Bir Kovboy İddiası

5 Yaşında basketbola başlayan Iowa'da doğan Teksasta yaşamını sürdüren Türkiye'yi denemek istediği için geldiğini söyleyen Galatasaray'ı seçmesinde 100.yılının olmasınında etkili olduğunu ilk yurtdışı deneyimi olduğunu NBA için daha hazır olmadığını söyleyen Brian Boddicker
0/0100 kovboy kanı taşıdığını Teksasta hayat zordur. bizim içn kazanmak herşeydir. tüm hırsımı sahaya koyuyorum.
Bir Kovboy İddiası Fenerbahçe'ye yenilmelerini hazmedemediğini Rövanşı mutlaka alacaklarını takım arkadaşlarından Fenerbahçe maçlarının önemini öğrendiğini o yüzden bu zevki tatmak istediğini söylüyor.BRİAN BODDİCKER
KAYNAK:Fanatik Basket

Yani sadece o değil bana göre yabancı seçimlerimiz bu sene süper, mümkünse hepsi kalmalı.
Ama özellikle Brian'ın kafasında NBA var, yaz ligini deneyecek olmazsa Avrupa'da bir takıma gider ve umarım o biz oluruz.
Kovboy kanı taşımak kolay değildir :wink: Haydi Aslanım haydi Brian seninle daha iyi günler göreceğiz bu sene, 2. yarı bizim yarımız olacak. UT Rules :)

Ne zaman yönetim adam gibi tedbirler alarak ya sahip olduğu yabancıların kıymetini bilip sözleşmeyi uzatacak ya da bi önceki sezondan iyi yabancı arayışları icine girecek merak ediyorum..

Boddickera gelince kesinlikle nbade oynayamaz sertliği hiç sevmiyo ve kendini sadece hucumda ön planda tutuyor ama avrupada kalsa cok ekmek yer gibime geliyor...

Son 10 yılda bize gelen yabancılarda Shorın Mills 2. sezonuna başlamıştı
oda yarım sezon olmadan maddi sebepler dolayısıyla ayrılmıştı. Brian Boddicker'de büyük ihtimalle gelecek sezon ayrılır yönetim günü kurtarıyor oyuncularla 1yıllık anlaşma yapıyor. sezon sonunda elini kolunu sllayarak gider.
bizler gelecek sezon yine diğer sezonlarda olduğu gibi Koch , Tolbert , Lolis, Hendlogtın gibi oyuncuların gelmesini istediğimiz gibi bu sezon takımı
sırtlayan oyuncularımızıda gelecek sezon transfer edilmesi için topicler açarız.

Dün kendisiyle maç öncesi sohbet etme imkanım oldu. Röportajı sordum. Texasta hayat zordur gibi birşey yazmışlar sanırım dedi. Ama o öyle bir şey söylememiş. Ben de güzide medyamızın bir kaç özelliğini anlattım kendisine :)