Beşiktaş:80-Galatasaray :62

besıktas cok kotu gıdıo bız cok ıı gıdıoz kazanacaz gıbı gelıo ınsallah mac cumartesı gunudur pazar gunu olursa dershaneden kacmaK zorunda kalcam

BJK düşüşte biz yükselişe geçtik.Bu maçı alma şansımız var.2 sezondur onlar bizden çok daha üstündü ama bu sezon tam tersi bir durum olacak gibi görünüyor :eek:key

Bjk iyi bi kadro yaptı ama iyi bi uzuna sahip değiller.Bzm kısalaramız onların kısalarından çok daha iyi bundanda eiminm tek avantajları seyircisi önünde oynayacak olmaları eğer bizde tribunu doldurursak bu maçı alırız diye düşünüyorum.Onlar düşüşte biz çıkıştayız iki senedir yenilyorlar bizi artık zamanı geldi DİXON-HADLEY-ŞEMSETTİN-HÜSEYİN-FATİH güveniyoruz çocuklar

GAza gelmemek lazım ama BJK nın yabancıları bizimkilerden iyi değil. Ayrıca oynadıkları tüm maçları kaybettiler. Şu an toparlanma aşamasındayken yenelim geçelim. Saçmalamaz isek kazanacağımız bir maç.

Kağıt üzerinde bakıldıgında ,biz yeneriz gibi gözüküyor...Fakat cok zor bir maç olacagina eminim,özellikle fatihin erken faul almasi işimizi cok zorlastirir,insallah burak iyilesir ..5 numara ihtiyaci var bence...

Futbol karşılaşmaları için alınan "Derbilere deplasman takımının taraftarı alınmayacak" kararı basketbol maçları için de gecerli olacak mıdır? Bilgisi olan arkadaslardan cevap bekliyoruz.

besiktas taraftari hayli gergin. futbolda kötü gittikleri gibi baskette de kötü durumdalar. olasi farkli galibiyetimiz didin'in sonu olabilir.

çok keyifli maç olacagi kesin. alir miyiz bilmiyorum ama son saniyeye kadar vermeyiz maçi.

bi sekilde gitmek lazim akatlar'a...

TELEKOM - bjk maçını izledim. ciddi bir şekilde pota altı sorunu yaşıyorlar. oyun kurucu pozisyonunda Tutku tek başına onlara sorun yaratmaya yetti. tutku ve dixon yanyana koyun galibiyet şansımızı siz değerlendirin :muhaha

ben ce bu mac gectıgımız senelerde (cok gectıgımız) aydan sıyavusun vefatından sonra oynanan bjk macını hatırlattı.
o macta sıyah formalarımızla sahaya cıkmıs ahmet fetgeride orhun enenın ınanılmaz performansıyla macı almıstık
bu haftakı macta dıxon un macı olucak
yalnız ebnce kerem tuncerıye dıkkat edılmelı
sene basında forumdada kerem tuncerı topıgı acılmıstı sonunda baska takıma gıttı.
bu mac onun ıcın kendını kanıtlama macı olabılır
her ne kadar kendısı galatasaraylı olsada..

kereme dıkkat

ARdaQue' Alıntı:
Futbol karşılaşmaları için alınan "Derbilere deplasman takımının taraftarı alınmayacak" kararı basketbol maçları için de gecerli olacak mıdır? Bilgisi olan arkadaslardan cevap bekliyoruz.
Hayır.

Karar futbol maçlarında rakip seyirci alınmayacak olarak açıklanmıştı.

bu maçı alacağız buna eminim bu sene takımı yalnız bırakmayalım lütfen...bu takım desteklersek şampiyonluğa aday

Galibiyet serimizin sürmesini bende istiyorum ama unutmayalım ki Beşiktaş'ın koçu Murat Didin'in bu kötü gidişe son vermek ve kendi sahalarında maça mutlak galibiyet için Galatasaray maçını hedef gösterecektir.Zaten Murat hoca için Galatasaray'la ve bu şartlarda oynamak herhalde ilk dileği olurdu...
Bizim havalara girmek yerine ilk önce galibiyeti olmayan ve geçen yılki kadrosundan uzak ama bir o kadarda hırslı (Özellikle bize karşı) Beşiktaş'ı durdurmayı düşünsek daha mantıklı olmaz mı???

daha sert savunma yapmalıyız.savunma direncimiz biraz düşük.her maçı hücum etkinliği ile çeviremeyiz.rotasyonlarda sıkıntı var.ve çokkk acil bi 4 numara gerekiyo.iyi bi power forvetle şampiyonluğun en büyük adaylarından biriyiz ve 19 yıl sonra bi mucize yapıp şampiyon olabiliriz.

Türkiye Kupası'nda Tuborg ve Darrüşşafaka'ya yenildiler.Büyük Kolej'i ise güç bela yendiler.Türk Telekom maçları da malum.
Kısacası rezalet gidiyorlar.Bu durumu Beşiktaş'ın nasıl değerlendireceği çok önemli.Eğer takım olarak bütünleşirlerse işimiz çok zor olur.Ama normal standartlarında devam ederlerse bence de kazanırız.Umarım ikincisi olur.