2022-2023 Türkiye Süper Ligi

Kaleciye şaşırmayın her maçı böyle bunun kaleci değil kendisi. Ligin 2 tane açık ara kötü kalecisi var biri Ali Şaşal diğeri Giresunspor kalecisi adını unuttum. Kısmete fener'in bidahaki deplasman maçı giresun.

Sivas’ın kalecisi yakar top oynadı ilk yarı, pembe panter. Ama oyunculuğu çok kötü.

Karagümrük de bugün Antalya’ya evinde gol bile atamadan mağlup oldu. Hiç öyle skora isyan eden, hakemin üzerine yürüyen oyuncu da göremedim.

Beşiktaş maçına kadar 0 puan kaybı ile gelmeliydik.
Konya mağlubiyeti ve Karagümrük beraberliği hiç olmadı.
Yarın maçı kaybedersek , şampiyonluk gider.
Bizim kalan maçlarımız daha zor.

Beşiktaş maçına kadar 0 puan kaybı ile gelmeliydik.
Konya mağlubiyeti ve Karagümrük beraberliği hiç olmadı.
Yarın maçı kaybedersek , şampiyonluk gider.
Bizim kalan maçlarımız daha zor.
Besiktasa kaybetsek bile fark 3e iner. Fenerin gelip bizi NEF Stadinda yenmesi imkansiz. 3-0lik avantaj var bide

Fenerin Giresun deplasmani ve Trabzon maclari var daha.

SON DAKİKA - Rıza Çalımbay: "Valencia'nın pozisyonunda Ali de sakatlandı. Çıkması lazım, çıkmıyor. Ağrılarıyla oynadı. Devre arasında ayağım kötü dedi ve çıktı. Profesyonelce davranıp çıkması gerekiyordu." (beIN Sports)

Bu nasil bir olay ya? Kafam almiyor.

SON DAKİKA - Rıza Çalımbay: "Valencia'nın pozisyonunda Ali de sakatlandı. Çıkması lazım, çıkmıyor. Ağrılarıyla oynadı. Devre arasında ayağım kötü dedi ve çıktı. Profesyonelce davranıp çıkması gerekiyordu." (beIN Sports)

Bu nasil bir olay ya? Kafam almiyor.
Bu meslekten ekmek yiyor olmasi bu ulkede emekleriyle para kazanan her calisana hakarettir.Bu ne demek ya ?

Besiktasa kaybetsek bile fark 3e iner. Fenerin gelip bizi NEF Stadinda yenmesi imkansiz. 3-0lik avantaj var bide

Fenerin Giresun deplasmani ve Trabzon maclari var daha.
Beşiktaşa yenilirsek , ardın başakşehirede puan yada punlar kaybederiz.
Giresun ve Trabzon maçlarını alırlar.
Adamların hayalini gerçekleştirmelerine yardım ederiz , bizim statda tur atarlar resmen.