2018-2019 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Versinler 3 milyon euro alsınlar...

Habere göre bu sene için değil zaten önümüzdeki sezon için düşünüyorlarmış. Ben pek ihtimal vermiyorum gerçi çünkü hem o seviye için henüz kendini ispatlamış sayılmaz hem de ihtiyaç duydukları bir pozisyon değil. Yine de Harrison seneye bir eurolig takımına kapak atabilir. İyi şutör olunca pek çok kapı açılıyor.

Gözüm Banvit'in yabancı oyuncularında seneye bir kaçını alabilirmiyiz desem zor. Nerden buluyorlar anlamıyorum. Kümede kalmaya oynarken şimdi ligin kaderini çiziyorlar. Shelton ve Perez keşke bizde olsa.

Gözüm Banvit'in yabancı oyuncularında seneye bir kaçını alabilirmiyiz desem zor. Nerden buluyorlar anlamıyorum. Kümede kalmaya oynarken şimdi ligin kaderini çiziyorlar. Shelton ve Perez keşke bizde olsa.

Klobucar yerine Neal ya da Moore takımımızda olsun isterdim.
Özellikle Moore gönlümüzde bir yara olan Hawkins'i hatırlatıyor bana...

Koçlar eski takımlarından oyuncu getirir ve o oyuncular genelde yeni takımın en iyisi olurlar. Bizde tam tersi oldu takımın en zayıf halkası konumunda. Böyle şansın

Banvit bizden 3 fazla yenilgi aldı, sezon içi ekstra 2 yabancı değiştirdi ama bu yabancıları nereden buluyorlar diye sormak bana garip geldi, hangi takımın mühendislik konusunda daha başarılı olduğu ortada.

Banvit bizden 3 fazla yenilgi aldı, sezon içi ekstra 2 yabancı değiştirdi ama bu yabancıları nereden buluyorlar diye sormak bana garip geldi, hangi takımın mühendislik konusunda daha başarılı olduğu ortada.

Banvit Basketbol CL'de bir üst tura çıktı, şu anda ikinci sırada. Öyle ya da böyle kendilerini ligde de play-off potasına sokmayı başarırlarsa sezonu bizden iyi durumda bile kapatabilirler. Yerlilere de gayet dengeli süre veriyorlar.

Son zamanlarda Banvit'in transfer edip üst seviyeye yolladığı Caloiaro (Çekmece çıkışlı), Moerman ve Theodore var. Üstelik de Tanju abinin söylediği gibi 2 yabancı değiştirdiler. Transfer ettikleri yabancılardan birisi zaten bizim bu forumda yıllardır konuştuğumuz Gary Neal. Keza Moerman'ı Fransa zamanında çok yazmıştık buraya. İyi yerli çekirdekleri olduğu herkesçe bir gerçek ama son yıllarda iyi yabancılar seçtiklerini düşünmüyorum.

Normal bir takımda Klobucar muhtemelen 1.ayın sonunda gönderilirdi ama elimiz kolumuz o kadar bağlı ki verim alabilecek her türlü durumu deniyoruz. Sezonun bundan sonraki kısmında oyuncu almaktan çok Harrison ve Hayes merkezli gelecek yıl planlamasında ısrarcı olmalı bu takım.