A Milli Takımın Hazırlık Maçları...

2005 te mehmet okur kendi kondisyonerini getirip nba sezonuna göre çalışmalar yapıp şampiyonada bize hüsran yaşatmıştı umarım aynısı ersan için olmaz buna izin vereceklerinide sanmıyorum

Arda Öztürk' Alıntı:
o sayıyı hido attı tv de şut atarken süreye baktılar ama memo dipten hidoya pas verirken süre dolmuştu iyimser olalım yani salonun dolu olmsı nedenyle ses duyulmadı diyelim
ayrıca bunlar sırp ya ümit millilerin 3 sene canını yaktılar bu kadarda olsn

Arda ikimizden biri başka bir maçı seyretmiş olmalı çünkü süre dolduktan sonra atışı kullanan Mehmet Okur'du.Aslında isim önemli değil , asıl önemli olan ''bunlar Sırp bize çektirdiler'' demenin yerine biraz daha ''Fair Play'' mantığı ile düşünsen çok daha iyi olacağını görebilirsin.Eğer dünyada herşey ''Kısasa Kısas'' olursa yaşamak çok BOŞ olur ...

öyle anlaşıldıysa özür dilerim ama kısasa kısas gitmek değildi amacım bir anda 2 sene önce sırbistanda oynanan ve ntv den yayınlanan genç erkekler finali geldi aklıma bize yapılanlar filan ama bukadar dava gidecek bir kinim yok hatta efes cupta gayet iyi niyetli oynadılar.arada sırada kendi içlrinde tatışsalarda bizi ilgilendirmez bu.bu turnuvadan önce olsa belkide dediğin gibi onlar bize yaptı biz onlara yapalım derdim ama artık oyuncuların tanışıyor olması filan gayet güzel bir maç izledim jariçin kavga çıkarıp gözünün morardığı maçları hatırlıyorum böyle bir takımlar ama gerçekten o yazdığım msjda böyle bir yorum bırakmak istemezdim tekrar özür dilerim abi.

Müadele bakımından son iki maçta daha iyiydik. Engin guard pozisyonunda oldukça iyidi. Ancak bir türlü tüm takım maça kendini veremiyor. Ersan gerçektende geçen seneki gibi değil. memo ve Hido çok özverili oynuyor. Umarım şampiyonada daha iyi oynarız. çünkü grubumuz ve ondan sonra eşleşebileceğimiz takımlar dişli ekipler...

ilk Litvanya maci kaderimizi belirleyecek ebnce. orda yenilirsek bence elveda deriz. cünkü biz moralle oynayan takimiz. Litvanya yi güc bela yenersek almanya yi ezeriz bence. sonrasinda yolumuz acik.

tamamen bı ersan hayranı olarak hazırlık maclarındakı performansını gorunce cok sasırdım.Ancak turklerden daha cok sasıracak kısıler barcelona yonetıcılerıdır heralde ersan ın ne kadar yeteneklı oldugunu bız bılıyoruz ancak barcelonalılar bız buna mı yılda 2.5 milyon $ verıcez dıye dusunmemeıs degıllerıdr heralde.Olsun herkesın karıyerınde ınıs cıkıslar olur umarım sampıyonanın baslamasıyla herkes tam kapasıte ıle oynar ve unutulmayacak bı basarı daha elde ederız!!!

Adnan Demir' Alıntı:
tamamen bı ersan hayranı olarak hazırlık maclarındakı performansını gorunce cok sasırdım.Ancak turklerden daha cok sasıracak kısıler barcelona yonetıcılerıdır heralde ersan ın ne kadar yeteneklı oldugunu bız bılıyoruz ancak barcelonalılar bız buna mı yılda 2.5 milyon $ verıcez dıye dusunmemeıs degıllerıdr heralde.Olsun herkesın karıyerınde ınıs cıkıslar olur umarım sampıyonanın baslamasıyla herkes tam kapasıte ıle oynar ve unutulmayacak bı basarı daha elde ederız!!!
Ersan'ın kötü oluşunun bir nedenide Hido'nun takıma gelmesi. ;)

Milli Takım artık cumartesi günü İspanya'ya gidiyo ve şuanda Türkiye'deki son çalışmalırını yapıp Litvanya maçına hazırlanıyor. Litvanya maçı bizim için kader maçı. Eğer onları yenerek başlarsak Almanya'yı aşarız... O moral ve motivasyon ile daha ilerilere gidebiliriz ama maçı kaybedersek neler olacağını düşünmek istemiyorum... :?

ınanamıyorum yaa serkan erdogan kadrodan cıkartılmıs efes cuptakı sakatlıgının tekrar olusması sonucu boylelıkle tanjevıc te cook buyuk sok yasıyacaktır hem hakan hemde cenk kadroya gırıcek yalnız bı sorun var cenk 2 aydır cok cok az sure aldı ve aldıklarındada guard olarak oynadı ancak turnuvada serkanın yerınde oynıcak keske turnuvaya 1 hafta fılan kalsaydıda en azından cenk ıle 1 hazırlık macına cıkılabılınseydi =(

yunanıstan dan fotsıs, turkıye den serkan, lıtvanya dan macijauskas, ıspanya dan garbajosa sakatlıklarından dolayı mıllı takımlarındakı yerlerını alamayacaklar...

serkanın sakatlanması çok kötü oldu.bu durumda tanjeviç herhal cank'i kadroda tutacaktır ama bence ömer onan'ın çağrılması gerek.