BuzzerBeater (Basketbol Menajerliği)

Bu başlığa her girişimde canım acıyor. Gerçekten çok sağlam bir takımım vardı. Hedeflerim vardı benim. :)

Herkese üst lige yönelme ve bulunduğu ligde kalma yolunda başarılar diliyorum.

Yeni sezon ne zaman başlayacak? :)

Bu başlığa her girişimde canım acıyor. Gerçekten çok sağlam bir takımım vardı. Hedeflerim vardı benim. :)

Herkese üst lige yönelme ve bulunduğu ligde kalma yolunda başarılar diliyorum.

Yeni sezon ne zaman başlayacak? :)
Abi 11 şubatta diye biliyorum ama tam bilen varsa daha iyi olur . sonunda 4.lige çıktım sayılır ligde 50 sayı fark attığım takım sürpriz yaparak geldi karşıma :)

Teşekkürler Onur. :)

O zaman yavaş yavaş ısınmalıyım. Tüm maçları zamanında takip ediyordum ben, baştan sona kadar. Benim açımdan zaman kaybı oluyor bu. Beni düşündüren bu aslında.

Maçları sürekli takip etmek, başarıyı arttırıyor mu ki? Benim genel kanım bu yönde. :)

Finalin 1. maçını 180-167 kazanmışım :D maç 1 uzatmaya gitmiş ama ilk çeyrek 51-49 bitmiş yani siz düşünün durumu :D İki takımında tam saha pres yapması ve Koş ve vur oynaması bu skorda etkili olmuş baya .2.maçı'da kazanıp 3.lige çıkmak istiyorum.Bu sezon oyunla çok ilgilenmeme rağmen finale çıktım :)

oEnCuEr . VAllaha zor olacaktır kesin ama bakalım hayırlısı ya :)

Baktım takıma ama benim 4. ligden çıkışım gibi değil. Benimki efsaneydi 22 maçta 22 galibiyet ligde arkasından playoffta mağlubiyetsiz çıkış. ne günlerdi duygulandım şimdi :) İnşallah bizim lige gelmezsin ve farklı liglerden bir üste çıkarız önümüzdeki sezon. Bu arada önümüzdeki sezon birkaç hazırlık maçı yapalım. Hoş ben benim takımı dağıtıp gençleştirmeye başladım ama zaten amaç "dostluk kazansın" olduğundan yenilincede çok üzülmem :)

ya ben 3. maçın sonunda geldim geldikten sonra allahtan hiç mağlup olmadım hep 30 üstü fark attım :) ama 4.ligde hemen çıkamam gibi geliyor . Hazırlık maçına hayır demem vala bende kazanamam ama sonuçta Galatasaray kazansın deriz napalım :)

ya ben 3. maçın sonunda geldim geldikten sonra allahtan hiç mağlup olmadım hep 30 üstü fark attım :) ama 4.ligde hemen çıkamam gibi geliyor . Hazırlık maçına hayır demem vala bende kazanamam ama sonuçta Galatasaray kazansın deriz napalım :)

Bende 3 sezondur 4. ligteyim çıkmak zor. Birde ekonomine çok dikkat et özellikle bu sezon ekonomim eksilere düşünce oyuncu sattım sürekli üstüne birde alamadım. O yüzden çıkamadım. Dahada tam toparlayabilmiş değilim.
Bu arada hafta sonu hazırlık maçı için teklif atarım.

ekonomim iyi antrenör ve halkla ilişkiler müdürü üst düzey ama doktor vasıfsızda ordan maliyeti düşürdüm haftalık 67bin kara geçiyorum ama 4.ligde oyuncu maaşları filan artıyor mu mert bi de takımının adı ne ?

Oyuncu maaşları oyuncunun özelliğine göre değişir lig farketmez antreman verdiğin oyuncunun maaşı yükselir diğerleri yaşlandıkları için küçük bir miktar düşer genelde.. Ve bence transfer yapacaksanız bu aralar çok uygun piyasa haberniz olsun