2018-2019 Spor Toto Süper Lig

3 büyüklerden Bjk ve Fb'nin belli bir düzeni yok,hala gidenler var,gelecekler var.Bizimse artık bir düzenimiz var.Bjk iyi sinyaler vermiyor,Şenol hoca bu sezon ya istifa eder ya görevden alınır,Fb'de ise sil baştan kadro kurulması lazım o da 1 sezonda mümkün değil.Bu şartlar altında şampiyonluğu ancak kendi hatalarımız sonucu ellerimizle verirsek veririz yoksa favoriyiz,avantajlıyız.
Kime verdik sezon sonunda göreceğiz.Yönetimi tebrik ederim.Özel çaba göstersen bile takımın atmosferi bu kadar bozulmazdı.Kasım ayı bitmeden kongre kararı çıkması gerek.Ne yazdıysak olaylar yazılanları doğrular şekilde gelişiyor.1 ay içinde yönetimden birileri istifa eder.Futbol taraftarı ne olduğunda muhalifleşiyorsa o olacak.Basketbolu bu hale getirenler Dursun bey gibi gidecekler bunu mayıs ayından beri yazıyorum.

Dusunun en az 2-3 milyar dolar sahsi servetiniz olacak ama baskani oldugunu kulup sizi kalpten goturecek. Acidim gulemedim bile !

Beter olsunlar da şu an onların durum bizi ilgilendirmiyor. Fener bizim rakibimiz bile değil. Bizim de en az onlar kadar sıkıntımız var Fatih hoca sayesinde varız. Ama şu gün içinde bize karşı BJK ile birlik olup başlattıkları Twitter’da TT olan ithamdan sonra kepaze olup susmaları iyi ders olmuştur. Bi daha da bu hususta ağızlarını bile açamazlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kime verdik sezon sonunda göreceğiz.Yönetimi tebrik ederim.Özel çaba göstersen bile takımın atmosferi bu kadar bozulmazdı.Kasım ayı bitmeden kongre kararı çıkması gerek.Ne yazdıysak olaylar yazılanları doğrular şekilde gelişiyor.1 ay içinde yönetimden birileri istifa eder.Futbol taraftarı ne olduğunda muhalifleşiyorsa o olacak.Basketbolu bu hale getirenler Dursun bey gibi gidecekler bunu mayıs ayından beri yazıyorum.
Futbol taraftarı ne olduğunda muhalifleşiyorsa o olacak yazdım dün gece ve bugün süreç başladı.Ne yapalım kardeşim anlatamadık,Mayıs ayından beri yazıyoruz bu yönetim tarihimizin en zayıf yönetimlerinden biri diyoruz ve tepki görüyoruz,artık futboldaki saha sonuçları anlatacak bu kesime bazı şeyleri,biz anlatamadık,olmadı

Bursaspor 1 - 1 Beşiktaş

Trabzon'u dün yenseydik FB'nin 9, BJK'nin 5 puan önüne geçecektik. ŞL maçlarından önce ne kadar avans toplarsak şampiyonluk yolu o kadar açık olur.

Bursaspor 1 - 1 Beşiktaş

Trabzon'u dün yenseydik FB'nin 9, BJK'nin 5 puan önüne geçecektik. ŞL maçlarından önce ne kadar avans toplarsak şampiyonluk yolu o kadar açık olur.

Yenseydik denemeyecek kadar rezil bir maçtı abi bizimkisi. Gerekli dersleri çıkartırsak sezonun selameti adına emin ol bizim için alalade bir 3 puandan çok daha değerli olur dünkü mağlubiyet. Aynı tas aynı hamam devam edersek de sezonun sonunun başlangıcı olur. Bu milli takım arası herkesten çok bizim için önemli. Dönüşte neler olacağını çok merak ediyorum.

Fener’e daha çok 9 puanlar takarız o önemli değil de Başakşehir’in kazanması kötü oldu. Onlar da takılsaydı şu kabus haftasonunu bi nebze az hasarla atlatabilirdik “puansal” olarak.
Yalnız Beşiktaş’ın çok net ofsayt golünü gol diye vermiş Cüneyt Çakır yine formunda Türk toprakları içinde. Beşiktaş da 0 puanla dönebilirdi bu hafta.

