BSL 7. Hafta | Trabzonspor 103-82 Galatasaray Odeabank

Alex Renfroe denen herifin yaptığı faul sonrası oyunda tutuyor Erman Kunter aklımı kaçıracağım. Bu maç sonrası çok büyük olaylar olması lazım ben böyle maç hatırlamıyorum sinirden hastanelik olacağım

İlk yarıdan bitmis gitmis bir macta Renfroe'nin sportmenlik dısı faul almasını ve o kadar agrasif olmasını anlamıyorum.Yine 20 fark yedigin macın son bölümünde Kunter'in teknik yemesinide.
Adamlar bugun serbest atısıda 17de16 attılar.Kacırdıkları atısda basket faulun serbest atısıydı zaten.

İkinci yarı yalandan savunma yapmaya calıstık 43 sayı yedik.

Şu takımın basında Kunter yerine Lebron James olsun kaybettiğimiz bircok macı kazanırdık.Fenerbahce-Münih maclarını kenara koyuyorum tabi.

İlk yarıdan bitmis gitmis bir macta Renfroe'nin sportmenlik dısı faul almasını ve o kadar agrasif olmasını anlamıyorum.Yine 20 fark yedigin macın son bölümünde Kunter'in teknik yemesinide.
Adamlar bugun serbest atısıda 17de16 attılar.Kacırdıkları atısda basket faulun serbest atısıydı zaten.

İkinci yarı yalandan savunma yapmaya calıstık 43 sayı yedik.

Şu takımın basında Kunter yerine Lebron James olsun kaybettiğimiz bircok macı kazanırdık.Fenerbahce-Münih maclarını kenara koyuyorum tabi.

Deplasmandaki münih maçını kazanırdık...

Önümüzdeki ergen hamsi topluluğunu "her sene böyle, cimboma böyle" diye bağırttınız ya başka da bir şey demiyorum.

Ne oynayacağı belli bir ekibe karşı böyle bir mağlubiyet beklemiyordum açıkçası. Rakip beklenmedik bir şey yapmadığı halde resmen ezile ezile yenildik. Deplasmanda ilk çeyrekten 20 sayı geriye düşüp sürekli tempo yükseltmeye çalışmak filan... Kunter in durumu da geçtiğimiz yıla dönecek gibi, son sıradan play off a girip ilk turdan elenmek yerine istifasını sunup özür dilese ve emekli olsa daha iyi olacak.

Mücadele etmek filan değil; oyuncular oyunun belli bölümlerinde mücadele etmek istedikleri halde edemiyorlar, organizasyonsuzluğu düşünün artık.

AyNd4L.png

lbp6MJ.png

İflas ettik resmen bu sene her şekilde iflas ettik. Söyleyecek kelime bulamıyorum, Galatasaray basketbol takımını bu hale düşürenler utansın.