25 Aralık Cumartesi 2 Dev Maç

Artest mükemmel cidden gecenin 2sinde güldürdü beni :) top sürüşüne kurban :)

Gazanfer Tosun' Alıntı:
Rubio'nun İzmir'de yaptıkları unutulmuş bakıyorum da?
Aynenkatılıyorum buna. Navarro ile de kanka oldu adam şimdi artık iyice coşar :p

Arroyo, kardeşim bak yapman gereken iki iş var.

1)Topu taşımak

2)Boş pozisyon olduğunda atmak

Dolayısı ile ne yapmalısın,şut çalışmalısın;şut çalış Arroyo,çalış şut Arroyo,şut Arroyo şut,...!

Lakers'ın son sayısında her şey var.3 saniye ,steps, hücum reboundu alınırken yapılan faul,Pau Gasol'un çığlığı aşk,nefret,ihtiras :p

Erdal Avcı' Alıntı:
Lakers'ın son sayısında her şey var.3 saniye ,steps, hücum reboundu alınırken yapılan faul,Pau Gasol'un çığlığı aşk,nefret,ihtiras :p

Hakemler Lakers lehine hatalar terazisinin ayarını hafif kaçırıyorlar.

Yalnız Mario Chalmers hakkında Kaan Kural'ın dediği doğru.Yanlış tercihler yapıyor.Yeteneği çok iyi seviyede ama oyun zekası şu anda oyun kurucu pozisyonuna göre oldukça geri.

Geçen sene geldi aklıma. Yine Cristmas zamanı yapılan Lakers-Cavs maçı, Eren Aydın kardeşimin mağlubiyeti teyid eden mesajı. Ve son gülen ben. :) Yine ben olacağım biliyorum.

Erdal Avcı' Alıntı:

Yalan rüzgarı kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için 17.30da show tv'de
Bu arada molada Yıldız tilbe gösterip canımızı okuduktan sonra Victoria Secret reklamıyla tekrar gönlümüzü alıyorlar :) Denge politikası bu olsa gerek 8)

Doğan Sağlam' Alıntı:
[quote="Tugay Aktepe":5otgs6kf]Geçen sene geldi aklıma. Yine Cristmas zamanı yapılan Lakers-Cavs maçı, Eren Aydın kardeşimin mağlubiyeti teyid eden mesajı. Ve son gülen ben. :) Yine ben olacağım biliyorum.

Abi bu kadar ileri görüşlü olma gözünü seveyim :p[/quote:5otgs6kf]

Ya aga, geçen sene de aynısı oldu. Cristmasta yapılan maçı Cavs farklı oyunla farklı skorla kazandı sonra 5 ay Lebron dinledik,okuduk. Ne oldu sonunda, yapıştırdık tokadı geçtik. Ha Cavsa yapıştırmadık, bence onlardan çok daha iyi olan Bostona nasip oldu. Ondan önceki sene de aynı senaryolar yaşandı. Cristmasta herkesin ağzı kelime yapıyor ama iş Play-Offa gelince herkes sus-pus oturup kalıyor. Yani örnekleri için bknz; 2008,2009.

Şimdi işte ezdik,geçtik,tri big,mvp bla bla bla..

O yüzden büyütmenin manası yok. Biz medyada 5 ay boyunca boy boy izleriz Miamiyi sorun değil... Sonunda klasik Play-Off yaşarız, olay bundan ibaret.

Tugay , zaten takılıyorum kardeşim biliyorsun

Ancak bu sene ile geçen seneniz kesinlikle bir değil.Fiziksel olarak tükeniyorsunuz,bu şekilde play-off sertliğinde sizde yanarsınız abi.