2021-2022 Türkiye Süper Ligi

Kimse yapamaz bundan sonra şampiyonluk puanı 80 olur 10 sırada ki gs ile 1 sıra da ki fb arasında 5 puan fark var 6 maç üst üste kazanilsin puan farkı kapanır avrupa genelinde puan ortalamaları düştü zaten

Trabzon-Fener maçının ilk yarısı müthişti. Tempo hiç düşmedi. Fener iyi başladı ama 10 kişi kaldıktan sonra golü de yiyince işleri zorlaştı. İkinci yarı da heyecanlı olur.

İnsallah berabere biter şu maç.Trabzonspor haftada tek maç yapıp kapıyor haftayı.Hem ligin 2.yarısı bize ve Fener deplasmanına gidecekler.

Net penaltı için VAR'ı beklediler illa. Cesaretleri de gitmiş, akılları da gitmiş hakemlerin. Grekoromen gibi alaşağı ettiler adamı, topla alakası yok.

Fener darmadağın oldu. Hakemi cesaretinden dolayı tebrik ediyorum. Umarım başına bir iş gelmez. Fenerliler yine hakeme yıktı mağlubiyeti. Adam olmaz bunlardan.

''Kenetlenin, büyük resmi görün, algı operasyonu...'' Ülkedeki bütün iş bilmez, boş yöneticiler bu cümlelere abone olmuşlar. Ali Koç da birincisini bizden, diğer ikisini malum şahıstan araklamış. Şirketlerindeki yöneticiliğini bilemem ama hitabet gücü inanılmaz kötü. Mikrofon eline verilip şaşkın şaşkın cümle bulmaya çalışan ilkokul çocukları gibi.
Yalnız Altay da ne kadar salakça bir gol yemiş öyle. Olmayacak golü içeri almış. Topa vuran arkadaş da yerden inanılmaz bir kavis vermiş, bravo :D

Türkiye standartlarında gayet sıradan bir maçtı. Ali Koç da bu sene artık olmazsa olmazın farkında ve uyutmaya çalışıyor herkesi. Sezon başından beri bizim de aleyhimize verilmeyen en az iki penaltı var. Altay bu hataları sürekli yapıyor ve artık can yakmaya başladı. Sıkıldım aynı işlerden.

Türkiye standartlarında gayet sıradan bir maçtı. Ali Koç da bu sene artık olmazsa olmazın farkında ve uyutmaya çalışıyor herkesi. Sezon başından beri bizim de aleyhimize verilmeyen en az iki penaltı var. Altay bu hataları sürekli yapıyor ve artık can yakmaya başladı. Sıkıldım aynı işlerden.

Lehinize verilmeyenlere de bakmak lazım, Hatay deplasmanı gibi.

Medyaya göre uçan Kaçan fenerin üstüne çıkıcaz.

Teşekkürler kalemşör basın siz Feneri pompalayın devamke

Ali Koç çıkıp sallamamış mı yine hakemlere ? Adamın iş adamı yöneticiliğini bilemem ama kulüp başkanlığı inanılmaz kötü.
Tribünler belki de 3 yıldır ilk kez ''yönetim istifa'' diye inledi bu akşam. Futbolcular da ıslıklandı tabii. Şu olayı 3 yıl sonra yapmaları takımlarını 10 yıl geriye götürdü. Ki 10 yıl önceki Fener çok daha iyiydi şu anki halinden, o da ayrı konu.

Ali Koç çıkıp sallamamış mı yine hakemlere ? Adamın iş adamı yöneticiliğini bilemem ama kulüp başkanlığı inanılmaz kötü.
Tribünler belki de 3 yıldır ilk kez ''yönetim istifa'' diye inledi bu akşam. Futbolcular da ıslıklandı tabii. Şu olayı 3 yıl sonra yapmaları takımlarını 10 yıl geriye götürdü. Ki 10 yıl önceki Fener çok daha iyiydi şu anki halinden, o da ayrı konu.
10 yıl önceki fener ıs adamları toplanıp topcu alıyordu fenere sow öyle geldi mesela o dönemde fenerin ezmesi lazımdı diğer takımları oradan kaybettiler zaten diğer branşları saymıyorum zaten bir arkadaşla konuştuk 10 yılda 1 milyar dolar harcamışız eurolig şampiyonluğu dışında başarımız yok dedi ki hakli

Eskiden Fener kaybettiğinde, bizim kazandığımızdan daha büyük keyif alırdım. Ancak son 3 yıldır Fener 10 gol de yese gram mutlu olmuyorum. Türkiye'de o eski GS-FB rekabeti, o kaliteli kadrolar, kaliteli futbollar, heyecanlı derbiler geride kalalı yıllar oldu. Özellikle Fener öyle bir hale geldi ki; rezil bile olsalar gram mutlu olamayacağım acayip bir hale evrildiler. Ali Koç ciddi anlamda baltalıyor o kulübü. Koskoca Fenerbahçe Kulübü'nü çok kısa zamanda imaj olarak da, kadro olarak da, başarı olarak da bitirdi. Oraya Dursun Özbek'i ajan olarak koysan, vallahi de böyle zarar veremezdi. Öyle de bir koltuk sevdasına tutulmuş ki, Aziz'i mumla aramaya başladılar.
GS-FB rekabetinin olmadığı, o kaliteli kadroların derbilerde çarpışmadığı bir lig de böyle sıradan, keyifsiz bir lig oluyor işte.