Litvanya, TEO Vilnius)
Bahar Çağlar (Türkiye, Galatasaray)
Diandra Tchatchouang (Fransa)
Frida Eldebrink (İsveç, Tarbes GB)
Gintare Petronyte (Litvanya, TEO Vilnius)
Natalia Vieru (Rusya, Spartak Moskova)
Sabine Niedola (Letonya, Liepajas Metalurgs)
Snezana Aleksic (Karadağ, ZKK Buducnost)
Sonja Petrovic (Sırbistan, Spartak Moskova)
Bu arada Bahar Çağlar için "Bayan Takımımız" bölümünde bir konu açılmış durumda. O konuya ulaşmak için de alttaki linke tıklayınız.
viewtopic.php?f=2&t=6025