Bogdan Stancu

Biliyorum konu kilitlenecek ama bir transferimizin başlığıda benden olsun istedim. Artık iyice ayyuka çıktı. Romanya'da antrenmanda arkadaşlarıyla falan vedalaşmış bile deniliyor. Hayırlı olsun...

Re: Bogdan Stancu Galatasaray'da

Bükreş eşofmanı ile apar topar İstanbul'a indi Hagi'nin yardımcısı karşılayıp Florya'ya götürdü, artık hayırlı olsun diyelim.

Çok iyi transfer.Cisse gelse bunun yarısı sevinmezdim ben.

Bu forma altında üstün başarılar elde eder inşallah.Hayırlı olsun.

Doğan Sağlam' Alıntı:
Çok iyi transfer.Cisse gelse bunun yarısı sevinmezdim ben.

Bu forma altında üstün başarılar elde eder inşallah.Hayırlı olsun.

Doğanın yorumuna aktılıyorum. Zaten kardeşimle futbol anlamında genelde hep aynı pencereden bakıyoruz

Açıkcası ben Cisse'yi istemiyordum. Bu anlamda Stancu'nun daha iyi olduğunu düşünüyorum. Ama oyuncu hakkında net bir fikrim yok. Bir kaç şampiyonlar ligi maçı hepsi bu. İzlediğim maçlarda iyiydi. Hayırlı olsun takımımıza

Ya beyler ben anlamıyorum siz bu adamları nerden izliyorsunuz :) ben niye hiç görmüyorum :)

Ben bir iki maçını seyrettim olumsuz konuşamam hakkında. Aağına hakim bir oyuncu. Ama devamlılığı nasıldır, son vuruşlarında istikrar var mı bilmiyorum. Ama artık parayı kovalayan Cisse den (ki 2 sene önce istemiştik gelmemişti) daha iyi oyuncu olacağını düşünüyorum.

Kerem Bozgeyik' Alıntı:
Bu adamı hakikaten izleyen varmı?
Romanya'da yaşan biri ile konuştum. Topu alıp götürecek adam değil ama son vuruşları ve yer tutması iyi seviyede. Karakteride iyidir uyumlu adamdır dedi.

Açıkçası adını şanını duyduğum bir oyuncu değil.
Yaşının genç olması en azından güzel birşey.Hayırlı olur umarım.

Bu arada bir yerde 5.6 Milyon Euro + %30 transfer payı diye bir cümle okudum.
Doğruluğu var mıdır ? Varsa da yüksek bir miktar değil gibi yapılan yorumlara bakılırsa , fakat %30 transfer payı bana yüksek geldi.

Teşekkür ederim Eren ve Sühan...
Açıkcası hiç izlemedim ancak hakkında baya iyi şeyler yazılmış şaşırdım biraz...
Taner'İn dediği gibi hiç değilse genç ve yetenekli bir adammış,Eren'in aldığı bilgiye görede uyumlu birisiymiş gerçi dripling konusunda sıkıntılı forvetleri pek beğenmem ama bakalım..Hayırlı olsun diyelim...

Zaten bu sene savaşan isimler almaya çalışıldı.İyi midir kötü müdür bilmem ama adamlar savasacak yani yeteneksiz bile olsa.

Burak Barut' Alıntı:
Ya beyler ben anlamıyorum siz bu adamları nerden izliyorsunuz :) ben niye hiç görmüyorum :)

Kardeşim ben 2 kez canlı izledim Stancu'yu.Romanya'da akrabalarım vardı, iş için orada kalıyorlardı onların yanına gitmiştim 2 haftalığına bundan 2 sene kadar önce.2 Stau maçında izledim 1 golü 1 asisti vardı toplamda izlediğim iki maçta.

Onun dışında 2 veya 3 maçta avrupada oynadıkları maçlarda izledim.Oradada 1 golünü gördüm ama genel olarak oyununu ,yer tutuşunu beğenmiştim.

Hani diyemem size 15-20 maçını izledim ,her golünü takip ettim diye ama 4-5 maçını yaya yaya izledim.Oradaki akrabalarında her daim övdüğü muhabbeti açıldığında konuştukları bir oyuncuydu Stancu.Ben o yüzden mutluyum şahsen.

Eğer cidden 6 m Euro veriyosak umarım iptal olur bu transfer. Sezon sonu üzerine 2-3 m daha konup çok daha iyi ve kariyerli transfer yapılabilir.

Bonservis Kerem. Birçok yerde yazıyor ama resmi açıklama yapılmadığı için net bilmiyoruz henüz.

Bende okudum şimdi hemde bonservisinin yüzde 50'si içinmiş bu söylenen rakam,ya ben bu adamın ne olduğunu bilmiyorum,yada birileri gider ayak vole vuracaklar...

Çok büyük para 6 milyon euro,hemde bonservisinin yüzde 50'si için...