2013-2014 Transfer Sezonu

Arda döner mi bilmem ama bence biraz haksızlık yapılıyor kendisine.Ona yapılan baskı kimseye yapılmadı, sürekli magazin basını Ardayla uğraştı, maç kaybettik oynamadığı halde Arda baş suçlu gösterildi.Bence gitmesi kendi adına iyi oldu.Psikolojik olarak da hiç iyi değildi o sezon.Ama elbet birgün yine kaptan olarak dönecektir Arda

Emir, sorun Arda´nın gitmesi değil ki, sorun gitme zamanlaması (planlar onun üzerine kurulmuşken evin şımarık çocuğu gibi hareket etmesi ve İspanya macerası süresinde adil oyunu çirkinleştirenleri kucaklar, onlara hoş görünecek türde açıklamalar yapması.

İki taraf için de hayırlı olanın kariyerini Galatasaray harici bir kulüpte devam ettirmesi olduğunu düşünüyorum.

Onur kardeşim,

Ben Meloya kötü demiyorum.Elbette iyi oynadığı maçlarda var. Ama taraftara çok oynuyor. Avrupanın hiç bir yerinde bizde aldığı parayı alamaz. Ayrıca bu yıl oynadığımız büyük maçlarda yediğimiz gollerin bir çoğunda Danny, Riera ve Melo üçlüsünün hatası vardı. Verdiğimiz pozisyonlarda dahil. Bir tek Eboue Madrid maçlarında hatalıydı. Zaten o da bu yıl çok iyi değildi. Ama bek olarak yeri tartışılmaz.

Hasan kardeşim,

''E tabi Meloyu beğenmeyen Adrianoyuda beğenmez.
Herkesin kendi fikri , tartışma yaratmak yersiz ama Tekniği bu kadar sağlam kaç tane bek oyuncusu gördünüz Mahir Bey. Birde Sabriyle kıyaslamışsınız.''

Bu soruya ''Ben senin yaşın kadar topçu gördüm'' desem güzel bir cevap olur mu ? Olmaz. Kaba bir yaklaşım olur. Kendime de yakıştıramam zaten. Lütfen herkesin fikrini söylediği bir yerde imalı cümleler kurma. Sen benim yazdıklarımı yanlış anlamışsın.Lütfen dikkatli oku...
Kalsa da olur gitse de olur dedim.Biz Hagi ile Alexi kıyaslayanlara yıllardır ne cevap veriyoruz? Alex küçük maçların adamıydı...

Sabri bizim için ne ise, Adriano da Barcelona için o. Bizde iş yapar mı ? Ligde yapabilir. Ben Adriano yu bir Madrid maçında hatırlıyorum( geçen seneki kral kupası olabilir) o gün bugündür adama kanım ısınmadı. Ha rakip madridmiş ama diyebilirsin. Ama biz hedef büyüttük daha iyisini bulabiliriz.

Q7 zu Galatasaray deniyor.Menajerler aracılığı ile gelmek istediğini bonservisinin elinde olduğunu söylemiş bizim yönetimde atlamış üstüne hemen FT onay verirse Parçalıyı giyecek diyorlar.Sizce nasıl olur ? Benim fikrim olumlu Q7 Engin Baytar'ın geçen sene ligde yaptığı etkiyi seneye CL de yapar ama tek sıkıntı kim yedek bekleyecek ligde.Kulübede yabancı olmayacakmış seneye bu durum işleri baya karıştıracak tribünde oturmak ile kulübede oturmak arasında dağlar kadar fark vardır bir oyuncu için

Seney bence 4-3-3 oynayacağız Fatih hocanın açıklamalarından benim çıkardığım seneye Burak'ın sağ kanat oynayacağı + birde yabancı kanat baktığımıza göre Fatih hocanın kafasındaki sistem bu.

-----------------------Muslera---------------------
Hamit-------------Semih------Chedjou---------Yabancı
-------------------------Yabancı---------------------
---------------------Selçuk------Sneijder-----------
-------------Burak---------Drogba---------Q7

Ama ne yaparsan yap yinede kadro 7 yabancıdan az olmuyor ligde Alperi oynatıp Selçuk DMF oynatır belki ama Melo'nun veya oraya gelecek adamın bu sistemde önemi çok büyük.Neyse bunları Fatih hoca düşünsün :)

Unal Aysal: Alper'de çözülmeyecek bir sorun yok. Biz başkanlar olarak oturup anlasırız. Quaresma ile ilgili de bir imkan var,doğru,bakacagız

Geliyor sanırım Portekizin Apaçisi :D.Şaka bir yana ben gelmesini çok istiyorum bu takımda çok iş yapar tek sorun kontenjan ki ona da bir çözüm bulunur

Alper transferi umarım hayırlısıyla sonuçlanır.
Burak'ın bir alıcısı varsa eğer mutlaka satılmalı. Umut'un bonservisi o zaman alınır büyük ihtimal alınmayacak gibi duruyor. Onun yerine Necati gelebilir. Benim yorumum Necati > Burak + Umut
Ek olarak sol bek için Kolarov'un ismi geçiyor.

Bir stoper, bir solbek birde sol ayaklı bir yıldız alınırsa süper olur (ROBBEN), Melo takımda kalmalı bence, şuanki rakamlarla Alper transferi çok gereksiz olur, ben zaten Alper'in takımda ilk 11 oynayacağını düşünmüyorum, bunun dışında yapılacak transferler yedeklere olur zaten...

arkadaşlar yeni sezon kombine durumu ile ilgili bilgisi olan var mı?
pegasus tirbününde kart yenilemesi olmayacak diye bir durum var ?

Pegasus tribünü Ultraslana peşkeş çekilmiş durumda . Haliyle yenileme yapılamıyor. Aynı şekilde Opeldende birkaç blok kapatılmış.

Eboue ve Melo gibi takımı sahiplenecek ve taraftarı ateşlendirecek yabancı oyuncuları hem de bu kalitede bulmak inanın çok zor. Ne olursa olsun bu 2 isim kadroda olmalı gelecek sezonda. Bunun başka bir yolu yok...

Ne Quaresma'sı allah aşkına ya,bizim başkan da çıkmış "olabilir" diyor.Beşiktaş ta kaç gol atmış kaç asist yapmış.Şu Bülent Tulun'a ne gıcık oluyorum.Başkanın danışmanı olarak hep yanlış yönlendiriyor.