2017-2018 Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Süper Lig'de 22. Haftanın Sonuçları, Puan Durumu ve 23. Haftanın Maç Programı:

22. Haftanın Sonuçları:

Konyaspor 1-1 Beşiktaş

Antalyaspor 2-1 Kayserispor

Sivasspor 3-2 Osmanlıspor

Fenerbahçe 3-0 Alanyaspor

Bursaspor 0-0 Yeni Malatyaspor

Karabükspor 0-3 Akhisarspor

Trabzonspor 0-1 Başakşehir

Gençlerbirliği 3-0 Göztepe

Kasımpaşa 2-1 Galatasaray

y00bEM.png

23. Haftanın Maç Programı:

Galatasaray - Bursaspor

Akhisarspor - Konyaspor

Kayserispor - Kasımpaşa

Alanyaspor - Trabzonspor

Osmanlıspor - Antalyaspor

Yeni Malatyaspor - Karabükspor

Göztepe - Sivasspor

Beşiktaş - Fenerbahçe

Başakşehir - Gençlerbirliği

Son düzenleme:
Süper Lig'de 3 puanlı sistem geldiğinden beri 7 ya da daha fazla mağlubiyet alarak şampiyon olan takım yok, son 20 yılda sadece Fenerbahçe 6 mağlubiyet ile 3 şampiyonluk kazanmış. (2000-2001, 2004-2005, 2013-2014) . Lig tarihinde sadece Trabzonspor 7 mağlubiyet ile şampiyon olmuş. (2 puanlı sistem, 1980-1981 sezonu)

22 hafta geride kaldı, 6 mağlubiyetimiz var, kalan haftalarda hata yapmamamız gerekiyor. Umarım Fatih hocada macera arayacak zamanda olmadığımızı anlar.

Biz Galatasaray’ın ilkleri yaparız, 8 yenilgiyle şampiyon da oluruz [emoji1]Şimdi farkettim , Fenerbahçe’den 4 mağlubiyet fazlamız varmış çok ilginç.. Hatta ve hatta Trabzon bile bizden daha az mağlup. Aykut’la bunların bi halt yiyebileceğini zannetmiyorum ama balı da var bu adamın ve bu takımın. 90 dk top oynamasa bile 90+6 larda veya maç içinde kazara attıkları goller meşhur. Benim gizli şampiyonluk adayım Başakşehir çünkü hedefe tam konsantre gidiyorlar her sene ama biz kendimizi aşabilirsek kimse rakibimiz olamaz. Hadi hocam tam senin haftaların geldi, koy ağırlığını.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Berabere kalmaları da fena olmazdı ama olabilecek en iyi senaryo oldu. Fb'nin önümüzdeki 11 maçta daha kolay bir fikstürü var. Bu maçı yenselerdi ciddi sıkıntı olacaktı çünkü bizim daha, zorlu maçlarımız duruyor her ne kadar içerde oynayacak olsak da. Bjk zaten bu haliyle şampiyon olacağını sanmıyorum. Onların daha Ts, Başak ve bizle oynayacakları deplasman maçları var.

Fb maçına kadar 2'de 2 yapmamız lazım. Fikstür müsait. O maçta alınacak 1 puan bizi şampiyon yapar.

Ya arkadaşlar bunlar bal deresi, o yüzden yenilmeleri daha iyi oldu. Top oynamaz ama bala puan alırlar. Zaten attıkları gole bakın şansa top çarpa çarpa fernandaonun önünde kaldı, attı.

Süper Lig'de 23. Haftanın Sonuçları, Puan Durumu ve 24. Haftanın Maç Programı:

23. Haftanın Sonuçları:

Galatasaray 5-0 Bursaspor

Akhisarspor 3-0 Konyaspor

Kayserispor 3-2 Kasımpaşa

Alanyaspor 1-2 Trabzonspor

Osmanlıspor 0-0 Antalyaspor

Yeni Malatyaspor 3-1 Karabükspor

Göztepe 1-0 Sivasspor

Beşiktaş 3-1 Fenerbahçe

Başakşehir 1-1 Gençlerbirliği

oOdWZ2.png

24. Haftanın Maç Programı:

Bursaspor - Kayserispor

Kasımpaşa - Osmanlıspor

Başakşehir - Göztepe

Karabükspor - Galatasaray

Antalyaspor - Sivasspor

Gençlerbirliği - Alanyaspor

Konyaspor - Yeni Malatyaspor

Fenerbahçe - Akhisarspor

Trabzonspor - Beşiktaş

Son düzenleme:
Malatya maçında bir sürpriz bekliyordum ama bu maçtan zerre bir şey beklemiyordum. Okan hocamı tebrik ederim haklı bir galibiyet aldılar. Haftaya Konya'yı yenersek derbiye biraz olsun üzerimizdeki baskıyı atarız çünkü o maçta yenilsek de pek bir kaybımız olmaz. Ama o maçta berabere bile kalsak Fb şampiyonluktan kopar.

