BSL 11. Hafta | Pınar Karşıyaka 98-76 Galatasaray Ekmas

Basketbol tanrısı 5 tane topçu dizsin çıkarsın şu maça yine yenemez Karsiyaka'yi evinde. Mevcut Real keza, şu karşıyaka deplasmanından çıkamaz. Bence bu kadar banko mağlubiyet yazdığımız için bu deplasmana kadar koç değişikliği gelmeyecek. bu maçı da mitrovic ile atlatır Benfica yada bahçeşehir maçına yeni koç ile çıkarız.

Tavsiyem, akıl sağlığına önem veren renktaşlarımın bu maçı izlememesi.

Ayhan Tuncer dışında romantik dönem kötüsü formunda bir imgelem oluşturan; Samsunspor, Merkezefendi, Darüşşafaka, Bodrum, bütçenin artık geriletmeye başladığı Büyükçekmece gibi takımların içsel sorunları sayesinde küme düşme ihtimali olmayacak bir takım Karşıyaka deplasmanına gidiyor. Kadın voleybol takımı dahi derbilerin hakkını vererek kendisini kurtardı, bu takımsa sadece CV'lere bir Efes galibiyeti ekledi; bir de dün bildiğim kadarıyla Altın Kelebek ödül töreninde eskiyle birleşecek yeni bir rezillik yaşanmadı. Aralık'ın ortası itibariyle sezonun artıları bundan ibaret.

Karşıyaka deplasmanının normali 25, Beşiktaş deplasmanının normali 30 olur.

Artik yazmamaya karar verdim duzenleme bu yuzden gercekten negatif birsey yazmiyorum bu noktadan sonra silemedigim icin duzenlenmistir

Son düzenleme:
Maçı kafamda oynuyorum uyuyamadım.. McCollum son karşıyaka hücumunda faul alıyor 2de 2 atıyor fark 2 ... Son 4 saniye molamız yok topu prepelic'e veriyoruz yarı sahadan 3lüğü gönderiyor ve kazanıp dönüyoruz....

Maçı kafamda oynuyorum uyuyamadım.. McCollum son karşıyaka hücumunda faul alıyor 2de 2 atıyor fark 2 ... Son 4 saniye molamız yok topu prepelic'e veriyoruz yarı sahadan 3lüğü gönderiyor ve kazanıp dönüyoruz....
Yaşanması için ömrümden 10 seneyi tak diye veririm. Ama bunun yaşanması şubenin geleceği için hayırlı mi olur hayırsız mı olur bilemem, fanatik yanım ağır basıyor keşke yaşansa.

Yani, satılık insanlar "oyuncular Mitrovic'ten memnun" temalı haberler yada twitler girdiğine göre ciddi ciddi Mitrovic ile sezonu tamamlayacaklar bunlar. Biz burda her hafta, kazanırsak +1 kaybedersek koç gider her türlü w-w diyorduk ama böyle diye diye Aralık ayına geldik, sonuç rezalet bir form grafiği ve felaket durumda olan takım, üstüne koç da gitmedi. Aralık ayında yeniden kadro diziyoruz. Artık her türlü w-w demek yerine kazanmamız lazım diyeceğim ben, ne kadar kaybedersek kaybedelim değişim olmuyor çünkü. ha, ben bu maçın kaybında koç değişimi olacağını düşünüyorum. daha önce de belirttim kimse Galatasaray kariyerini ksk deplasmanı ile açmak istemez, yönetim de böyle bir şey istemez. yeni gelen koçun seriye bağlayarak başlayacağını varsayarsak o başlangıcın bahçeşehir maçı olması daha mantıklı. O yüzden bugün artık son kez kaybedersek koç değişimi olur diyeceğim. eğer bugünden sonra da olmazsa, bahçeşehir maçına başka bir koç ile çıkmazsak vah vah. bir sezonu daha boşu boşuna kanser olarak geçirdik demektir.