2010 Dünya Kupasında Kim Şampiyon Olur?

2010 Dünya Kupasını Kim Alır?

• Danimarka

Oy: 0 0.0%
  • Sırbistan

• Avustralya

• İngiltere

• Uruguay

• Fransa

• İtalya

• Hollanda

• İspanya

• Kullanılan toplam oy
    31
Bir oyuncumuz,bir eski oyuncumuz,birde yeni oyuncumuz (büyük ihtimalle) olduğu için Avustralya nın olmasını isterim ama imkansız.
Kupayı İngiltere alır gibime geliyor.

Her zaman iki takımım bellidir. Arjantin ve Hollanda. İkisinden biri alsın işte :) Ankette oyumu Hollanda' dan yana kullandım ama Arjantin' i kupaya çok yakın görüyorum.

Gönlümden geçen takım Hollanda ama İspanya bu gidişle alır gibi çok hazırlar kupaya

Veysel Kaya' Alıntı:
Bayram abi kusura bakma ama bence İtalya gruptan bile çıkamayacak..
Olabilir bakacaz :)
Ben İtalya'nın tecrübesine ve Dünya Kupası geçmişine güveniyorum.Ama Arjantin veya Brezilya'dan biri çeyrek final'de elenecek gibime gidiyor.

Gönlüm Hollanda, aklım İspanya diyor ama yasa ve kuralların her zaman dediği gibi Brezilya..

Kısaca Brezilya şampiyon olur.

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
İtalya'ya 1 oy daha gelmiş,kim verdi acaba :p

Bayram 2006 yılında arkadaşlarım benimle dalga geçiyordu İtalya Şampiyon diyorum diye ama sonunda ben gülmüştüm. Diğer oyu ben vermedim onu da belirteyim. :)

İtalya'nın Dünya Kupası geçmişine bakan insan zaten anlar İtalya'nın ne kadar güçsüz,ne kadar gösterişsiz görünse bile en azından final şansının yüksek olduğunu,İtalya gruptan bile zar zor çıkar ama bir bakmışsın finalde,bir bakmışsın kupayı kaldırıyor,böyle enteresan bir takım İtalya.O yüzden ben en az Brezilya,Arjantin,İspanya,Hollanda,İngiltere kadar şanslı görüyorum İtalya'yı,Brezilya şampiyon olursa fena olmaz bir klasiği tekrardan izlemiş oluruz,Arjantin şampiyon olursa Messi tarih yazmış olur,Maradona bir kez daha tarih yazmış olur,İspanya şampiyon olursa tartışmasız Dünya'nın 1 numarası olarak kabul edilmeye başlar,Hollanda şampiyon olursa yıllardır bundan önceki hayal kırıklıklarının acısını çıkartmış olur,İtalya şampiyon olursa sürpriz olur,ama olur mu olur :)

Tabiki Arjantin.

Bu arada Dünya Kupası'nın ilk maçı başlayınca 2 konuyu birleştireceğim.

Arkadaslar bana gör avrupa takimlari arasinda suan en iyi form düzeninde olan takim almanya, bence en basarili avrupa takimi olacak.