Can Akın

Re: Can Akın Galatasaray'da!

Hemen 1 kisiye kabahat bulmaya ne meraklısınız. Diger Turk oyuncular cok super de. İs Can'a kaldı degil mi. Hay Allahım ya.

napmamız lazım oyunculara yoneticilere saydıralım mı bu mudur arma sevdası. ben buyum valla. tek bi oyuncuya yuklemem sucu. evet laf da soyletmem cunku benim hayatım basketbol.

Birini eleştirmek için önce eleştiriyi yaptığın spor dalıyla ilgili kafanda bilgi olması lazım ! Daha üye olalı 1 ay olmuş biri gelip te 5 yıldır üye olan birine neler diyor yahu. Sen garip garip konuşacan her hafta ayrı oyuncuyu yollayacan, herkes susacak. Ne güzel hayat !

Bende buna bayılıyorum.
Yorum yapan kişiyi alın ortaya sağlı sollu üstüne gidin adamın.
Benim için hayalkırıklığı demiş.Onun dışında ne demiş.

Ne yani arma sevdasını forma sevdasını kimse kimseden öğrenecek değil.Günlük performanslara göre değerlendirmeler yapılıyor ancak sevdamız baki.

Nedir yani oyuncuları iyi ya da kötü eleştirmeyecek miyiz ?

Adam beklentim yüksek diyor karşılığını alamadım diyor.

Bunun cevabı diğer oyuncular sanki süper de olmamalı bence.

Madem Can'ı seviyorsunuz ya da oyununu beğeniyorsunuz açıklamanızı bu yönde yaparsınız ama zaten herkes çok kötü demek Can'ı bir basamak yukarı çıkarmaz....

Emre Doğan' Alıntı:
Birini eleştirmek için önce eleştiriyi yaptığın spor dalıyla ilgili kafanda bilgi olması lazım ! Daha üye olalı 1 ay olmuş biri gelip te 5 yıldır üye olan birine neler diyor yahu. Sen garip garip konuşacan her hafta ayrı oyuncuyu yollayacan, herkes susacak. Ne güzel hayat !

Yoo öyle birşey yok.Kafanızdan birşeyler üretmeyin lütfen.

Emre Doğan' Alıntı:

çok talihsiz bir yorum olmuş. Hani burası bir site değil de konservatuar olsa sen 5 senedir burda olsan benim ise konservatuarda ilk ayım olsa gene tartışabilirim ama sen haklı olabilirsin. 5 yıllık bir bilgi birikimin var derim. Ama burası bir internet sitesi. ve burda yorum yapan insanlar bu siteye üye olduğu gün sporla haşır neşir olmaya başlamıyor. (tabii öznelinde öyleyse bir şey diyemem). Ama benim tahminim burda hiç kimse basketbola bu siteye üye olduğu gün başlamamıştır.

Konuya gelecek olursak da Basketbolcularımız için sık sık eleştiri yapıyoruz ama unuttuğumuz şeylerde var. mesela polat geçen sene daha çok sayı atıyordu ama eminim geçen sene atış tercihi de çokdu Bu sene genel de atış dene (ye)miyorlar.

Ama yabancı oyuncularımız takımdaki arkadaşlığın süper olduğunu söyleyip böyle hırslı oynuyorlarsa bunda Başta murat olmak üzere aralarında Can'ın da olduğu türk oyuncularımızın katkısını yok sayamayız. Bu bile başlı başına bir katkıdır.

her oyuncumuz eleştiriye açıktır...hakaret ve aşalayıcı bir durum olmadığı sürecede herkesin eleştiri hakkı vardır.

Yerlilere forumda çok fazla yükleniliyor...Bunda en büyük en neden maçların izlenmemesi ve istatiğe göre yorum yapılması...
Takımın ilk skor opsiyonu Rancik ve D-Wash, o olmassa Wilkinson,oda olmassa Jasa...
Sonra Murat ve Evren geliyor...Ama topların %70'ini yukarıdaki dörtlü kullanınca ortaya böyle bir görüntü çıkıyor...
Ayrıca yerlilerin kullandığı toplar genelde boş atış atış değil, el üstü veya son saniyede atılan şutlar...
Evren son maçlarda az sayıda atsa da harika oynuyor mesela...
Can'a gelince, fazla skora yönelik oynamıyor ve malesef alıştığımız şutları girmiyor ama onun bu takımdaki asli görevi D-Wash'ın kontrolden çıktığı anlarda oyunda kontrolünü almak, bunu da bence yapıyor...
Can ilerleyen dönemlerde daha iyi olacaktır, ama kimse ondan geçtiğimiz senelerdeki gibi maç başına 12-13 sayı ortalamalı performans beklemesin, şu sistemde muhteşem dörtlünün yanında ancak 1-2 oyuncu sivrilebilir ve bu oyuncularda her maç başka oyuncular olur...

