Basketbola Taraftar Desteğimizin Daha Fazla Olması Lazım

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
G

Guest

Misafir
21 Kasım Pazar Günü Oynanan Maça Büyük İlgi Gösteren Taraftarlarımıza Teşekkür Ederim...

maç pazar günü değil miydi?üstelik seyirci de çok azmış:( sanırım siz cumartesi günü başka bir maça gidip bizim taraftar sandınız:)

maytaplari...

maytaplari konfetileri biz attik (uA_Çaglayan)ama maça gelmeyenleri ve maçta gelipte oturanlari kiniyorum...

Sana katılıyorum murat maça gelmeyenleri ve gelipte oturanları kınıyorum.Ayrıca torpil i attıgımız zamana ii bakın daçka ataga kalktıgı zaman dır takımımızı kötü etkilicek bir davranış degildi..

şimdi biz< demememiz gerekir...biz çağlayandan 10 kişi geldik...maçta da zaten 20 kişi bağırdı..yani murat topic biraz bencilce olmuş..bizim görevimizi yaptıkl..ama şunu söylemeliyim hayal kırıklığına uğradım..yani çağlayan-k.mustafa paşa gelmese bağıran olmayacak demek..hem de şöyle saati ve günü taraftara uygun bi maça....çok üzgünüm..neler düşünerek gittik maça oysa....murat maytap-torpil-konfeti atmak marifetmiş gibi yazmışsın..biraz yanlış am zamanlama mükemmel..daçkadayken top 3 kere maç durdu takıma mola gibi bişey oldu...

Selim_uA

Selim:Onu Bana Degil maytap torpil konusunu acan arkadas1m1z soyle bence...

Bahtsizbedewi' Alıntı:
peki sahaya maytap atanlarla , torpil atanda sizden miydi?
ya arkadaşı yanlış anlamışsınız yani topicin başlığını yanlış anlamışsınız..orda demek istediği takımı galibiyete biz yani GALATASARAY TARAFTARI taşıdı..imzada uA-çağlayan..hesabı..yani uA-çağlayan taşıdı diye bi muhabbet yok olamazda

Bahtsizbedewi' Alıntı:
peki sahaya maytap atanlarla , torpil atanda sizden miydi?
evet bizden di ama torpil atma nedeni sadece ve sadece atak daçkadayken ve durum kötüyken maçı soğutmaktı..başka bi amaç varsa şu bilgisayarın başından kalkmayayım...hatta bi tanesini daçkalılar gelince attık..farkta azalıyordu gitgide..

Bir daha takimin molaya ihtiyaci oldugu zaman "mola" diye tezahurat edin.
Hem kendinize hem takima zarar vermemis olursunuz.

Selim o maytapı takımın lehine olacağı ve iyi niyetle attığınıza inanıyorum. Ama faydasından çok zarar veriyor. Geçen seneler bunun bir çok örneğini yaşadık.

Emniyet güçlerinin tribundekilere mudahalesi ile tüm tribunun bosaltılmasından tut, bu maytap maçı durdurabilir ama kendi oyuncularımızıda tedirgin ediyor.

Murat aslında güzel bir örnek vermiş. Mola diye bağırmak. Madem basket maçlarında yeni bir taraftar jenarasyonu olarak ortaya çıkıyorsunuz yaratıcı olup Galatasaraylı tarafatar farklılığını ortaya koymak önemli.

Zaten son 3-4 senede teknik ekip ve menajerlerimizin en büyük isteği oyuna müdahale edebilen seyirci. Maytaplada maça müdahale edilir ama sakıncalı faydasından çok zararı oluyor.

Bir menajerimizin bana söylediğini aynen aktarıyorum. "Seyirci maçın öyle bir anında ıslıklamalı veya sözlü olarak müdahale etmeliki hem rakibi şaşkına çevirmeli hemde bizim oyuncularımızı uyandırmalı.Böylece bilinçli bir seyircinin tribünde olduğunu gören hakem de etki altına alınır."

Maçta antipatik olur devamlı halkemi yuhlarsak veya itiraz edersekte ciddiye alınmayız aksine dahada bizim aleyhimize karar verilir. Dengeyi kurulmak önemli. Bir anda olacak şeyler mi bu derseniz, bu birbirimizle iletişimimizle bağlılığımızla ve yönelendirmelerle olacaktır. Bir grup doğru hareket edince diğerleride onlara katılacaktır. Zaten maçlara gelen kişi sayısı ne kadar ki.

Selim maytap ve konfetiler takıma yarardan cok zarar verir.Belki farkında degilsiniz ama hakem salonu bosaltıyordu az daha.

