''Aile Toplantısı'' 4. Hafta Eyüp YILDIZ Röp. Syfa 3

• Konbuyu başlatan Erdal Can İçelli
  • Başlangıç tarihi
E

Erdal Can İçelli

Misafir
Evet bu işe başlarken bu kadar tutacagını veya benim bu kadar baglanacagımı bilmiyordum ama hem sitedeki üyeler hemde çalışma arkadaşlarım Yigit Pazar ve Ugur Güven sayesinde bu iş benim için zevk haline geldi ilk başta soru soran röpörtajları okuyan ve cevap yazan herkese teşekkür ederiz...

4.Haftaya gelmiş bulunuyoruz
4.Haftada dört dörtlük bir insanla bir abimizle röpörtaj yapmak istedik bu kişiye
Eyüp YILDIZ olarak seçtik umarım herkesin hoşlanacagı,begenecegi ve zevk alacagı bir röpörtaj yaparız...

30.09.2009 Tarihinde Soru alımı bitecektir

Saygılarla görüşmek üzere

Erdal.

Re: ''Aile Toplantısı'' 4.Haftanın Konugu Eyüp YILDIZ

1)Galatasaray Spor Klübüne bu kadar yakın biri olarak hiç yönetim kuruluna girmeyi düşündümü veya düşünüyormu ?

2)Kendisini herhangi bir gazetede makaleleriyle görme ihtimalimiz varmı?

Re: ''Aile Toplantısı'' 4. Haftanın Konuğu Eyüp YILDIZ

Son 5 gün sonra gelen soruları kabul edemeyecegiz...

- Kendisine göre basketbolda şampiyonluğun formülü nedir ?

- Kızını GSli yapmak gibi bir hedefi var mı ?

- Futbolu iyi oynar mı ?

- Kumburgazdaki deniz bisikleti deneyimini bizimle paylaşabilir mi ? :)

Forum'da en iyi anlastıgı kisiler kimler ?

Basketbol takımında yonetici olsa neleri degistirmek isterdi ?

Bayan takım kadrosu ile Erkek takım kadrosunu karsılastırınca transferleri nasıl buluyor ?

Bu hayatta en sevdigi 5 insan ?

Kendisine Basketbol'da guvenir mi bir mac yapsak yenebilir mi ? :)

Televizyon aleminde ilerlemesi hakkında ne düşünüyor, kendi şansını kendisi mi yarattı yoksa onun engin bilgilerini keşif mi ettiler ?

Kendisi de bazen Pollyana olduğunu düşünüyor mu ? :)

Futbol hariç diğer branşlarımızın taraftar sorununu çözebilmek için düşünceleri var mı ?

Bu şubenin geleceği konusunda, hiç umutsuzluğa kapıldımı?

Önder Abi'nin bıraktığı açık kapıdan içeri girip, forumda tekrar yöneticilik yapmayı düşünüyor mu?

Unutamadiğı maç(lar) varmı? Varsa neler?(futbol, basketbol ve voleybol )

4. röportaj ve beklenen (4x4) 1 - adam gibi adam , 2 - örnek bir Galatasaray'lı , 3 - forumun mihenk taşı , 4 - kısacası Eyüp abimiz ;)

Futbol , basketbol , voleybol maçlarına iki eli kanda olmazsa kaçırmayan (özellikle askerliğini bitirip tezkeresini aldıktan sonra ailesine değilde Galatasaray'ın maçına koşan) Eyüp abimiz , ben ve benim durumumda olan arkadaşlara sırrını söylerse.Eşi , ailesi , işi ve Galatasaray maçları arasında o dengeyi nasıl bozmadan koruyup , nasıl tüm cephelerden galip çıkıyor , bunun formülünü paylaşır mı ?

Son 3 gün...
Arkadaşlar son güne bırakmayın son gün 10 20 soru geliyor yetiştiremiyoruz zaten yavaştan röpörtajın iskeletini oluşturmaya başladık sizde biraz elinizi cabuk tutup soracagınız soruları sorarsanız sevinirim.

Yigit sana ulaşamıyorum foruma girince bana mesaj atarsan sevinirim

Bu röpörtaj cok farklı olacak cok güzel bir yenilik ile sizlerle olacagız...

Televizyon kanalları ve radyo yayınlarına çıkmasında en büyük etken olan kişi veya kurum ?

Cafe işine kaç yaşında girdi, iş hayatında gençlere vereceği tavsiyeler nedir ?

En merak ettiğim konu ise Arma sevdalı bir babanın karşı yaka taraftarı kızı. Nasıl oldu ? Gelecekte değişebilir mi ?