Mutlaka Konya maçında bütün stadı doldurmamız lazım.

Beşiktaş işi ciddiye aldığında rakiplerini rahat yenebilecek durumda aynı şekilde ciddiyeti dağıldığında farklı bile yenilebilecek bir takım,bakalım Trabzon maçı nasıl bir maç olacak,ciddiye alırsa Beşiktaş en az 2 farklı kazanabilir

Süper Lig'de 24. Haftanın Sonuçları, Puan Durumu ve 25. Haftanın Maç Programı:

24. Haftanın Sonuçları:

Bursaspor 1-0 Kayserispor

Kasımpaşa 1-1 Osmanlıspor

Başakşehir 2-0 Göztepe

Karabükspor 0-7 Galatasaray

Antalyaspor 1-4 Sivasspor

Gençlerbirliği 0-1 Alanyaspor

Konyaspor 0-1 Yeni Malatyaspor

Fenerbahçe 2-3 Akhisarspor

Trabzonspor 0-2 Beşiktaş

0EWknW.png

25. Haftanın Maç Programı:

Alanyaspor - Başakşehir

Sivasspor - Kasımpaşa

Osmanlıspor - Bursaspor

Beşiktaş - Gençlerbirliği

Kayserispor - Karabükspor

Göztepe - Antalyaspor

Yeni Malatyaspor - Fenerbahçe

Akhisarspor - Trabzonspor

Galatasaray - Konyaspor

Aykut nasıl puan farkını suni görüyorduysa ben ve birçok insan da Fener’in galibiyetlerini suni görüyordu. Sonunda patladılar.

Aykut nasıl puan farkını suni görüyorduysa ben ve birçok insan da Fener’in galibiyetlerini suni görüyordu. Sonunda patladılar.

bizde suni görüyorduk farkı. 15-20 olması gerekirken sadece 6-7 puan farkı normal değildi bizim kadro ve oyun anlayışıla rakiplerimizi karşılaştırdığımızda

Konya maçı çok önemli hale geldi. Rakip çok tehlikeli bir takım defansları kötü ama etkili hücum silahlarına sahipler Eto, Jahovic, Fofana gibi. Ayrıca hocalarıyla ilk maçına çıkacaklar ve küme düşme hattındalar. O yüzden TR Kupası'ndan elenmenin de rövanşını almak isteyerek tüm gücüyle oynayacaklardır. Bu maçı kazanırsak şampiyonluk yolunda büyük bir adım atarız. Çünkü haftalar sonra puan farkıyla lider olma şansımız var ve en yakın rakibimize 3 puan atmak kalan 9 maçlık periyotta önemli bir avantaj olur.

Tabii Ümit hocam ve Malatya da bize bir kıyak yaparsa tadından yenmez.

Ne kadar başarılı performans sergileseler de aslında kim olduklarını hatırlatmak açısından ciddi bir tokat oldu Başakşehir’e. Bundan sonra vites atıp devam etmeliyiz arkamıza bakmadan.

Ne kadar başarılı performans sergileseler de aslında kim olduklarını hatırlatmak açısından ciddi bir tokat oldu Başakşehir’e. Bundan sonra vites atıp devam etmeliyiz arkamıza bakmadan.

Başakşehirin oyunu çözüldü artık ama ne yazık ki Tudor ve teknik ekibi sayesinde sadece biz çözemedik oyununu fark yedik.

Süper Lig'de 25. Haftanın Sonuçları, Puan Durumu ve 26. Haftanın Maç Programı:

25. Haftanın Sonuçları:

Alanyaspor 4-1 Başakşehir

Sivasspor 2-2 Kasımpaşa

Osmanlıspor 2-1 Bursaspor

Beşiktaş 1-0 Gençlerbirliği

Kayserispor 3-2 Karabükspor

Göztepe 2-1 Antalyaspor

Yeni Malatyaspor 0-2 Fenerbahçe

Akhisarspor 1-3 Trabzonspor

Galatasaray 2-1 Konyaspor

3EJQjj.png

26. Haftanın Maç Programı:

Kasımpaşa - Antalyaspor

Karabükspor - Osmanlıspor

Gençlerbirliği - Akhisarspor

Bursaspor - Sivasspor

Fenerbahçe - Galatasaray

Konyaspor - Kayserispor

Alanyaspor - Göztepe

Trabzonspor - Yeni Malatyaspor

Başakşehir - Beşiktaş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...