Candice Wiggins

Re: Candice Wiggins Galatasaray'da

şutor guard mı yani iki numara gerçekten anlamadım ben ya augustusda var o mevkide neyse bir bildiği vardır ceyhun hocanın hayırlı olsun .

Wiggins ve Augustus'un takımının en yakın maçı 19 Haziran gece 03,00 da oynanacak.(Cumayı cumartesiye bağlayan gece)

Son 3 maç istatistiklerinde ;
3lükte %50 (9/18)
2 sayılık atışlarda 11/28
serbest atışta %100 (17/17) ile oynamış.

Maçta ortalama süre 32 dakika...

http://www.wnba.com/lynx/stats/

Buradan bakabilirsiniz.

Boş bir oyuncu değil bu gercekte,işte daha önceden ismi transfer haberlerinde hiç çıkmadığı için herkes için sürpriz bir transfer oldu. :)

Katie, Ros Casares ile anlaştı.

mutlaka avrupalı 1 numara ve 5 numara almamız gerekli ayrıca fb yi geçmek istiyorsak bir yabancıyı Türk statüsünde oynatmalıyız bu çok zor bir durum olmasa gerek.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Ben valla Wiggins'i pek sevmiyorum. 6-7 tane maçını izlemişimdir top vermiyor kimseye. Wiggins yüzünden Seimone'a top gelmiyor çok kızmıştım kendisine :)

Abi bende onu söylüyorum tamam skor üretiyor ama bazen sanki 2. bi top daha isticek hale geliyor :)

Hayirli olsun.

Pek tanimadigim bir oyuncu, ama istatistikleri cok iyi. Biraz 2 sayilik atislarinda yüzdesi düsük ama 14/28 ile %50 üclük, 22/22 %100 de serbest atisla oynamis. Daha iyisi samda kayisi :)

Genelde Amerikalı siyahi guardlar arasında Avrupalılardaki gibi keskin çizgiler yok. Jia Perkins de tam bir PG değildi, Wiggins de tam bir SG değil. Biri daha çok PG oteki daha cok SG.

Ama sunu soylemek gerekiyor, uzunları besleme açısından elimizde Işıl dan başka seçenek kalmadı gibi, umarım DHoward-Jameer Nelson sorunsalını yaşamayız. Slyvia'yi hucumlarda unutur iyi beslemez dogru yerde sıkça topla bulusturmazsak Slyvia'ya yazık ederiz. Daha defans odaklı beslenme gereksimi duymayan reboundlarla ekmeğinin taştan çıkaracak bir 5 numaraya da ihtiyaç var.

Netice itibariyle, Campbell'i almalı turk olarak oynatarak 4 numara olayını çözmeli ve avrupalı 1 ve 5 numara almalıyız. Ha 4 numarada Sophia'nin katkısını veren olmaz ama yapacak birsey yok.

PG olayı muhim hadise, hele de kadronda wnba'nin dhoward'i fowles varken. Orlando'nun yaptığı hatayı yapmamak lazım.

barış gül' Alıntı:
dış atışları çok iyimiş penetreliyle ve amerika milli tamına seçiliyormuş .20 oyuncuda birimiş seomons takım arkadaşıda olması avantaj
seomons kimdir ya ? neyse amerikalı iyi güzel hoş ama bize uzun avrupalı lazım acilen gstv de oyun kurucu diyor ama benim bildiğim 2numara

Saim Karakuzu' Alıntı:
gstv de oyun kurucu diyor ama benim bildiğim 2numara

Lynx'in Seimone ile birlikte 2 skorerinden biriyse, oyun kurucudur bence, Seimone oyun kurmadigina göre. Izlemedigim icin fazla iddiali da konusmak istemiyorum ama bana öyle geliyor.

Sanırım;

Işıl

Candice Wiggins - Seimone Augustus

Türk (Bahar, Yasemin yada devşirme)

Sylvia Fowles olacak.