2024-2025 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Venezia zengin kulüp Heidegger ucuz değil artık. Sam Dekker London yatırımı kesmez yöne görece pahalı olur Wallace herkes peşinde. Wiley belki olur EL ilgisi sıkıntı. Boutsiele 'yi Bahçeşehir 'den koparmak kolay değil. McCormack 'i tutabilecek miyiz zam ister muhtemelen 300-400 civarına tutabilirsek bence yeterli. Yakup hocaya nispeten güveniyorum daha önyargısız Zeytingöz 'e göre. Mike Daum'u bile isteyen ciddi kulüpler varmış. Birkaç oyuncu için 500 K civarı ödeyebiliriz herhalde.

Abdi İpekçi salonu umarım bir an önce resmileşir. Sinan Erdem büyük geliyor normal maçlarda seyirci baskısı olmuyor. Eski Abdi İpekçi 'nin de ortamı iyi sayılmazdı baskı açısından yeni Abdi İpekçi 'nin tribün saha mesafesi kısaltılmış akustiği daha iyi.
Umarım bilet, kombine fiyatları makul tutulur da siradan maçlarda bile kemik 5-6 bin kişi gelir.

4+3 yabancı kuralı konusunun tamamen netlesmesi önemli. Geçmiş tecrübeler acaba mı dedirtiyor.

Abdi İpekçi salonu umarım bir an önce resmileşir. Sinan Erdem büyük geliyor normal maçlarda seyirci baskısı olmuyor. Eski Abdi İpekçi 'nin de ortamı iyi sayılmazdı baskı açısından yeni Abdi İpekçi 'nin tribün saha mesafesi kısaltılmış akustiği daha iyi.
Umarım bilet, kombine fiyatları makul tutulur da siradan maçlarda bile kemik 5-6 bin kişi gelir.

4+3 yabancı kuralı konusunun tamamen netlesmesi önemli. Geçmiş tecrübeler acaba mı dedirtiyor.
Abdi ipekçinin konumu çok iyi , Sinan Erdem Anadolu yakasına uzak kalıyor çoğu kişi bu yüzden her maça gelmekte üşeniyor...

Dosttum senin istanbul bilgin baya zayıf..
Sinan Erdem İçin Şirinevler Metrobüs durağında inmen kafi..
Abdi İpekçi için Cevizlibağ Yada Edirnekapı Metrobüs duraklarında inip minibüs yapman lazım
aynen çok zayıf, buradan o metrobüsü rahat yazdığın gibi Anadolu yakasından insanlar rahat binemiyor ama bu sıkıntıyı sürekli çekecek o yolu ayakta sıkışıp Sinan Erdeme her maça gelecek taraftar bulamazsın...

Otis Livingston derler Almanya'dan takip eden, bilen varsa bilgilendirirse sevinirim...
Son yıllarda Almanya'dan çok iyi guardlar çıktı. Kendisini izlemedim genel anlamda, ismi düştükten sonra YouTube performans videolarına baktım. Sadece videolara bakılarak yorum yapılmasına kesinlikle karşıyım ama kritik anlarda eli titremeyen bir oyuncu olduğu kesin. sürüyle clutch time videosu var YouTube da. hem kolejde hem adriyatikte hem Almanya'da. oyuncudan sezonun mvp adaylarından birisi diye bahsedilmiş. Ehh, hayırlısı diyelim.

Russell geldiğinde de böyle diyorduk ama hayal kırıklığı oldu.

Benim zaman zaman takip ettiğim bir oyuncuydu. Sezon sonunda sakatlandı ve sakatlıktan nasıl döneceği belli değil.

Risk transferi diye düşünüyorum.

Russell geldiğinde de böyle diyorduk ama hayal kırıklığı oldu.

Benim zaman zaman takip ettiğim bir oyuncuydu. Sezon sonunda sakatlandı ve sakatlıktan nasıl döneceği belli değil.

Risk transferi diye düşünüyorum.
Russel zayıf bir ligden geldi ve ham bir oyuncuydu ama yine de performansı o kadar kötü değildi bence.

Almanya ligi bizim seviyeler için iyi bir pazar.. fakat daha önce koç değişikliği yapmalıyız bence. Yine yanlış yapıyoruz.

Yakup sekizkök nasıl bir ışık verdi ki devam ediliyor? Yine sezon ortası koç mu değiştireceğiz? Tartışmasız bir isim getir 2-3 yıllık bir plan yap ve plana sadık kal. Bunu uygulamak bu kadar zor olmamalı.

Skorer point guard gibi duruyor top çalma ve asist istatistikleri de iyi. Boyu baya kısa savunmada switchte sıkıntı yaşar ama gördüğüm kadarıyla aşırı ezilmiyor hücumda boyuna göre oynamayı biliyor. Can Öğüt Larkin gibi misal Cafe Crown dönemi Darell Mitchell vardı 1.80 sürekli blok yerdi.
Almanya ligi bireysel olarak kalitesi düşük bir lig ABA gibi. Fransa İtalya daha iyi bu konuda.
Ludvig Hakanson Troy Caupain tarzı pg ler düşünülebilir Murcia uzatmış olabilir.

7 yabancı olacaksa 2 skorer pg, bir 2/3 bir 3/4 bir 4 ve iki de 4/5 alırdım. Sadık dışında yerli uzun tutmam kadroda.