Avrupa'dan Basketbol

İspanya Ligi final serisi yarın başlıyor. Real - Barça maçı saat 20.00'de Sports Tv'de...

Real Madrid, evinde Barça'yı 100-80 yenerek seride 2-0 öne geçti. Serinin üçüncü maçı çarşamba günü Barcelona'da oynanacak.

Almanya'da Bamberg evinde Bayern'i 88-84 yendi ve şampiyon oldu. Bradley Wanamaker finalin mvpsi seçildi.

Pasqual Barcelona'nın Scott Brooks u . Bu kamburu atmadikca daha çok espri konusu olurlar. Espriyi geçtim mide bulandırıyor şu basketbolları.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

94 doğumlu Nikola Ivanovic Mega Leks'e transfer olmuş, mutlaka gözlenmeli. Son 2 yılda gösteremediği çıkışı bu yıl orada gösterip seneye sıçrama yapabilir.

Yahu Neptunas'ın kadrosuna baktım.Jerami Grant diye bir yabancı var.Kimdir, nereden almışlar diye bir bakayım dedim, şok oldum.

Adam 4 numara.Geçen sene NBA'de, Philedelphia'da oynamış.65 maça çıkmış.20 dakikanın üzerinde süre almış.6.3 sayı , 3 rebound ortalaması var.Dış şutu falan da var adamın.

Tamam, Philedelphia kötü sezon geçirdi falan da adam bildiğin 20 dakikanın üzerinde süre alan bir NBA oyuncusu, nasıl Neptunas alır, anlayamıyorum.Şimdi bu da Derrick Brown gibi bir şey çıkar

Yahu Neptunas'ın kadrosuna baktım.Jerami Grant diye bir yabancı var.Kimdir, nereden almışlar diye bir bakayım dedim, şok oldum.

Adam 4 numara.Geçen sene NBA'de, Philedelphia'da oynamış.65 maça çıkmış.20 dakikanın üzerinde süre almış.6.3 sayı , 3 rebound ortalaması var.Dış şutu falan da var adamın.

Tamam, Philedelphia kötü sezon geçirdi falan da adam bildiğin 20 dakikanın üzerinde süre alan bir NBA oyuncusu, nasıl Neptunas alır, anlayamıyorum.Şimdi bu da Derrick Brown gibi bir şey çıkar

Neptünasın aldığı oyuncu Harvey Jerai Grant , geçen sene Ventspils de oynamış , isimler çok benziyor.

Neptunas Klaipeda bolstered its frontcourt by inking center Jerai Grant to a one-year deal on Saturday. Grant (2.03 meters, 26 years old) arrives from Ventspils, where he averaged 8.4 points, 4.8 rebounds and 1.5 steals in 10 Eurocup games last season.

Neptünasın aldığı oyuncu Harvey Jerai Grant , geçen sene Ventspils de oynamış , isimler çok benziyor.

Neptunas Klaipeda bolstered its frontcourt by inking center Jerai Grant to a one-year deal on Saturday. Grant (2.03 meters, 26 years old) arrives from Ventspils, where he averaged 8.4 points, 4.8 rebounds and 1.5 steals in 10 Eurocup games last season.

Doğum tarihleri ve boyu da tutuyor o zaman.

Baya sert deplasmanlar oynayacağız gibi görünüyor Eurocup'ta. Gider alır geliriz diyebileceğimiz bir deplasman yok nerdeyse. Lige de sert deplasmanlarla başlayacağımızı düşünürsek kadroyu olabildiğine geniş tutmak lazım.

ibb maçlarını çok takip etmedim ama işlerimin yoğunluğundan dolayı ama öyle bi yazmışsıız ki takımımızda görmek ister gibi :) ve o istatikler savunması olmayan 2 numara için bence nba kontratı getirmesi büyük sürprizdir. Nitekim onun savunma açığını kapatmak için efes dahi tahammül bi sezon daha tahammül etmedi. her ne kadar sezona berbat bir ispanya macerası ile başlasa da ülkemizde iyi form yakaladı ama nba hakettiğini düşünmüyorum.