Allen Iverson

paul pierce ı ortalardan bı yerlerden draft etmesı harıc basketbol karıyerınde aldıgı ve almadıgı kararların tamamı yanlıs olan Chrıs Wallace İversonunda tabutuna cıvıyı cakan adam oldu cök ıstedı ıversonu ama olmadı, boyle bı karıyer basketbol fakırı memphısın benchınde bıtemez, keske son barutunu knıcks de atsaydı dıyorum
sankı orası ona goreydı

sixers, mavs deplasmanı için dallas'da bulunduğu sırada bir toplantı olmuş.. iverson, menajerleri, stefanski, di leo, a.mckie ve e.jordan.. lou williams da sakatlandıktan sonra Ivy nin sezon sonuna kadar sixers için oynaması gündemde ama henüz netleşmiş değil..

Özel olarak hayranlık duyduğum bir oyuncu değildi ama Nba tarihinin önemli oyuncularından biriydi her zaman,Hayran'ı olan çoktu,phildelphia 76'ers denildiğinde aklıma hala iverson gelir,Böyle bir karar almış hayırlısı olsun onun adına,hayranları üzüldü galiba bu karara ama ..

Bu haberi duyunca gerçekten çok şaşırdım. Onun gibi bir oyuncunun bırakması gerçekten kötü olmuş. Ama içimden bir ses geri dönecek diyor ama dur bakalım :).

Sercan Karabıçak' Alıntı:
Şu adam bu senede All Star ilk 5 başlıycak ya asla içime sindiremiyorum yazıktır ya yazık!

All-Star bir sov organizasyonu kesinlikle en iyi oynayanlarin secildigi bir organizasyon degil.Koclarin sectigi yedekler tabiki sezonda basarili giden oyuncular ancak Iverson 50 yasinda oynamaya devam etse yine secilir.Bu adamlar NBA'in vitrinidir.Mesela Shaq basarili bir sezon gecirmiyor ama yine de All-Star a secilmemesi fiyaskonun onde gideni.Shaq NBAin her zaman en neseli oyuncusudur.

Eğer iverson ilk beş değil de sonradan hocalar tarafından seçilmiş olsaydı, rezalet derdim. ama sonuçta sevenlerin, taraftarın oyuyla seçiliyorsa, buna kızmaya hakkımız yok. daha fazla kişi kendi beğendiği oyuncuya oy verip, kendi sevdiği oyuncuyu, ilk beşe alsaydı...

Erdal Avcı' Alıntı:
Asıl Zach Randolph'un All-Star olması ve Dwight Howard'ın 1.6 milyon oy alması rezalet birşey.

Akıllanmış, takımına gerekli katkıyı veren ve kariyerinin en olgun sezonunu geçiren Randolph'un All-Star olmasından doğal birşey olduğunu düşünmüyorum.

Uğur YILMAZ' Alıntı:
[quote="Erdal Avcı":vj5gt3sk]Asıl Zach Randolph'un All-Star olması ve Dwight Howard'ın 1.6 milyon oy alması rezalet birşey.

Akıllanmış, takımına gerekli katkıyı veren ve kariyerinin en olgun sezonunu geçiren Randolph'un All-Star olmasından doğal birşey olduğunu düşünmüyorum.[/quote:vj5gt3sk]

Randolph u bilemem ama Dwight Howard da ilk senesinden beri organizasyona cok zevk katan bir oyuncu.Ayrica bana gore 2 sene icinde iyice ezici bir ustunluk kuracak ligde.Ilk besler her zaman icin goze hos gelen oyunculardan olusuyor genelde.Bu da cok normal birsey.All star oyuncularin odullendirildigi bir organizasyon olarak gorulmemeli.Bir sov organizasyonudur

Burak Barut' Alıntı:
Shaq'ın olmadığı bir yerde İverson olması rezalet.

En kötü 25-30 bin kişi o salona gidiyor,milyonlar ekran başlarında bu organizasyonu izliyor, milyonlarca kişi oy kullanıyor ve babalar gibi en çok oy alan listeler arasında ise,halkta İverson'un bu organizasyon için ölüsü yeter diyorsa, bu halkın vardır bir bildiği.Shaq'ın olmaması gerçekten üzücü ona sözüm yok ama İverson neden olmamalı onu anlamadım. Hiç kimse performanstan bahsetmesin çünkü; bu organizasyon performansla değil oraya giden 30 bin kişinin genel olarak kimin oynamasını isteğiyle ilgili bir durum. İyi ki de seçildi İverson,halk en azından desten çıkar,yaşlı da olsa yaşına rağmen süperstarı geri kazanırız...

The Answer: '' her maçımı son maçımmış gibi oynarım... ''