Aile Toplantısı ( 1.Hafta Konuğu : Samuel Dalembert)

Şu forumda her gün beraberiz , yüz yüze bakıyoruz akşama kadar.. Beraber sevinip, beraber üzülüyoruz..Ama birbirimizi ne kadar tanıyoruz ? Biz de Eser Atalay ile düşündük taşındık, böyle bir röportaj serisi başlatalım istedik.. Böylece birbirimizi daha iyi tanıyabilir, dostluklarımızı daha sağlam köklere bağlayabilirdik..

İlk olarak bu forumda her gün andığımız Sammy ile konuştum..Sağolsun beni hiç kırmaz.. O kırık türkçesi ile "seve seve " dedi..Evet türkçe/ ingilizce sorularınızı bekliyoruz.. Son soru alma tarihimiz 31.10.2009.. Bu Haiti'li hırçın ve sevimli çocuğa siz de bir şeyler sormak istemez misiniz ?

Benim birkaç sorun olacak abi.

- Samuel forumumuzu ne zamandan beri takip ediyor ve nasıl tanıştı burası ile? Forumdan en iyi anlaştığı isimler kimler?

- Bu kadar çok sevilmesini neye bağlıyor?

- Basketbolu Galatasaray'da bırakmak istediğini duyduk. Galatasaray sevgisini ona kim aşıladı. Galatasaray için ne yapar?

- Son olarak Hadise ile mutlu bir beraberliği varmış. Evlilik ve çocuk düşünüyorlar mı?

:)

Emre kardeş duyduğuma göre Sammy geceleri kamera açıy0rmuş sana msn de
d0ğrumu bu söylenti

Sammy The Big Mamba
Titreşim Gönderidi

Emre
Hi Big B0y (K)

Sammy The Big Mamba
Görüntülü Arama Başlattı

Emre
Görüntülü Aramayı Kabul Ettiniz

Sammy The Big Mamba
hi kitty! (F)

devamı bende gizli k0nuşmanın Sam sağlam çöcukdur ama bence biraz uzak dur kardeşim

Geçen sezon playoff ilk turunda Orlando maçında Hidayet ile bir pozisyonu vardı. Orada neler yaşandı?

Umut Gokgoz' Alıntı:
kendisine bir sorum var cevabınıda çok merak ediyorum...

Ar Yu Bik Pileyır?...

<uhahahahahahahahaha

Hangi yıldızla oynamak ister ?

Ne zaman 4 sayı ortalamdan fazla atacak ?

Emre Abiyle dostluğu nasıl başladı :)

Umut Gokgoz' Alıntı:
kendisine bir sorum var cevabınıda çok merak ediyorum...

Ar Yu Bik Pileyır?...

Bu süperdi işte :)

Ben de malum konuyu sormak istiyorum. Koç Sam için şutunu arıyor demişti. Ben merak ettim soruyorum; şutunu neyle arıyor? Dedektör falan kullanıyor mu?

Ara sıra hayırsever 76'ers olmasa ben ne yapardım diyor mu? 76ers'dan sonra neler yapacak? Yoksa 3-5 maç kasarım orta düzey oynarım 76'ers beni yine tutar diye mi düşünüyor?

Müslüm Baba dinliyor mu? Özellikle sevdiği bir parçası var mı?

Benchin koltuklarını nasıl buluyor? Oyuna girdiğinde aklından neler geçiyor?

Kendisine bol bol hayır duası yollayan bir topluluk var. Onlar için birşeyler söylemek istiyor mu?

Bir de şu Emre Abi ile olan msn konuşmalarının deşifre edilmesini bekliyoruz. Kayıtları ile birlikte.

:)

Bu sezon MVP olacağına inanıyormuş doğru mudur?

Joe Dumars'a gidip beni Detroit'e al takımını şampiyon yapayım dedi mi?

Dwight Howardla bire bir maç yapsak ona sayı attırmam şeklindeki beyanatı menajer uydurması mı, deli saçması mı?

Saygı ile...

kontratı bitince yıllık 35 milyon dolara imza atacağı doğru mu?

Canada milli takımıyla olimpiyatlarda şampiyonluğu kıl payı kaçırdılar bu konuda ne diyor?

Koça andre millerın yerine guard oynarım yarı fiyatına dediği doğru mu??

Nba fantasy Challenge oynarken kendisini takıma alıyor mu? Alıyorsan neden, almıyorsan neden?

Nba2k10'daki şut değerleri niçin ne diyecek, dava açmayı düşünüyor mu?

Hiç beceriksizliğinden, takıma bir yararı olmamasından ve hakettiğinin çooook üstünde bir kontrat almasından utandığı oldu mu?

İlk "beceriksiz" lafını takımda kim ona söyledi?

"Neden basketbol?" diyicem de tonla para alıyorum ondan diyicek.
Torunlarına neler anlatmayı planlıyor?
Evimizdeki maçlardaki tribün performansı için ne düşünüyor.Arkadaşlarıyla aralarında bu konuları konuşuyorlar mı?

evet Burak çok dikkatli bir dalembert sever olduğun belli
Dalembert teoremi Samuel in babası Jared Dalembert tarafından bulunan bi teorem.
Jared Dalembert çök büyük bir matematikçi olabilir ama aynı zamanda kendi çıkardığı isPatlanamayan "Samuel varsayımıyla " meşhur halıhazırda matematikde cevaP bekleyen en büyük varsayım "Samuel Varsayımı" genel olarak uzay bölü zaman da samuel in nasıl şutunu bulabileceğini düşünen bir varsayım"
zor da bulunur!

basketbolu bıraktıktan sonra kabilesinin reisi olacak mi ?
O kadar para alıyor ama kabiledeki yeğenleri de goruyor mu ?
Kabilesinde ondan daha kotu şut atan var mi ?
Reggie evansla sabahlara kadar şut calistiklari ve bu is icin Bo Outlawdan yardım ıstedikleri dogru mu

bu gece 00.00 da soru alma işlemi tamamlanıyor.. sammy ile de konuştum.. akşam new york'ta olacağını ama döndüğünde sorularımızı hemen cevaplayıp bize yollayacağını söyledi.. 2-3 gün içinde röportaj bu sayfada olur..

Sayın Alejandro Lembo bey benden bir tavsiye bakın ciddi bir iş yapıyorsunuz emek harcıyorsunuz ,zamanınızı veriyorsunuz eğer ben yanılmazsam bakın görün sazan bir blogger veya genç yaşta radyasyona maruz kalmış bir internet gazetecisi bu röpörtajı paste copy yapar,o yüzden lütfen "Bir Emre Yüksel" röpörtajıdır yazın da şanınız yürüsün.:=)