2019-2020 Galatasaray Futbol Takımı

Hatayspor'dan Caner Hüseyin Bağ iyi bir yedek olabilir sanki..

Edit:
SON DAKİKA!

Galatasaray, altyapısından yetişen ve U21 Takımı kaptanlığı yapan Gökay Güney ile 5 yıllık yeni sözleşme imzalandığını açıkladı!

Son düzenleme:
İnşeAllah Diagne bu sezon kadroda olmaz. Adam şu 2 ay sosyal medya aracılığı ile tüm çocukluğu ve şakrabanlıkları yapacak, tatil bitmez!

Terim'in böyle bir adamı alması da çok acip geldi.

Şike sürecinin savunucularından Nihat Özdemir TFF başkanı oldu. Müteahhitlik yapan ve büyük ihaleleri alarak milyar dolar düzeyinde serveti olan bu kişi hangi vasıfla TFF başkanı oldu ya da yapıldı bunu da tartışmak gerek.
Yıllardır "Fenerasyon" olarak nitelendirdiğimiz TFF'nin bu isimli resmi kimlik kartı da çıkmış oldu. Gelirimiz bu sene de iyi olacak ve gerek ekonomik gerekse sportif anlamda (düzgün yönetileceğimizi de varsayarak) rakiplerle tekrar farkı açabileceğimize dair endişelerin ne sonuçlar doğuracağını hep birlikte göreceğiz. Seneye bir sürü rakibimiz olacak, inşallah kendi içimizde bir ihanet olmaz.

Rizespor sportif direktörü Muric için 10 istediklerini, Galatasaray’ın 2.5 teklif ettiğini söyledi.
Olm siz ne yiyip ne içiyorsunuz ? Ölü yiyici misiniz siz.. Küfür etmek lazım direkt bunlara.

Galatasaray Rizespor'dan,Kasımpaşa'dan,Osmanlıspor'dan,Alanyaspor'dan transfer yaptığında şaşırmıyorum.

Ayrıca anadolu takımlarında parlayan forvetlere büyük paralar ödemekten ne zaman vazgeçecek 3 büyükler ?

Bu kafayla kapatırsınız siz o borçları,aferin böyle devam.

Bu muric denen adam senelerdir türkiye’de oynuyor. Giresun’da, gençler’de falan oynadı. Yeni piyasaya çıkmış gibi bi anda bütün takımlar saldırıyor ona şaşırıyorum. Ha gelse diagne denen adamdan faydalı olacağına eminim ama bu söylenen fiyatlara gelirse o parayı verenlere yazıklar olsun derim. 2,5 bile çok 1 milyon bu adamın ederi. Zaten gençler buna 500 bin euro gibi bişey vermişti. Hem gelse zaten yedek olur ancak bize kaliteli zımba gibi adam lazım. Eski oyuncumuz nonda gibi bi adam lazım.

Galatasaray, Ever Banega ile anlaşmaya vardı. Oyuncunun kulübü Sevilla ile görüşmeler devam ediyor. (via @ManuLonjon)

Banega ➡️ @GalatasaraySK
(@Augustocesar22)

Abidal : Banega, Galatasaray ile imzaladı.
(@InformSevillaFC)

"Banega'nın Galatasaray da oynamasına bir adım kaldı."
(@LuisFregossi)

Ever Banega'nın menajeri Hirsig ile görüştüm.
Hirsig: "Banega için Galatasaray dışında MLS ve Fransa Ligi'nden de teklif var. Bu teklifleri Banega ile konuşacağım. Son kararı o verecek."
Aldığım izlenim; Banega, Galatasaray'a çok ama çok yakın.
(@alibaransell)

Banega ile ilgili haberler arttı.
Umarım bu transfer gerçekleşir.
Gönül rahatlığıyla müthiş bir 8 numara izleriz 😊

Banega-Belhanda olsa bir tane Melo lazım arkaya. Fernando olmaz, çok yumuşak kalır zaten formsuz.

Son düzenleme:
Hayırlı olsun.
Bonservisi yok.
Alacağı ücrette uygun olursa çok güzel olur.
Fatih hoca ile mental problemlerini de atlatırsa çok iyi bir transfer olmuş olacak.

Bonservissiz ve maaşı uygun böyle yerli oyunculara ihtiyaç var olası yabancı kuralı yüzünden.
Şener ve Jimmy Durmaz haberleri de çok çıkıyor.
Forvete de Mevlüt Erdinç hamlesini de isterdim. İyi bir yedek golcü olurdu.

Bakalım biz ne zaman açıklamaya başlayacağız?

Ekli dosyalar

• IMG_20190625_150538.jpg
    IMG_20190625_150538.jpg
    84.7 KB · Görüntüleme: 4
Adem, Aytaç ve Lokman gibi isimler geçiyor.
Umarım doğru değildir bu isimler.
Yusuf ve Durmaz'ı bir nebze anlarım - ki onları da istemem ama diğer türlü bonservis parası sorunu var- ama Adem Aytaç ve Lokman falan Allah korusun...

Bu yusuf nerden çıktı anlamadım. Küme düşen bursa’da oynayamıyordu bu adam bizde mi oynayacak. Muğdat gibi bir transfer olur en fazla. Yine de hayırlı olsun diyelim, katkı verebilir umarım.

Esas şu banega önemli bizim için. Yoksa bu yusuf falan figüran olur en fazla. Diagne gidecek mi belhanda gidecek mi. Bunların netleşmesi lazım yine son dakikaya kalmayalım.

Hayırlı olsun.
Yalnız video efsane olmuş.
Kimin aklına geldi ise sağolsun, varolsun🙏

Ekli dosyalar

• IMG_20190628_194532.jpg
    IMG_20190628_194532.jpg
    307.2 KB · Görüntüleme: 3
Adem de açıklandı.
Fiyatı da çok uygun.
Hayırlı olsun...

Ekli dosyalar

• IMG_20190628_200617.jpg
    IMG_20190628_200617.jpg
    313.1 KB · Görüntüleme: 2
Adem Büyük
Bu yusuf nerden çıktı anlamadım. Küme düşen bursa’da oynayamıyordu bu adam bizde mi oynayacak. Muğdat gibi bir transfer olur en fazla. Yine de hayırlı olsun diyelim, katkı verebilir umarım.

Esas şu banega önemli bizim için. Yoksa bu yusuf falan figüran olur en fazla. Diagne gidecek mi belhanda gidecek mi. Bunların netleşmesi lazım yine son dakikaya kalmayalım.

Napicaksin renktas. Bu transferlere mecbursun cünkü oyuncularin bonservisi elinde!
Bizde isteriz mesela Deniz Türücü, alalim genc iyi oyuncu ama alamiyosun cünkü 5-6 Milyon Euro bonservis istiyolar
Taylan Antalyali var ona bile Euro üzerinden 2 Milyon Euro felan istiyolar. O yüzden bonservisi elinde olan yerli aliyoruz