#61 Göksenin Köksal

Muhteşem oynuyor gerçekten, içerideki maçlarda formanın hakkını verdi. Evren'in formsuzluğu zamanında ilaç gibi geldi gerçekten, Oktay Hoca final serisinde de bu silahı kullanacaktır ..

Ellerine kollarına sağlık Aslan Parçası..

Barış Ermiş hep önerirdim ama son iki maçtır soğuttun beni adamdan be kardeşim :)

Şimdi de inşallah Ukiç'ten soğut gözünü seveyim :)

3. maçın gizli kahramanı olacak yine. 4. maçın da esas kahramanı olabilir hücumda biri ki şut sokarsa. Oktay hoca evimizdeki maçlarda kullanacaktır mutlaka.

Ümit Milli Takımımızın dün Letonya'yı yendiği maçtaki performansı: 26 dakikada 7/10 iki sayı, 6/8 serbest atış yüzdesiyle; 20 sayı, 7 ribaund, 5 asist, 3 top çalma.

Çok seviyorum ben bu çocuğu. Savunma kabiliyetini de düşünürsek çok başka yerlere gelebilecek potansiyelde...

Ümit Milli Takımımızın dün Letonya'yı yendiği maçtaki performansı: 26 dakikada 7/10 iki sayı, 6/8 serbest atış yüzdesiyle; 20 sayı, 7 ribaund, 5 asist, 3 top çalma.

Çok seviyorum ben bu çocuğu. Savunma kabiliyetini de düşünürsek çok başka yerlere gelebilecek potansiyelde...

Dün izledim mmaçı hıc 3'luk kullanmıo ama potaya felan gıdışı savunması penetrelerı mukemmeldı 3'luk konusunda gelısmesı lazım

19 sayı 11 ribaund 3 asist .. bravo göksenin .. sana çok inanıyoruz... 5 sene sonra galatasarayımızın ve milli takımın kaptanı olarak görmek istiyoruz seni...

Göksenin'in 1 yıl için üst sıraları hedefleyen bir takıma kiralanması gelişimi açısından çok iyi olacaktır. Sürekli oynamaya ihtiyacı var tam zamanı bencte oturursa gelişimi olumsuz etkilenir.

Göksenin'in 1 yıl için üst sıraları hedefleyen bir takıma kiralanması gelişimi açısından çok iyi olacaktır. Sürekli oynamaya ihtiyacı var tam zamanı bencte oturursa gelişimi olumsuz etkilenir.

evet bencede farklı özelliklerde bi oyuncu.geçen yıl Ukice yaptığı savunmayı hatırlıyorum ama o dakikalarda birazda heyecandan kaçırdığı basit atışları.ama o basit atışlar için gidip aldığı boş toplar onun ne kadar faarklı özellikleri olabileceğini gösterdi.eğer evren büker geçen yılki kadar kötü şut atacaksa göksenini tercih ederim

Hızla gelişim kaydeden Göksenin'in Gordon gibi 2. sınıf ABD'linin arkasında bencte oturacak olması gerçekten çok acı...
Umarım Oktay Hoca ona, bu kalabalık kadroda hakettiği şansı ona verir...
Gordon bizim 1 senemizi ya kurtarır ya kurtarmaz, Göksenin ise gelecek 10 yılımıza damga vurur...
Git gide komple bir oyuncu oluyor...
Yol yakınken, ya Gordon'u gönderip Göksenin'in önünü açalım...
Ya da onu Avrupa kupasında oynayıp, bolca süre bulacağı bir takıma kiralayalım...
Bu takımı yabancıların domine edeceği düşünülürse, en fazla 3-4 dakika süre alır...
Bu süre de hiçbir şekilde gelişim gösteremez...

Kiralanacak takım düzeni ve sistemi olan bir takım olmalı, geçen sene olaylar yaşasak da Olin ona en uygun takım olur zira adam da lazım o takıma epey. Savunma anlamında da bize yakın sertlikte bir takım Olin ama kiralanacağını sanmıyorum, ligdeki çoğu maçta şans bulacaktır 3 günde 1 maç yaptığımız için, zaman zaman 15-20 dakika da süre alabilir. İyi oynarsa da genç-tecrübeli ya da yabancı olması hocamız için farketmiyor, hakettiği şansı her türlü verir eğer Göksenin iyi performansına devam ederse.

Ömer Onan'ın genç versiyonu...Zamanla şutunu da geliştirir...Bu sene de önemli süreler bulabilir....Bize lazım..Kiralanmamalı.....

Hızla gelişim kaydeden Göksenin'in Gordon gibi 2. sınıf ABD'linin arkasında bencte oturacak olması gerçekten çok acı...
Umarım Oktay Hoca ona, bu kalabalık kadroda hakettiği şansı ona verir...
Gordon bizim 1 senemizi ya kurtarır ya kurtarmaz, Göksenin ise gelecek 10 yılımıza damga vurur...
Git gide komple bir oyuncu oluyor...
Yol yakınken, ya Gordon'u gönderip Göksenin'in önünü açalım...
Ya da onu Avrupa kupasında oynayıp, bolca süre bulacağı bir takıma kiralayalım...
Bu takımı yabancıların domine edeceği düşünülürse, en fazla 3-4 dakika süre alır...
Bu süre de hiçbir şekilde gelişim gösteremez...

Bence Evren'in takımdan gönderilmesi hem Göksenin hem de bizim için daha faydalı olur.

Kendisi okuldan da arkadaşımdır ; okulda ki hocaları sürekli NBA gidecek diyordu , o derece potansiyalli görüyorlardı kendisini, umarım o derece başarılı olur...