AHMET COMERTTT???

sende cok sey ıstıyorsun onur ya onu yapsınlar bunu acsınlar soyle boyasınlar bende dıyorum kı YENI BI SALON YAPSINLAR ICINIDE ONURUN DEDIKLERININI AYNISINDAN KOYSUNLAR...

LeBron James23' Alıntı:
sende cok sey ıstıyorsun onur ya onu yapsınlar bunu acsınlar soyle boyasınlar bende dıyorum kı YENI BI SALON YAPSINLAR ICINIDE ONURUN DEDIKLERININI AYNISINDAN KOYSUNLAR...
Seyrantepe'nin yanına bir de basketbol salonu yapılacak filan diyorlardı ama daha futbol stadında bile gelişme yok. :(

yapılsa ck ıı olur ama bu yonetım bıse yapamaz..ben kendımı bıldım bılelı stad yapıolar ama nerdee sadece dedıkodusunu yapıolar ole yapacaz bole yapacaz ama ıcraat yok...

LeBron James23' Alıntı:
yapılsa ck ıı olur ama bu yonetım bıse yapamaz..ben kendımı bıldım bılelı stad yapıolar ama nerdee sadece dedıkodusunu yapıolar ole yapacaz bole yapacaz ama ıcraat yok...
Gerçekten ben doğduğumdan beri aynı senaryo.Ali Sami Yen'de atmosfer müthiş ama giriş çıkışlar filan malum.

seyrantepeyi cook bekleriz ahmet comertide heryıl kıralıyoz abi oyuzden boyayamazlar salon zaten ulkerin cafe craw olmicakta ne olcak

Ahmet Cömert'in parkeleri bozuk olduğu için Mersin maçında Abdi İpekçi'deyiz.Salonu kiralıyoruz ama bakımını yapmıyoruz. :(