Andreas Pistiolis

Maç bitene kadar yazmayacağım bozmamak için dedim ama maç 21.dakikada bitti. Bu maçı kazanırsak; ''dersine inanılmaz çalışmış, ribauntlarda müthiştik, Micic-Larkin ikilisini muazzam kilitledik, takım halinde yumruk olarak oynadık, herkesten katkı aldı, ince ince her şeyi işlemiş, müthiş bir sistem oturtmuş vb.'' gibi şeyler yazacaktım. Ama 20.dakikadan sonra bu cümlelerin hepsi çöpe gitti. Bu, yorumlanacak bir maç olmaktan çıktı. Övmek için değil ama gerçekten algılamak ve yorum yapmakta zorluk çekiyorum. Bu maçı hoca mı kazandırdı ne oldu onu da hala anlayamıyorum. Maç kazanmak falan da değil çünkü bu. Ergin Ataman'la karşılaşmasını çok istiyordum. İlk yarı 9 sayıyla maçı kazandı. İkinci yarı zaten koçlar sustu , oyuncular maçı aldı.

Ben yazacak birsey bulamiyorum gercekten.Bir koc veya bir antrenorun 1 2 ufak takviyeyle mevcut bir takimi veya kadro yapisini bu kadar ileri goturdugunu cok fazla hatirlamiyorum.
Canaan icin muhtemelen Rusya’daki durumlar olsa alamazdik diye dusunuyor olabiliriz ama sonucta Canaan’in geldigi durumu da hatirlarsak Akoon Purcell gibi oldukca iyi katki veren tam bir 3 numaranin sakatlanip sezonu kapatmasinin ardindan Purcelle hic bir alakasi olmayan Canaan’i transfer ettirip takima monte edip bu denli katki almak ufak takviye diye bahsettigim sey..
Bu zamana kadar nerelerdeydin sen ?

Ben yazacak birsey bulamiyorum gercekten.Bir koc veya bir antrenorun 1 2 ufak takviyeyle mevcut bir takimi veya kadro yapisini bu kadar ileri goturdugunu cok fazla hatirlamiyorum.
Canaan icin muhtemelen Rusya’daki durumlar olsa alamazdik diye dusunuyor olabiliriz ama sonucta Canaan’in geldigi durumu da hatirlarsak Akoon Purcell gibi oldukca iyi katki veren tam bir 3 numaranin sakatlanip sezonu kapatmasinin ardindan Purcelle hic bir alakasi olmayan Canaan’i transfer ettirip takima monte edip bu denli katki almak ufak takviye diye bahsettigim sey..
Bu zamana kadar nerelerdeydin sen ?

Kardeşim Avrupa'da olay guardlarda bitiyor bak Efes Real'i nasıl yendi Mıcıc+Larkin ile eledi tabi Tıborda ekstra katkı verdi

Bizde bügun guardlarımızla dağıttık Melo-Bost-Canan kusursuz oynadılar

Rocky filmlerinde costuran bir sahne olur. Mesela adrian win rocky der, canlar calar, rocky dogaclama idman yapmaya baslar.

Kocun kulaginda canlar caliyor sanki.

Soyunma odasinda cekilmis bir goruntu seyrettim bugun. Efes maci sonrasi mi yoksa baska bir zaman mi cekildi bilmiyorum.

"I wouldn't wanna be the team to play against us" diyor hoca. Yani, bize karsi oynayacak takimin yerinde olmak istemezdim.

Buyuk ozguven bu. Cok acaip birsey yasiyoruz, heyecan verici.

1.dakikadan itibaren kafamda tek bir replik dönüyor. Ramiz Karaeski'nin Kenan Birkan'a söylediği : ''Titreme o zaman karşımda, adam gibi dur.'' Ergin Ataman 1.dakikadan beri takımının değil hakemlerin yanında. 28 milyonluk takımıyla, 2 milyonluk takımımız ve hocamız karşısında tir tir titredi. Bu maçı o kazanmadı. Kazanamaz da zaten. Maçı hakemler armağan etti.