2018-2019 Galatasaray Erkek Voleybol Takımı

Galatasaray Erkek Voleybol Takımı dış transferde mutlu sona ulaştı. Takım, İtalya Milli Takımı’nda da görev alan Oleg Antonov’la anlaşma sağladı.
Kariyerinde Avrupa üçüncülüğü,Olimpiyat tecrübesi gibi başarılar olan Antonov daha önce Ziraat Bankası’nda da forma giymişti.
voleybolplus.com/ÖZEL HABER

Antonov müthiş servisçi ve hücumcu bir isim, bu sezonki form durumu ne durumda bilmiyorum ama Trentino kariyeri başarılıydı, milli takımda da sonradan oyuna girip katkı veriyor özellikle servis için mutlaka oyuna alıyorlar. Manşeti de ortalama üstündedir, çok aksamaz en azından. Ziraat'te de kötü oynamadı geçen sene, gelişiyle beraber Halkbank ile beraber finalin 2.adayı olmaya çok yaklaştık, olası final serisi de denk geçer yeter ki Antonov o bildiğimiz seviyesinde oynasın hücum anlamında çok iyi takım oluruz.

Antonov beklediğim isimlerden daha iyi oyuncu ama bana biraz geç bir hamle gibi geldi. Keşke 1-2 ay önceden alsaydık da o kadar puan kaybı yapmasaydık.

GittiGidiyor, Efeler Ligi'nde başarıyla mücadele eden Galatasaray Erkek Voleybol Takımı'nın forma göğüs sponsoru oldu.

Anlaşma çerçevesinde Galatasaray Erkek Voleybol Takımı, Efeler Lig maçlarında sezon sonuna kadar GittiGidiyor logolu formayla mücadele edecek.

Yeni transfer üstüne sponsorlukla şampiyonluğa göz kırpmaya başladık diyebiliriz. Kolay bir yol değil ama diğer şubelerdeki duruma bakacak olursak bir şampiyonluk gelirse bu şubeden gelecek. Hayırlı olsun.

Voleybol piyasasına hakim değilim ama Gergye'nin sezon başındaki sakatlığı/formsuzluğunu üzerinden attığını görmek mümkün iyi Kasım sonu Aralık ayı bize pek iyi gelmedi kötü sonuçlar aldık. Son İnegöl ve Avrupa maçında nispeten iyi bir oyun ortaya koysak da Halkbank maçında takımın yetersiz olduğu göründü. Bu sezon bir yerlere gelmek kadar buralar da kalmak da başarı. Venno'yu tutup mutlaka yabancı ve yerli kalitesini arttıracak hamleler yapılmalı.

Maalesef Maliye'ye basit hatalarla 3-1 mağlup olduk kazandığımız ekstra maçları resmen böyle maçları kaybederek harcamış olduk. Oleg mutlaka olumlu etki bırakacaktır ama Yasin ve Doğukan'ı da hiç beğenmiyorum. Gergye de çok kötüydü.

Son düzenleme:
Antonov müthiş servisçi ve hücumcu bir isim, bu sezonki form durumu ne durumda bilmiyorum ama Trentino kariyeri başarılıydı, milli takımda da sonradan oyuna girip katkı veriyor özellikle servis için mutlaka oyuna alıyorlar. Manşeti de ortalama üstündedir, çok aksamaz en azından. Ziraat'te de kötü oynamadı geçen sene, gelişiyle beraber Halkbank ile beraber finalin 2.adayı olmaya çok yaklaştık, olası final serisi de denk geçer yeter ki Antonov o bildiğimiz seviyesinde oynasın hücum anlamında çok iyi takım oluruz.

Babası da Galatasaray forması giymiş sanırım.
Öyle bir haber okudum...

Maliye macinin aksine Dogukan ve Yasin ilk 2 seti surukledi. Iyi oynadık tribun de güzeldi. 3-1 kazandik. Tebrikler takıma

Son düzenleme:
Bugün Aalst'ı 3-1 ile geçtik. Iyi skor gerçekten. Bu kupada en iyi ihtimal çeyrek final oynarız diyordum ama yarıyı göreceğiz gibi. Antonov'un gelmesi çok iyi oldu. Hücumda bütün yük Venno'ya biniyordu ve rakipler aldıkları önlemlerle bizi kitliyordu. Şimdi Antonov da çok çeşitliliği olan bir oyuncu. Bu sezon hem Cev Cup'ta yari final hem de ligde ilk üç hedef olmalı artık.