Son düzenleme:
Şaka maka bu ülkede futbolu 6-7 senedir YD gibi biri yönetiyor. 7 yıllık süre zarfında milli takımda 0 başarıyı geçtim eksilerde sürünüyoruz. Yine yenilmişiz. Açıkçası 2008 den beri de izlediğim milli maç sayısı bi elin parmaklarıdır. Çünkü artık iyice dingonun ahırı olmuş, hatta futbolcular bile çiftliğe çevirmiş dilediğini yapıyor. Bakıyorsun adam kendi kulübünde iyi oynarken burda kıçını bile kaldırmıyor. Milli takımdan çıkıp lige bakıyorum ne hakemlere hak ettiğini veriyorlar ne futbolculara hak ettikleri cezaları. Her maç hakemin annesine küfür eden Emre’ye kimse ceza vermezken, sıradan bi itiraza haftalarca ceza uyguluyorlar. İlk göreve geldiği yıllar her kesimden bi süre ciddi tepkiler yese de zaman içinde ülkenin de vahim hallerinden dolayı kaynadı gitti. Yani sözün özü şu adamı def edecek biri, bir aday vs kimse yok mu?

Adem Ljajic çok kaliteli topçu.
Keşke Belhanda'nın yerine bizde olsaydı.
Hem de çok daha uygun fiyatla.
İzlemek büyük keyif...

Şu VAR sisteminin kalkması lazım artık. Dünkü Trabzon maçında iki takımın aleyhinde de inanılmaz komik kararlar çıktı. Hem de bu kararlar VAR izlendikten sonra verildi. Hakemler gurur mu yapıyor artık bilmiyorum ama VAR da bariz gözükenin tersine karar veren hakemlere de bi yaptırım gelmeli. Yoksa daha vahim şeyler yaşanacak.

Kuslarin maci 1-1 berabere bitti, erinmeyip 90 dakika izledim, su yasima kadar izledigim en berbat otesi macti. Ikisi de birbirinden rezaletti. Buyuk ihtimal bugun istifasi aciklanir Cocunun.

Bizim icin iyi sonucmu bilemedim. Bjk kaybetsin diye ugrastim durdum. Fenerden bir halt olmayacagi belli.

Sonuç tabi ki en çok bize yaradı. Fener’in kazanması bunların yine bal deresiyle 1-0 maçlar kazanıp zirveye yaklaşmasına zemin hazırları. BJK nin olası galibiyeti zirvede bizi zor duruma sokabilirdi ileride. Ha ben fener kaybetse de taraftarların kahrolması, daha kötü günlere devam etmeleri için ayrı mutlu olurdum orası ayrı.

Mutluluktan ziyade ben sadece daha nereye kadar ilerleyebilecekler diye yapabileceklerinin sınırlarını görmek istiyorum. Son 100 yılın mı en kötü fener başlangıcı ? Galibiyeti olmayan Rize 45 dakikada 3 ledi.
Yenmeleri veya yenilmeleri bize zerre fayda vermiyor. Beter olsunlar orası ayrı.

Muhammet Bey, Hatirliyormusun Fb -Bjk macinda Fener yensin diye cirpinmistim. O gunde dedigim gibi bir cacik olmak bunlardan.

Bizi Beşiktaş’ı falan geçtim Ligin ilk 10 sırasından neredeyse kimseye rakip olamazlar.
Bu arada 10 dakikada 3 yemişler.. Rize skora yatmazsa-ki sanmıyorum- astronomik bi skor da görebiliriz.

Fb'nin imkanı varsa Conte'yi getirsinler,benim Galatasaray'ın başında görmek istediğim isim kendisi ama onun için Aysal'ın başkan olması gerek.Ah öyle bi başkanımız olsa futbolun başında Conte'yi basketbolun başında Jasikevicius'u görsek.

Fb'nin durumu ise çok garip,ne yapsalar olmuyor

Manchester United sendromuna girdiler. Üzerlerinden bu loser etiketini, psikolojisini atmak da zaman alacak gibi. Ama bu saçma vasat transferlerle zaten Perşembe’nin gelişi Çarşamba’dan belliydi. 25-50 kuruşluk gofretlerle doldurdular kilerliği. Yani kimse de dur demedi şu isimlere. Bizim Cavanda bilmem ne transferlerinden bile beter.

Son düzenleme: