Aile Toplantısı 9.Hafta Konugu Fırat-Esra UZUN(sayfa 3)

• Konbuyu başlatan Erdal Can İçelli
  • Başlangıç tarihi
Re: Aile Toplantısı 9.Hafta Konugu Fırat-Esra UZUN

Bende bikaç soru sorayım.

*5-6 senedir forumlarda takılırım böyle forumda tanışıp aşk yaşayanları çok gördüm ama hepsi sanalda devam eder biterdi.Evlenen birilerini hiç görmemiştim.Kendileri farklı hissediyorlarmı?

*Neden nikaha forumdan kimseyi davet etmediler?Yada ettilerde bizmi bilmiyoruz?

*Standart sorudur forumda iyi anlaştıkları kişiler ve gerçekte görüştükleri kişileri sayabilirlermi? (liste fazla uzun olcak ama)

-Forumda konuştuktan sonra gerçek hayatta ilk görüşmeleri ne zamandı,neler hissettiler ilk tanıştıklarında?Zamanla mı gelişti bu evlilik süreci,yoksa ilk görüşte aşk olarak mı?

-Eskilerden pek kimse kalmamış forumda,foruma imkanı oldukları sürece daha sık girebilirler mi?

-İlerde nasip olursa çocuklarının başka takımı tutmasına müsaade ederler mi?

-Foruma ikisi de girip yazmaya başlamasa şuanda hayatları ne yönde olurdu?Hiç bunun gibi şeyleri düşünüyorlar mı?

Teşekkürler...

Öncelikle Esra Hanım´a birkaç soru yönelteyim;

* Öğretmenlik, idealleriniz arasında yer alan bir meslek miydi, yoksa günümüzde uygulanan sınav sisteminin bir sonucu mu? Ailenizde sizden başka eğitimci var mı?

* Acıdır ki millet olarak kitap okuma alışkanlığımız son derece yetersiz. Bir eğitimci olarak yaklaşacak olursa, bu konuda neler yapılmalıdır? Korsan yayıncılık hakkındaki görüşleri nelerdir?

* Dünya´da kadınlara seçme seçilme hakkını en erken veren ülkelerden birisiyiz. Bu tür yenilikleri rejimini oturtmuş, eğitim seviyesi yüksek birçok batılı devlet uygulamaya cesaret edemezken, yeni rejime geçişin halk arasında yeni yeni benimsenmeye başladığı bir dönemde Türkiye Cumhuriyeti´nin, bu ve buna benzer konularda atılımlar ve devrimler yapması hakkında neler düşünüyor?

* İkili, dünden bugüne basketbol şubemizdeki gelişmeleri nasıl değerlendiriyor?

Sanırım yetiştirebildim sorularımı.

Esra için:

* Hiç umutsuzluğa kapıldığı oldu mu? Gerek mesleki konuda, gerekse hayata dair. Bunu sanırım başaramayacağım mı dedi, yoksa kendisine her zaman güvendi mi?

* Öğrencilerinin gözlerindeki ışık onun için ne ifade ediyor?

İkisi için:

* Forumda öğrendikleri şeyler nelerdir? Bu forumda büyüdüklerini düşünüyorlar mı?

Soru sorma süresi dolmuştur ilginiz için teşekkür ederiz

Soruları gerçekten çok beğendim. Teşekkürler. Soruları bu akşam düzenlemeyi planlıyoruz, hemen Uzun çiftine göndereceğiz.

Sorular düzenlenip UZUN çiftine yollanmıştır.Cevaplar geldikten sonra gerekli düzenlemeler yapılıp buraya konulacaktır.

Gsbasket Röportaj Ekibi

Röportaj pişti. :) Uğur ya da Erdal hangisi önce nete girerse, paylaşırlar röportajı.

5089.jpg

Galatasaray'ın gücü... Nereden bilebilirlerdi ki, hayatlarında verecekleri en önemli kararlardan biri olan evlilik kararlarında tuttukların takımın etkileyici olacağını? Ya farklı renklere gönül vermiş olsalardı, bir araya gelebilirler miydi? Kim bilir? Kısmet. Belki de... Belki aşkın gücü onları yine buluşturacaktı, ama önemli olan onların birbirlerini bulmuş olmaları değil mi? Fırat- Esra Uzun'un Gsbasket'te başlayıp, bir ömür sürmesini dilediğimiz birlikteliklerinin hikayesini bir de onlardan dinleyelim.

-Gsbasket' in bu mutlu çiftini biraz daha yakından tanıyabilir miyiz? Okuyucularımız için kendinizden bahsedebilir misiniz?

E: Kimiz biz? Ben Esra Uzun 23,5 yaşımdayım :) Sınıf öğretmeniyim. Kastamonu Cide? nin bir dağ köyünde görev yapıyorum.
F: Ben, Fırat Uzun 23.03.83 Beyoğlu doğumluyum. Elektronik teknikeriyim. Gs tribünlerinde davulcuyum :)

-Esra Fırat Uzun çiftinin Galatasaray aşkı nasıl başladı?

E: Öncelikle Fırat?tan başlayalım çünkü onun Galatasaray aşkı bambaşka.
F: Daha 9 aylıkken babam beni kaçırıp maça götürmüş. O günden beri Galatasaraylıyım.
E: Ben aslında çok yeni bir Galatasaraylıyım?Jardel sayesinde?Bir GS-FB maçında kuzenler koyu Fenerbahçe taraftarıydı. Ben de Jardel aşkıma dayanarak, GS taraftarı oldum bir anda. İşte o andan beri Galatasaraylıyım?Öncesi ise BJK.

resim009a.jpg

-Gsbasket'i nasıl keşfettiniz? Kayıt olduğunuz ilk günü düşünüce, gsbasket'in size kattıklarını, hayatlarınızda oynadığı rolü nasıl değerlendiriyorsunuz?

E: Ben, Kerem Tunçeri hayranıydım. İşte o günlerde Bilgin Gökberk?in programında duymuştum siteyi ilk. Ve yeni kurulduğu zamanlara denk gelir bu günler. Bize ne kattığı apaçık.Hayatımda en çok değer verdiğim insanlardan biri şu anda gsbasket sayesinde benimle.
F: Salonda 7 -10 kişilik bir taraftar grubuyduk. Salonda duydum diye hatırlıyorum.

ku33fn39pgtzwp8mny.jpg

-Gsbasket sayesinde tanıştınız. Birbirinizle nasıl iletişime geçtiniz? İlk adımı kim attı?

E: Fırat benim aile hakkında açtığım bir konuda yazdığım bir yazıdan etkilenmiş. Sonra pm attı. O yıllar da benim üniversiteye yeni başladığım yıllardı. Üniversiteden, basketboldan, ordan burdan konuşmaya başladık.
F: Bu durumda ilk adımı ben atmış oluyorum :)
E: Sonrası msn..

-Sanal alemde görüştükten ne kadar bir süre sonra yüz yüze iletişim kurdunuz? O an neler hissettiniz?

E: İlk pm?den 15 ay sonra yüz yüze geldik. Bu süreçte Fırat vatani görevini yerine getirdi. Tabii 15 aylık sürede biz düşünce yapısı olarak birbirimizi tanıma işini ilerlettik. Çok sıkı iki dost olduk. Bir araya gelmeden önce dostluğumuzu hep ön planda tuttuk.
F: Ve o an..
E: O an yıllardır tanışan iki insan gibiydik.
F: İşte bu dedim...

81w97r4xe97sz7xwvjb.jpg

-Evlilik süreciniz nasıl oldu? Ne gibi zorluklar atlattınız? Bu süreci okuyucularımızla paylaşır mısınız?

E:Zor oldu, çok zor oldu. Mesafeler çok yıpratıyor insanı. Sorunlar büyüyor? Sonra aileler konusu var. Daha doğrusu benim ailem. Malum internetten tanışmış olmak... Ailemin en büyük sorunu; Fırat?ı ne kadar tanıyor olabileceğimdi .Ama zamanla?
F: Zaman ilerledikçe, birlikte zaman geçirdikçe, hayat görüşlerinin örtüştüğünü gördük.
E: Bu süreçte ayrılmalar, barışmalar, üzüntüler ve en önemlisi umutsuzluklarımız oldu.
F: Yılmadık, yılmadım
:)

fncemns86r26eksxo8pd.jpg

-Sanal alemde yaşanan bazı aşkların kötü sonuçlarını medyada görüyoruz. Sizin durumunuz farklı olabilir, ama yine de sanal alemde tanıştınız ve bu birliktelik evliliğe kadar gitti. Kendinizi bu konuda şanslı hissediyor musunuz?

F: Kesinlikle evetttttt..

img2795small.jpg

-Evlendikten sonra hayatınızda neler değişti? Evliliğin ne gibi avantajları ve dezavantajları var? Ayrıca evlilik aşkı öldürür mü?

F: Parmağımızda yüzüklerimiz oldu. Esra Hocam?ın Cide?deki görevi devam ettiği için, henüz tayin olayını da gerçekleştiremediğimiz için bir araya çok sık gelemiyoruz. Çok bir değişiklik yok. Evlilik aşkı öldürmez? Öldürür mü???
E: Öldürmez

65y8fdgt8z6jiamlrz10.jpg

-Nikahınıza forumdan davet ettiğiniz isimler oldu mu?

F: Biz sadece atama amacıyla kendi aramızda (ailelerimiz dahi olamadan.. :( ) bir nikah yaptık. Esra?nın ataması olduktan sonra hepinizi düğünümüze bekliyoruz..

-Çocuğunuzun olduğu günleri de görürüz umarım. Çocuğunuz olunca, ona aşılamak istediğiniz en büyük öğreti ne olacaktır? Çocuğunuzun nasıl bir dünya görüşüne sahip olmasını istersiniz?

E: Öncelikle insan sevgisi, hemen sonrasında ise vatan sevgisi. Bu konuda oldukça hassasım.
F: Galatasaray tribünlerine hayırlı bir evlat olacak

-Çocuğunuza koymak istediğiniz isimler nelerdir?

E: Oğluşumuza Metin Oktay koymayı düşünüyoruz. Büyüklerimiz bu konuda ne düşünür bilemiyorum ama. Kızımıza da Evin ismini koymak istiyoruz. Bir başakta birden çok buğday olması demekmiş; Evin.Yani birden çok meziyeti olması. Hani insanlar isimlerinden etkilenirlermiş ya.

-Sizler sarı kırmızı renklere gönül vermiş kişilersiniz. Çocuğunuzun farklı bir takıma gönül vermesini nasıl karşılardınız?

F: Yok öyle bir şey.
E: Benim babam Beşiktaş taraftarıdır .Erkek kardeşim Fenerbahçe taraftarı.Ben evladıma -eğer babası izin verirse- takımını seçme şansı veririm.
F: Yavaşşşşşş

-Yine gsbasket'e dönersek, gsbasket zamanla gelişti ve birçok üyeyi bünyesinde barındırıyor. Siz bu platformun ilk üyelerinden sayılırsınız. Gsbasket'in ilk üye olduğunuz zamanla mevcut durumunu nasıl değerlendiriyorsunuz?

F: Son durumu değerlendiremiyorum. Yoğun iş tempom nedeniyle foruma pek sık uğrayamıyorum. Her geçen gün üye sayısı olarak gelişiyor, ama bunun kulübe ne kadar sağlıklı yansıdığı tartışılır.
E: Ben foruma ilk girdiğimde ortam çok daha samimiydi sanki. Adminlerimiz halkın arasına karışırdı :) Onun dışında foruma katılımın artması hoş
.

-Gsbasket ailesinden yüz yüze görüştüğünüz isimler kimlerdir?

E:Ben, Fırat? a göre daha az insanla yüz yüze görüştüm. Özlem Nokta, Murat İnal, Pınar Yılmaz, Burak Barut, Eyüp Yıldız, Salim Tolan, Murat Cantaş, Volkan Kızıltaş,Gökçe,Emre Sarp?Tabii ki Timur Uzun unuttuğum varsa üzgünüm.
F: Hangi birinizi yazayım arkadaşlar.Hepinizi çok seviyorum.

-Galatasaray'ın maçlarına gidebiliyor musunuz? En son hangi maça gittiniz? Bu sorumuz Esra Uzun'a; Fırat Uzun'un maçlara gitmesine izin verecek misiniz?

E: Benim gittiğim ilk maçım Galatasaray - EFES basketbol maçıydı ve son maçım ...
F: Galatasaray - Trabzonspor Ziraat Türkiye Kupası maçı.
E:Ben zaten onun maçlara gitmesine hep izin veriyorum. İlk aşkını ondan almaya, ayırmaya hakkım yok.

-Basketbol şubesinde dünden bugüne meydana gelen olayları nasıl değerlendiriyorsunuz?

E: Ben uzun zamandır takip edemiyorum. Bu durumdan dolayı değerlendirme yapamayacağım.
F: 97den bu yana takip ettiğim düşünülürse; eski günleri, eski yöneticileri mumla arıyorum.

-Forumdaki avatar resminiz çok uzun zamandır var. Acaba bir özelliği veya bir anlamı var mı? Ayrıca boynunuzdaki atkılar hangi gruplara ait ?

E: Bendeki yenilmez armada atkımız. Bu fotoğraf beraber ilk gittiğimiz maça ait. Galatasaray-Efes.
F: Şereftir seni sevmek atkısı var, bende de o fotoğrafta. Seviyoruz o fotoğrafı, değiştirmiyoruz.

-Esra Uzun' un Kerem Tunçeri sempatisi merak edilen konulardan biri. Esra Uzun'un bu konu hakkındaki görüşleri nelerdir?

E:Uzun uzun yıllar önceydi.Benim basketbolla tanıştığım senelere denk geliyordu sanki. Ben guard idim. Örnek aldığım guard da Kerem Tunçeri?ydi. Örnek olmaktan ziyade, gençlik aşkı gibi bir şey.Ona ulaşmak için her yolu denedim. Uzun uğraşlarımdan sonra mail adresine ve cep telefonuna ulaştım. Birkaç kez telefonda görüştük. Bir dönem mail atıştık. Yaşım ilerledikçe ümitlerim soldu :) Gençlik aşkımı geride bıraktım, o evlendi. Ve tabii bende... :)

9sjvzg862bpm5r8e7v1r.jpg

-Öğretmenlik Esra Uzun'un hayallerinden biri miydi? Yoksa, günümüz sınav sisteminin bir sonucu mu? Ailenizde sizi bu mesleğe yönlendiren, size bu mesleği sevdirecek biri var mıydı?

E:Evet hayallerimden biriydi. Tercihlerimin neredeyse tümü öğretmenlikti. Annem ve özellikle babam çok istediler. Hem bu dünyamı hem de öbür dünyamı kurtaracağım bir meslek. Ayrıca öğretmenlerimi çok sevmem de muhtemelen bunda çok etkili.

-Esra-Fırat Uzun çiftinin birlikte yaşadığı unutamadığı bir anısı var mı ?

F:Hepsi bizim için çok değerli. Hepsini hatırlıyoruz .Birbirinden ayıramıyoruz,unutmuyoruz.

s6300226.jpg

-Geleceğiniz konusunda kaygılandığınız zamanlar oldu mu? Olduysa, bu zamanları nasıl atlattınız? Yoksa kendinize güvendiniz mi her zaman?

E: Ben ümitsizliğe kapılıyordum ama Fırat hep inandı bize, güvendi.

-Öğretmenlik nasıl bir duygu? Ülkemizde öğretmenlere verilen değeri yeterli buluyor musunuz?

E: Öğretmenlik bambaşka bir duygu,yavrularımın parlayan gözleri,beni prenses olarak görmeleri...İnanılmaz hisler bunlar.
Ülkemizde maalesef kıymeti bilinmeyen mesleklerin başında geliyor. Biz öğretmenlerin insan yetiştirdiğinin bilincinde değiller. Sakın bu değerlendirmeyi maaşlara bakarak yaptığımı düşünmeyin. Bir öğretmenin maaş düşündüğü belki de son şey.

-Mustafa Kemal Atatürk'ün öğretmenlere ithafen söylediği '' Yeni nesil sizlerin eseri olacaktır'' sözü sizin için ne anlam ifade ediyor?

E: Aklımdan çıkmıyor bir kere. Her tavrımda karşımdakilerin bu ülke için neler yapabileceğini düşünüyorum. İlerde benim evlatlarımın bu ülkenin çalışan, üreten ülkesini seven insanlar olmasını hayal ediyorum hep. Derslerde seref köşesindeki Atatürk resmiyle göz göze geldiğimde inanılmaz bir güven ve gurur hissediyorum. O minicik beyinler her şekle girmeye hazırlar. Eğer eline top verirsen oyun oynuyorlar, ellerine kalem verirsen yazmaya başlıyorlar. Fikirlerini sorarsan fikir üreten bireyler oluveriyorlar.

-Siz bir eğitimci olarak okuma alışkanlığının arttırılması konusunda neler yapılması gerektiğini düşünüyorsunuz?

E: Çocukların özellikle benim ilgilendiğim yaş gurubunun en temel öğrenme şekli sosyal öğrenme. Sosyal öğrenme demek ise çocuğun sosyalleştiği ortamı bire bir örnek alması demek. Bir bebeği düşünelim; sosyal olduğu ilk yer aile, sonra ise okul geliyor. Bu durumda önce anne babalara önemli rol düşüyor. Evladınıza okuduğunuzu, bu işi zevkle yaptığınızı hissettirmeniz gerekiyor. Mesela çalışma masanızda bir kitabın bulunması, bundan her akşam bir sayfa bile olsa okumanız çocuğunuzun dikkatinden asla kaçmayacaktır. Bir de kitapları çocuklara vermekten kaçmamak lazım. Yırtar koparır vs? Eğer siz çocuğunuzun yanında kitabınıza özen gösterirseniz, evladınız da ona nasıl davranması gerektiğini bilir. Okumaya yeni başlayan çocukları özendirmek için okuyacağı kitapları onun seçmesine izin vermek lazım. Diyelim ki bir kitabı aldı ve uzun süre yüzüne bakmadı. Bu kez o kitabı alın ve ona okumaya başlayın, en heyecanlı yerinde ise kitabı bırakın. Mutlaka siz bıraktığınızda merakına yenik düşecek ve okuyacaktır.Okumak sadece kitap okumak değildir elbette. Eğer evinize gazete ve dergi giriyor ve bunları okumak için gereken zamanı ayırıyorsanız, çocuğunuzda gazete dergi okuma alışkanlığı belirir ki, çocuk dergileri birçok çocuk kitabına göre daha fazla renkli görsellerle destekleniyor.
Ben birden kendimi fazla kaptırdım sanki. Daha fazla uzatmasam iyi olacak, okuyucuları da düşünmek lazım

tara0001z.jpg

-Okulunuzda öğrencilerinizle olan ilişkileriniz nasıl? Onların gözlerindeki ışık sizi gelecek için daha da umutlandırıyor mu?

E:Öğrencilerimle ilişkilerim olması gerektiği gibi. Sevgi saygı ve özellikle hoşgörü temellerine dayanıyor. Onlar henüz çocuk olduklarının farkına yeni varıyorlar; çünkü bu güne kadar onlara çocuk gibi davranan olmamış. Bu süreçte bilmedikleri ve onların hoşlarına gidebilecek seçenekler sunuyorum. Onları ne çok sevdiğimin farkındalar. Öğretmenlik bambaşka bir şey. Onların gözündeki ışık her şey. Benim yolumu onların gözleri aydınlatıyor ve umarım ülkemin yolunu da yine onların gözleri aydınlatacak..

-Dünyada kadınlara seçme ve seçilme hakkı veren ilk ülkelerden biriyiz. Türkiye Cumhuriyeti'nin bu ve benzeri konularda yaptığı devrimler hakkında ne düşünüyorsunuz?

E: Öncelikle devrimlerin yapıldığı yılları ve o yıllarda gördüğü mükemmel ilgiyi düşünüyorum. İnsanlar devrimlerin farkındalar, takipçisiler. Bu devrimlerin kendilerine getirilerini biliyorlar.Şimdiye bakıyorum kıymet bilmediğimiz ortada. Ülkem devrimler konusunda ileri adımlar atacağı yerde ya hep olduğu yerde saymış ya da maalesef gerilemiş.Kadınlara seçme ve seçilme hakkı verilmesi kesinlikle ülkemin kadınlarının Kurtuluş Savaşı?ndaki mücadelesinin ardından onu onure eden en büyük armağan.Konu kadınların seçilmesine geldiğinde ise, bayanların mizaçlarıyla siyasetin politikanın olmazsa olmazları çelişiyor diye düşünüyorum. Bizler duygusallığı genellikle abartan cinsiz. Siyaset ise duygusallığa yer vermeyen ve hatta mantığa bile yer vermeyen bir durum günümüzde.Bu nedenle seçilme konusunda bayanlarımızın bir adım geride olduğunun bilincindeyim.

-Röportaj teklifimizi kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz. Size evlilik ve iş hayatınızda ömür boyu mutluluklar dileriz. Son olarak gsbasket ailesine iletmek istediğiniz mesajlar nelerdir?

E: Öncelikle yeni senenizi kutlarız. Herkes mutlu olsun. Mesela, huzurlu, sağlıklı olsun. İyi dilekleriniz için de teşekkür ederiz.
Ben kendi adıma, gsbasket.org/forum?un tüm kullanıcılar tarafından kıymetinin bilinmesinden yanayım. Burası sıradan bir platform değil. Hem hayat hem basketbol, futbol vs adına çok kaliteli paylaşımların olduğu bir yer.
F: Bu konuda Esra?ya katılıyorum. Daha mutlu günlerimizde burada olacağız

Ayrıca, şu sorulara yanıt vermeniz söyleşiyi renklendirecektir.

