2012-2013 Süper Lig Devre Arası Transfer Başlığı

Sonunda!!!!

Elmander ve Umut çok çalışkan, çok iyi niyetliler ama yetenekleri sadece koşmak. İleride top tutabilen, adam eksilten, çalım atabilen, şut çekebilen, Drogba gibi bir boğayı kadromuza kattık ya çok şükür diyorum... Yaş muhabbeti yapan, Umut Elmander Burak varken çok gereksiz transfer diyenlere de sadece gülüyorum. Bunlar ya Galatasaraylı değildir ya da futboldan anlamıyordur.

Ayrıca bugünkü maçtan sonra Melonun da kredisi bitti gibi geliyor.

Önümüzdeki sene Melo,Ujfa,Muslera ve belki Eboue ile yollar ayrılabilir.6 yabancı hakkımız olacak kadromuzda bu konuda sıkıntı olacağı aşikar.

Drogba resmi olarak açıklanmadan bişey demeyeceğim açıkçası ama gelirse bu takımı kaldırmaz bulutların üzerine çıkarır.

Real Madrid taraftarları bizim transferlerden sonra "Mourinho bizden kesin Galatasaray'a gider" diyorlar. Ne diyim Mourinho'ya da hayır demem. :) Ayrıca sezon sonu için Carlinhos ile ön protokol yaptığımız konuşuluyor. Bu baslığı açarken bu kadar ilgi çekeceğini düşünmemiştim ama patladı gitti. :)

Real Madrid taraftarları bizim transferlerden sonra "Mourinho bizden kesin Galatasaray'a gider" diyorlar. Ne diyim Mourinho'ya da hayır demem. :) Ayrıca sezon sonu için Carlinhos ile ön protokol yaptığımız konuşuluyor. Bu baslığı açarken bu kadar ilgi çekeceğini düşünmemiştim ama patladı gitti. :)
Efsane başlık açtın Hakkı bundan sonra her türlü transfer başlığı açma görevi sana verilsin. :)

Yanlız atlanılan noktalar var Yabancı sınırı düşüyor ligde gelecek yıl Müsabaka kadrosunda 6 yabancı olabilecek.(Şu an 8).2014-2015 yılında ise 5 olacak yani kademeli olarak düşecek gelecek yıl 6 yabancı hakkımız olacak.

Ve söylediğiniz haberler(Toure-Adriano)doğru olma ihtimalini düşürüyor.Devre arası 4 yabancı almak mantıklı gelmiyor.

Yanlız atlanılan noktalar var Yabancı sınırı düşüyor ligde gelecek yıl Müsabaka kadrosunda 6 yabancı olabilecek.(Şu an 8).2014-2015 yılında ise 5 olacak yani kademeli olarak düşecek gelecek yıl 6 yabancı hakkımız olacak.

Ve söylediğiniz haberler(Toure-Adriano)doğru olma ihtimalini düşürüyor.Devre arası 4 yabancı almak mantıklı gelmiyor.
Demirören Federasyonu ile birlikte yabancı sınırlaması da kalkacak bence

yabancı oyuncu sayısı konusunda gerçekleştirilecek degişikliklerin şahsen geri çekilecegini düşünüyorum...

kaldı ki önümüzdeki sezon muhtemelen kalemiz ve iki stoperimiz de türk olacak..

Seneye Demirören federasyonu olmayacak bence kullanıldılar, atılma zamanları geldi.

Stoper transferi olmayacakmış ilginç. Benim fikrim Melo'nun olası stoper sakatlığımızda stoperde oynaması, orta sahada Yekta'ya yer açılması ve 4-5-1.

Sistem bence 4-1-2-1-2 gibi olacak.(Bu biraz karmaşık oldu yani kısaca bildiğimiz baklava Milan taktiği)

----------------Muslera------------

---Eboue---Semih----Dany---Hakan Balta--

----------------Melo-------------------

----------Hamit------Selçuk------------

---------------Sneijder----------------

-------Drogba--------Burak..............

Sistem bence 4-1-2-1-2 gibi olacak.(Bu biraz karmaşık oldu yani kısaca bildiğimiz baklava Milan taktiği)

----------------Muslera------------

---Eboue---Semih----Dany---Hakan Balta--

----------------Melo-------------------

----------Hamit------Selçuk------------

---------------Sneijder----------------

-------Drogba--------Burak..............
Ligde büyük maçlar dışında Melo yerine Yekta , Hakan yerine Riera oynar