2023-2024 Sezonu Sponsorluk Anlaşmaları

Dursun Özbek: Erkek basketbolda forma göğüs sponsorluğu için de önümüzdeki günlerde bir anlaşma yapacağız. Galatasaray'da sponsorluklar yıl boyu devam edecek.

Galatasaray Erkek Basketbol takımı'nin
Eski sponsor isimleri ;

Galatasaray Cafe Crown
Galatasaray HDI sigorta
Galatasaray Odeabank
Galatasaray Medical Park
Galatasaray Liv Hospital
Galatasaray Nef

Son düzenleme:
Galatasaray Nef ismi degisiyormuş ve takımın ismi Galatasaray Ekmas Group oluyormuş. Galatasaray sözlük'te bu yönde bir girdi var, sözlüklerden öğrenmek yerine direkt şubenin resmi hesabından öğrensek keşke.

Resmi hesabın tiviti var zaten. https://x.com/GalatasaraySK/status/1709539335400194321?s=20

Edit: Şubenin resmi hesabını söylemişsiniz, orasını görmemişim. Kusura bakmayın.
Estağfurullah hocam. isim değişikliği olacakmış yani bununla ilgili net bir açıklama gelse iyiydi, beklentim o. Eğer isim değişikliği geliyorsa Ekmas Group Nef'ten fazla para koyuyor demektir yani ben böyle anlıyorum. bu sene için olmasa da önümüzdeki sezon için beklenti yükseltmek doğru olur mu acaba bilemedim.

Estağfurullah hocam. isim değişikliği olacakmış yani bununla ilgili net bir açıklama gelse iyiydi, beklentim o. Eğer isim değişikliği geliyorsa Ekmas Group Nef'ten fazla para koyuyor demektir yani ben böyle anlıyorum. bu sene için olmasa da önümüzdeki sezon için beklenti yükseltmek doğru olur mu acaba bilemedim.

Valla abi ben Sabancı bile sponsor olsa beklenti yükseltmeyi bıraktım. Biz bütçeyi arttırıp gene düşük kalibre isimlere gideriz.

Benim merak ettiğim nokta verecekleri paradan çok Erden Timur'un ilk dönemi gibi basketbolun yönetiminde aktif olacaklar mı? Erden Timur'un getirdiği Turgay Zeytingöz'e n'olacak? Ben mevcut yönetimin bu şubeye yönetici atamasını istemiyorum, yönetimin kadın basketbola ve voleybol şubesine atadığı isimleri görüyoruz. O yüzden Zeytingöz gidecekse sponsorun işi bilen birini getirmesi daha iyi olur.

Ekmas Group İzmir'in köklü ailelerinden Ekmekçioğlu'na ait hatta uzun süre Altay kulübüne başkanlık ettiler...
Meblağ önemli ve artık gelecek katkıyla hamle de bekliyorum.
Hayırlı olsun umarım tunç holding sponsorlukları gibi değildir. Umarım söz konusu ciddi bir meblağ ve güçlü bir birlikteliktir. Ayrıca nef desteği de devam eder umarım.