2021-2022 Türkiye Süper Ligi

Muslera sayesinde 1 puan geldi.Son dk Barış Alper atabilirdi direğe nişanladı.

Boey,Trezeguet'e kaç kez geçildi sayamadim.Mesafe uzun olduğunda sürekli arkadan takip etti adamı.Karsi karşıya ise vücut çalımları yiyip durdu.Yani hiç sevmedim bu halini.

Takimin ise bu kadar geriye çekilmesi saçmalık.Hedefin yok bir seyin yok.

Ali Koc zirvanadan cikmis durumda. Hadi tamam fenerbahce tarihinin en kotu baskanisin,herkese rezil oldun,tarihte boyle anilacaksin anladik fakat Ekrem Imamoglu ile yasadiklari atisma akil,beyin tutulmasi.. Bana kalirsa seneye fenerbahcenin psikolog transfer etmesi lazim.

Son haftalarda sempati oluşturdukları için Antalyaspor'un maçını izliyordum.Spiker hiç gereği yokken ligin en az hatalı gol yiyen kalecisi Boffın dedi.

Böyle saçma bir istatistik olduğunu düşünmüyorum o ayrı Antalyaspor taraftarının her hafta en çok sitem ettiği kişi Boffın oluyor.Hatta her yediği golden sonra ''maçı mı veriyor'' diyor taraftar.

O zaman bende şunu diyeyim,oyuncuları en az yerde vakit geçiren takım Galatasaraydır.Böyle saçma şeylere ne gerek var.

Maç ise güzel,bol ataklı bir maç oluyor.Antalyaspor öne geçince kapanmasa iyi olacak.Bahadır inanılmaz basit bir hata yaptı,Kasımpaşa kolay pozisyonu kaçırdı,hemen peşinde kornerden boş kaleye attı.

Ahmet Nur Çebi: “200 milyonluk vergi borcunu 16 milyon liraya indirdik. Ankara’ya git gel… Yalvardık, yakardık…”