Aile Toplantısı (6.Hafta Konugu Onur YAVUZ Röp.6 sayfada)

• Konbuyu başlatan Erdal Can İçelli
  • Başlangıç tarihi
Re: Aile Toplantısı (6.Hafta Konugu ??? )

Suat Aydın olsun, eminim gizli dünyasını merak eden birçok kişi vardır benim gibi :)
Şaka bir yana, Ahmed Salih ile Onur Yavuz ikilisinden birisi olabilir bana göre..

Evet duruşuyla, yaptığı yorumlarla Galatasaraylı kimliğini, kulüpte olumsuz gelişmeler yaşansa dahi yapıcı olmaya çalışan bir karaktere sahip olduğunu biliyoruz ama ona dair bilmediğimiz şeyler de var.

Teklife "bilmeniz gerektiği kadarını biliyorsunuz" diyerek yaklaşmazsa haftanın konuğu Ahmed (Salih) Bey olmalı derim.

Kendilerini az çok tanısamda Onur Yavuz ve Onur Balcı diyorum. Bunlara ek olarakta;

Erdem Akkaş
Evren Yılmaz
Burak Ceyhan
Kerem Porazan
Kerem Seçer
Cevdet Akay

Cem Güvener abi isterse, kendisiyle bu çalışmayı gerçekleştirmeyi çok isteriz.

Çok röportaj yapacak kimse var. Yazılan tüm isimlerle yapacağız. Biz de bu sefer değişiklik yapıp, kiminle gerçekleştirmek istediğimizi söylesek mi, Erdal? :)

Yiğit Pazar' Alıntı:
Cem Güvener abi isterse, kendisiyle bu çalışmayı gerçekleştirmeyi çok isteriz.

Çok röportaj yapacak kimse var. Yazılan tüm isimlerle yapacağız. Biz de bu sefer değişiklik yapıp, kiminle gerçekleştirmek istediğimizi söylesek mi, Erdal? :)

Ok yaydan çıktı sadece bu haftanın konugunu belirleyecek bir çalışma zaten Yigit :)

Şuan Onur Yavuz az farkla önde,arkasında Ahmed Salih ve Onur Balcı geliyor.Plaseler ise Savaş Karadağ ve Kerem Porazan gelmekte

Erdal keşke anket açsaydınız daha kolay olurdu :)

Benim sıralamam

Onur yavuz(az çok tanıyorum ama)
Savaş Karadağ
Ahmet Salih
Murat İnal
Kerem Porazan

Onur Yavuz :D