AEVL Fenerbahçe 0 - GALATASARAY 3

Hakan Avci' Alıntı:
[quote="Hakan Avci":ybnet4qj]Formumuzun nese kaynagi "Emir Kalyoncu"´yu gören oldu mu? :) :p
[/quote:ybnet4qj]

:) :) :) :)

Hüseyin Karaçil' Alıntı:
Ah orda bizim taraftarda olacaktı ki...
Hepsini alınlarından öpüyorum.Hepsi Galatasaray ruhuyla oynadılar.
(Ali Peçen kişiliksizi dışında tabii...)

Kişiliksiz olduğunu tartışamam ama ben de onu bu takımda görmek istemiyorum.

Set sonlarında heyecan yaşasakta son yıllarda izlediğim en rahat Fb maçıydı. Fenerbahçe'nin iyi olmadığı doğru ama o kısmı bizi ilgilendirmez, biz kendi iyi yaptıklarımıza bakalım. Bu sene takımı ilk kez izledim o yüzden çok doğru bir değerlendirme olmaz belki ama gördüklerim, geçen sene 4 numara hücumlarında beğenmediğim Barca hücumda çok etkili bir silah olmuş. Bu da pasör farkından kaynaklanıyor. Özellikle bugünkü Caner'i izleyince geçen sene Dehne'ye neden tahammül ettiğimizi anlayamıyorum. Bugün diğer Caner'i de çok beğendim, savunmada iyi işler yaptı. Hücumda güzel varyasyonlar denedik, takım olarak hücum ve savunmada iyiydik. Nemer zaten her maç belli bir düzeyde oynayan oyuncu. 3 sette yapılan değişiklikler de olumlu yansıdı. Zengin bir kadroya sahibiz, evet bu zengin kadro çok kaliteli değil ama takım olmayı başarabilirse umut var. Sonuç olarak galibiyet güzel, derbi galibiyeti daha güzel, Aziz Yıldırımın da tribünde olduğu bir maçta Fb galibiyeti daha daha güzel. :)

Re: AEVL Fenerbahçe - GALATASARAY

Tugay Eren' Alıntı:
[quote="Tugay Eren":3uv1qnrp]3-2 yeniliriz.
EDİT:yürekten oynasınlar armamızın hakkını vererek oynasınlar.yoksa yenilmiyecek bir takım değil karşımızdaki.
lafımı yediğim için çok mutluyum. :p ;)[/quote:3uv1qnrp]Bizde mutluyuz. :) :p

Çok güzel maçtı hepsine helal olsun. Maçı GS TV'den izledim arada FB TV'yi açtım kadına gülmekten öldüm yahu :)

Aziz bu yenilgiden sonra erkek voleybola 15 milyon euro ayrırır bidahaki sene artık.

Samet Semiz' Alıntı:
Çok güzel maçtı hepsine helal olsun. Maçı GS TV'den izledim arada FB TV'yi açtım kadına gülmekten öldüm yahu :)

Aziz bu yenilgiden sonra erkek voleybola 15 milyon euro ayrırır bidahaki sene artık.
Maci bizim kanalda kim anlatti,yaninda yorumcu var miydi?

Samet Semiz' Alıntı:

Aynı şekilde maçı GS TV'den izleyip, molalarda Fenerbahçe TV'ye döndüm daha da neşelenmek için. maç biter bitmez FB Tv'yi açtım. Yayını kesmişler hemen. Gerçekten fena bozuldular. Bu şaşkınlığı bir sonraki maça kadar atlatamazlar.

Son seti izleyebildim bizim bu kadar güzel oynadigimizi bilmiyordum sandigimdan daha kaliteli takimimiz varmis anladim bugün. Helal olsun oyuncularimiza, darisi Basketcilerimiz ve Futbolcularimizin basina.

Kurtuluş Yazıcı' Alıntı:
Aynı şekilde maçı GS TV'den izleyip, molalarda Fenerbahçe TV'ye döndüm daha da neşelenmek için. maç biter bitmez FB Tv'yi açtım. Yayını kesmişler hemen. Gerçekten fena bozuldular. Bu şaşkınlığı bir sonraki maça kadar atlatamazlar.
Su anda onlineysen cevap verir misin abi,bizim kanalda kim anlatti maci ve yaninda yorumcu var miydi?

Hakan Avci' Alıntı:
[quote="Kurtuluş Yazıcı":x4socvcp]

Su anda onlineysen cevap verir misin abi,bizim kanalda kim anlatti maci ve yaninda yorumcu var miydi?[/quote:x4socvcp]

anlatan kişinin adını bilmiyorum 'e' ile başlıyor sanırım. Her zamanki kişiydi ve her zamanki gibi kötü anlattı maçı. yorumcu da yoktu.