Takıma yararlı olmak istiyorsanız oyunu takip ederek takıma tezhürat yapın. Macın en kritik anlarında fenere küfrederek ne yapmaya calıstınız hala anlayabilmis degilim !

aliemre' Alıntı:
ya ben merak ettim valla tamamiyle iyi niyetimden soruyorum,belliki arkadaşlar siz baya seviyosunuz basket takımımızı ve malesef bu sene ilk defa gelemediğim daçka maçındada anladığım kadarıyla baya desteklemişiniz takımımızı ama bişey sormak isterim hani dostumuz demiş maça gelmeyenleri ve oturanları kınıyorum diye pardon ama bundan önceki maçlara gelmişmiydiniz ben görememiştimde biraz körlükte vardır belki bende bilmiyorum ama sormak istedim.
Ha açıkcası bu kadar heyecanlı bir taraftar gurubunun oluşması sevindirici doğrusu :? :?
biz basket maçlarını onceden fazla gitmezdik ama aramızda karar aldık artık gsbasket maçlarına her zaman gideceğiz eskidende gidiyorduk ama simdi biraz daha güçlenerek gitmek istiyoruz heycanlı değilde tecrubeli olmak daha iyi bizde tecrübelip maçlara gitmek istiyoruz senide tekel maçında bekleriz...?

wotws' Alıntı:
Selim maytap ve konfetiler takıma yarardan cok zarar verir.Belki farkında degilsiniz ama hakem salonu bosaltıyordu az daha.

Takıma yararlı olmak istiyorsanız oyunu takip ederek takıma tezhürat yapın. Macın en kritik anlarında fenere küfrederek ne yapmaya calıstınız hala anlayabilmis degilim !
bu olay Şöyle olsu eğer sen maçtaysan bunu gayet gorebilirdin biz skora gore görevimizi yaptık adamlar farkı kapıyordu torpil atıldı ama bundan sonra mola diye bagırmak daha hoş bence...fenere küfür az edildi edildiği zamanlarda takım gs basketbol takımı farkı açmıstı...

aliemre' Alıntı:
ya ben merak ettim valla tamamiyle iyi niyetimden soruyorum,belliki arkadaşlar siz baya seviyosunuz basket takımımızı ve malesef bu sene ilk defa gelemediğim daçka maçındada anladığım kadarıyla baya desteklemişiniz takımımızı ama bişey sormak isterim hani dostumuz demiş maça gelmeyenleri ve oturanları kınıyorum diye pardon ama bundan önceki maçlara gelmişmiydiniz ben görememiştimde biraz körlükte vardır belki bende bilmiyorum ama sormak istedim.
Ha açıkcası bu kadar heyecanlı bir taraftar gurubunun oluşması sevindirici doğrusu :? :?
ALİ EMRE KARDEŞİM DEDİGİN GİBİ SENDE BİR KÖRLÜK OLABİLİR.BİZ DAİMA GELİRİZ BU SEFER BİRAZ DAHA KALABALIK GELDİGİMİZ VE SENİN GİBİLER GELMEDİGİ İÇİN BİR ŞEYLERİ DUYURMAYA ÇALIŞIYORUZ..TEKEL MAÇINDA DA İNŞALLAH 50-60 KİŞİ GETİRMEYE ÇALIŞICAM

uA_Yakup' Alıntı:
aliemre' Alıntı:
ALİ EMRE KARDEŞİM DEDİGİN GİBİ SENDE BİR KÖRLÜK OLABİLİR.BİZ DAİMA GELİRİZ BU SEFER BİRAZ DAHA KALABALIK GELDİGİMİZ VE SENİN GİBİLER GELMEDİGİ İÇİN BİR ŞEYLERİ DUYURMAYA ÇALIŞIYORUZ..TEKEL MAÇINDA DA İNŞALLAH 50-60 KİŞİ GETİRMEYE ÇALIŞICAM
İNSALLAH GETIRIRIZ YAKUP 50-60 KISI DEIL 25 KISI OLSA YINE YETER ONEMLI OLAN MACA GELMEK VE BAGIRMAKDIR...

ultras341' Alıntı:
basketbol salonları futbol stadları değildir!
Bence Basketbol maçlarındada futbola ne kadar ilgi varsa basketede ilgi olması lazım birbirinden farkları basketbol sahasının uzeri kapalı Arkadaslar Basket Maçına Gelelim Gerçekten Takımın İhtiyacı Var.

Beyler maça gelmeniz hatta gelirken 50-60 kişi getirmeniz çok güzel ama maçtayken biz hücumdayken olumlu destek vermek,rakip hücumdayken koltukların üzerinde tepinmek filan daha olumlu olur.Dediğim gibi 50-60 adam gelmek önemli iş ama desteği biraz daha olumlu vermelisiniz.