Avrupa Ligi (2009-10)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Re: Uefa Avrupa Ligi

1. dakikada gelen tur: 0-1
UEFA Avrupa Ligi Çeyrek Final rövanş maçında Alman temsilcisi Wolfsburg evinde İngiliz rakibi Fulham'ı ağırladı. İlk maçı kendi sahasında 2-1 kazanan Fulham, Volkswagen Arena'da oynanan rövanş maçını da 1-0 kazanarak yarı finale yükselmeyi başardı.
İngiliz temsilcisi Fulham'a deplasmanda galibiyeti getiren golü 1. dakikada Bobby Zamora kaydetti. Kalan dakikalarda golün verdiği rahatlıkla iyi oynayan Fulham, Wolfsburg forvetlerine geçit vermedi ve mücadeleden 1-0'lık galibiyetle ayrılarak adını yarı finale yazdırdı.

Umut Öncel' Alıntı:
Hakem son dakikalarda Valencia'nın penaltısını vermedi.Arkadaş ne lobi varmış bu Madrid'te.
Gerçekten mi?
Bizi hakemin vermediği penaltı ile geçtiler,Sportingide öle geçtiler,Eğer bu maçtada verilmedise bir şeyler düşünmemek elde değil

Eren Aydın' Alıntı:
Tugay, bu sezon hangi takımı tuttuysan elinde kaldı kardeşim :)

Ben ne yapayım kanki Atletico Fifa'dan kontenjanı açmış kendine hakemleri de yanına almış, son 3 turu nasıl geçtiğini görüyoruz. 6 maçta 5 beraberlik 1 galibiyet ile yarı finale gelmiş bir takım hiçbirşeyi haketmiyor aslında ama ah şu saçma deplasman golü kuralı yok mu...

Valencia'nın ligde hakkını yemişlerdi Atletico maçında, yetmedi Avrupa Ligi'ni de kattılar. Ne diyeyim elbet çıkar birgün bunların acısı...

Ben Atletico Madrid ve hakemler arasındaki ilişkiyi anlayamıyorum ya.

Bu seferde Liverpool'un bir tane golünü ofsayt gerekçesiyle vermemişler.

Adamlar işlerini bayağı sağlama almışlar anlaşılan.

Harbiden kupayı alırlar böyle hakemler sayesinde !

Geçen yıl elendiğimiz Hamburg Fulham önünde, bu yıl elendiğimiz A.Madrid ise Liverpool önünde final vizesi arayacak.İlginç!

Cüneyt Çakır bakalım nasıl bir performans göstericek.Ben bir hakeme tam güvenmeye başlarım tam o sıra da bize bir falsosu olur.Bizim fb maçında Dos Santos'un 2 pozisyonundan özellikle sonuncusu penaltıydı mesela...

Neyse umarım başarılı olur Cüneyt Çakır ve umarım Fulham çıkar finale...

Atl.Madrid'in elenmesini o kadar çok istiyorum ki.Hakem kararlarıyla buraya kadar gelmelerini kabullenemiyorum.
Haydi Liverpool

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...