Emrah Bakın' Alıntı:
Yerlilere forumda çok fazla yükleniliyor...Bunda en büyük en neden maçların izlenmemesi ve istatiğe göre yorum yapılması...
Takımın ilk skor opsiyonu Rancik ve D-Wash, o olmassa Wilkinson,oda olmassa Jasa...
Sonra Murat ve Evren geliyor...Ama topların %70'ini yukarıdaki dörtlü kullanınca ortaya böyle bir görüntü çıkıyor...
Ayrıca yerlilerin kullandığı toplar genelde boş atış atış değil, el üstü veya son saniyede atılan şutlar...
Evren son maçlarda az sayıda atsa da harika oynuyor mesela...
Can'a gelince, fazla skora yönelik oynamıyor ve malesef alıştığımız şutları girmiyor ama onun bu takımdaki asli görevi D-Wash'ın kontrolden çıktığı anlarda oyunda kontrolünü almak, bunu da bence yapıyor...
Can ilerleyen dönemlerde daha iyi olacaktır, ama kimse ondan geçtiğimiz senelerdeki gibi maç başına 12-13 sayı ortalamalı performans beklemesin, şu sistemde muhteşem dörtlünün yanında ancak 1-2 oyuncu sivrilebilir ve bu oyuncularda her maç başka oyuncular olur...

Sühan Bey anlatmaya çalıştığım da buydu ama sanırım tam ifade edemedim o lafımda.

Kimseye saglı sollu girdigimiz yok. Kafanızdan seyler uretmeyin. Benim olayımın Can olmadıgını beni tanıyan yazılarımı okuyan iyi bilir. Burak hele senin benim boyle bisi yaptıgıma inanır tarzda yazman sasırtıcı. Canın sagolsun ne diyeyim.

Nilay Abla bu forumda ne kadar sevildiğini bir kere daha anladın galiba :)

Üye olmadan öncede takip ediyodum bu sevgiyi bu arada konu ne olursa olsun hemen yeniler aşağıda kalıyor ben bu forumu insan ayırmayan bir forum diye biliyorum.Ne tür insanlara "he" deyip geçildi.

Yenilere çok gider yapıyor bazı arkadaşlar anlamıyorum.

Haydaaa benle ne alakası var. Kendimi suclu hissettim simdi. :?

Yok yenilere saglı sollu girildigini sanmıyorum. Ya da gozumden kactı mı bilmiyorum.

Nilay abla kötü anlamda demedim bu forumda korkuyorum zaten senin dediğin bişeye hayır demek.Desem yolda bulup sıkıcaklar topuğuma :)

Yani bir arkadaşımız sana avukatımısın diye sordu hemen ordan arkadaşlarımız evet avukatıyız falan böyle bir anda herkez celallendi :)

Biz yamyam değiliz Sezai sadece kendini belli etmek için ortalığı bulandıranlara lafımız.Üslubunda ve bilgilerinde sorun yoksa "4 yıllık üye" ile " 4 günlük üye" arasında fark yoktur.Sadece yeni kayıt olanları daha tam anlamıyla tanıyamamışızdır.

Ben o yazıları gormedim silinmis sanırım ben girene kadar.:)

Korkulcak biri degilim ben. Sadece bebek yuzlu holigan derler. :ehue

Ben bir de Can'ı Antalya'dan geldigi icin ayrı severim ondan.:)

Sezai Saçak' Alıntı:
Nilay abla kötü anlamda demedim bu forumda korkuyorum zaten senin dediğin bişeye hayır demek.Desem yolda bulup sıkıcaklar topuğuma :)

Yani bir arkadaşımız sana avukatımısın diye sordu hemen ordan arkadaşlarımız evet avukatıyız falan böyle bir anda herkez celallendi :)

Nilay KIZILOK' Alıntı:
Ben o yazıları gormedim silinmis sanırım ben girene kadar.:)

Korkulcak biri degilim ben. Sadece bebek yuzlu holigan derler. :ehue

Ben bir de Can'ı Antalya'dan geldigi icin ayrı severim ondan.:)

[quote="Sezai Saçak":19oa5y85]Nilay abla kötü anlamda demedim bu forumda korkuyorum zaten senin dediğin bişeye hayır demek.Desem yolda bulup sıkıcaklar topuğuma :)

[/quote:19oa5y85]

Abla ben demiştim onu :) Avukatıyım filan demedim tabiki de sen de herşeye burnunu sokuyorsun demiş olabilirim :p

Nilay Abla sana direkt biraz yazım olmadı.Senden sonra o kişinin üstüne 4-5 yüklenince bende ezilenin her zaman yanında olurum.Hele de 4-5kişi klavyeyle insanlara gider yapıyorsa iki kez karşısında olurum.