Aile Toplantısı 10.Hafta Konugu Murat İNAL(sayfa 3)

• Konbuyu başlatan Erdal Can İçelli
  • Başlangıç tarihi
E

Erdal Can İçelli

Misafir
Evet 10.Haftalık süreci geride bıraktık.

Aslında daha önce röpörtaj yapmayı planlamıştık ama Murat Abi 10.Haftayı tercih etti bizde ertelemiştik ondan dolayı bu hafta Murat Abiyi ağırlıyoruz.Renktaşlarımız arasında çok talep edilen bir abimizdi aynı zamanda da çok merak edilen onu agırlamakdan mutluluk duyacağız.

ve bir başka konuda 10.Haftaya geldik bizim için çok zevkli eglenceli geçti ancak sizinde düşüncelerinizi merak ediyoruz bundan dolayı sorularınızı sorarken aşaga kısmına bu 10 haftalık süreci degerlendirmeniz için 10 üzerinde kaç verdiginizi de yazarsanız seviniriz

Soru sorma bitiş süresi:17.01.2010 23:59 kadar

Görüşmek dilegiyle...

Re: Aile Toplantısı 10.Hafta Konugu Murat İNAL

eskiden kendi gayretiyle antremanlara gidip , takım yetkilileriyle konuşup bize önemli bilgiler getirirdi. (form durumu , transfer mevzusu gibi) fakat son zamanlarda bu tür şeylerden neden uzak kaldı ?
Forumda şu anki saygı seviyesini nasıl görüyor?
Forum açıldığı zaman bu kadar büyümesini bekliyor muydu ?
En iyi beşini sorsalar hangi beş basketbolcuyu sayar ?
Sorarsanız sevinirim. Çalışmalarınız çok güzel. Ben 9 veriyorum. 10 verirsem ve ilerde daha iyi çalışmalar yaparsanız vericek puanım kalmaz :)

Bayan basketbolunu yakından takip ediyor.Bir çok oyuncuyu yakından tanıyor.Piyasada göz önünde olmayan ama bir anda ortaya çıkabilecek bir yetenek görüyormu?

Saygılar X. :)

Röportaj ekibi elinize sağlık gün geçtikçe daha iyi ve daha kaliteli olacaksınız.Teşekkürler tekrar.

X denmesinin sebebi nedir ?

Röpörtaj ekibini hiç begenmiyorum çok kötü yapıyorlar işlerini 10 üzerinden 1 veriyorum :)

Probis eski lezzetine döndü galiba. Kendisinin bundaki payı nedir? :p

Beğendiği mekanlar?

Amerikan futboluna nasıl başladı, oynamaya devam ediyor mu? Geçen yıl Sultans'la final maçında neden kavga çıkardı? :p(etti aslında da çıkardı diyelim) Kavgaya girdiğinde karşısındaki adamların ekipmanlı olduğunun farkında mıydı?

Şimdilik bu kadar aklıma geldi.

Takıldığı yerler?
ultrAslan hakkında ne düşünüyor?
X ve Ricardo nasıl doğdu?
90'lı yıllarda doğmak ister miydi? :p

Zorlu olacağa benziyor. 10. haftanın şerefine, güzel bir şey ortaya çıkmalı. Benim de sorum: Fotoğrafa merağı var diye biliyorum. Yanılıyor muyum; eğer varsa bu ilgi nasıl başladı?

Sevgili Murat nasıl oldu da bu röportajı kabul etti merak ediyorum ???

Gerci benim merak ettiğim çok şey var ama korkumdan susuyorum :D

Özlem Nokta' Alıntı:
Sevgili Murat nasıl oldu da bu röportajı kabul etti merak ediyorum ???

Özlem abla hatırlı dostları araya koyduk Murat Abi'de kabul etti sağolsun :)
Yanlız kimse korkmasın sorsun burası DEMOKRATİK BİR ÜLKE

Demokrasiye inanırım kılıcını ben tuttuğum sürece.

Saygılar.

Herkes istediğini sorabilir şaka bir yana :)

tabi terbiye sınırlarını aşmadığı sürece.

Güzel sorularınızın devamını bekliyoruz. Sanırım yarın son gündü. Murat İnal'ı sıkıştırın biraz. :)

Benimle bir daha ne zaman takım arkadası olacak. Yalnız bu sefer atkıları alırım. =)