En büyük hayaliniz?
F: Çok zengin olmak. Kendi işimi yapmak.
E: Çok büyük hayaller kurmuyorum ben.Ufak ufak hayaller kurmayı seviyorum genelde.

En çok yaşamak istediğiniz şehir?
F: Esra olduktan sonra İstanbul.
E: Şu durumda ben de en çok İstanbul? da yaşamak istiyorum.

Sizi en çok sinirlendiren ve mutlu eden şey?
F: En çok sinirlendiren ezbere iş buyrulması, emrivaki yapılması. En çok mutlu eden; saygı görmek, sevildiğini hissetmek. Sevgiyi hissetmek önemli.
E: Emeğime değer verilmemesine ve bana sessiz konuş denilmesine sinir oluyorum. Mutlu olma kavramı bende çok geniş. Hangi birini saymalıyım acaba
?

En çok takip ettiğiniz yazar?
F: Kitap okumuyorum.
E: Özellikle takip ettiğim var mı diye düşünüyorum, ama Ayşe Kulin sanırım.

En çok sahip olmak istediğiniz araba?
F: 72 model Mini Cooper.
E: Eşim ne derse o

En son dinlediğiniz albüm ve okuduğunuz kitap?
E: Bende albüm kavramı yok artık, ama en son Nil Karaibrahimgil?in Nil Kıyısında albümünü almıştı, Fırat bana ve şu aralar hala ?ve o hiçbir şey demedi? isimli kitabı okuyorum.
F:Albüm bazında ?? Sagopa Kajmer.? Ben kitap okuyamıyorum pek fazla. Daha çok dergi vs takip ediyorum.

En son izlediğiniz film?
E: Avatar( beğenmedim)
F: Reader ?ı izlemiştim en son evde. Avatar?a gittim fakat tamamını izlemeden çıkmak zorunda kaldım.

En çok sevdiğiniz yemek?

E:Genelde sebze yemeklerini severim. Vejeteryan olduğum için sebze ağırlıklı besleniyorum
F: Patlıcan yemeklerini çok severim.

Galatasaray'da en çok sevdiginiz sporcular ?
F: Metin Oktay kesinlikle..
E:Kesinlikle!

Röportaj tamamlanıp yayınlanmıştır.Emeği geçen herkese teşekkürler.

Yakında okulu bırakıp gazeteci olucam :)

çok güzel olmuş =) elinize sağlık..
en güzel cevap "yaşamak istediğiniz şehir" sorusuna gelmiş :)

ömür boyu mutluluklar tabiki :)

Öncelikle emeği geçenlere teşekkürler. Böylesine farklı ve hoş olan bir söyleşi gerçekten ayrı bir renk kattı buraya. Kendilerine tekrardan mutlu bir ömür diliyorum..

Fırat abi eskiden de olduğu gibi artık basketbol takımlarımız hakkında yorumlarını bekliyor bu gözler.Öyle "97'ye göre daha kötü yönetiliyor şube demekle" olmuyor :p .Detaylı bir yorum alsak daha güzel olurdu be abi.

Nedense bu röportajda Esra Abla'nın bir dominantlığını hissettim :)

Fırat Abi'ye de 1-2 soru daha sorulabilirdi,Esra Abla'ya öğretmenlik hakkında sorulduğu gibi.

Son olarak da anne babamın öğretmen olmasıyla bir kez daha gurur duydum Esra Abla'nın söylediklerinden sonra.

Her farklı şey güzel olur diye bir kaide yok ama bu farklı röportaj gerçekten güzel olmuş. Emeği geçenlere teşekkürler.

Geleceğin emin ellerde olduğunu bilmek insanı mutlu ediyor. Öğretmenimizin öğrencilerine bakış açısı, kurucumuz ve devrimler hakkındaki düşünceleri...

Mutluluklarının bir ömür boyu sürmesi dileğiyle...

Önce Röportaj Ekibinin Emeğini takdir ediyorum.

Güzel Röportaj olmuş,Fırat Abi'nin söylediklerine bakılırsa Çocukları olursa Galatasaray'dan başka bir takım tutma ihtimali yok,Her ne kadar Esra abla o konuda özgür bırakacağım desede :)