Cebimdeki Dünya

Başlık garip oldu ama Cep Telefonu konusunda bir eksper bulunmakta mı forumda arada bize yardımcı olacak, fırsatlardan haberdar edecek vs. :)

İlk sorumu sorayım;

W910i

W890i

Hangisi :)

Abi bence fotoğraf özellikliğini daha çok kullanırsın yoksa müzik mi daha çok dinlersin ona karar ver :) Telefonların en keskin ayrım yeri bunlar çünkü :)

Erencim foto için almak istiyorum ama piyasada malesef ki sıfır K serisi bulamıyorum. İkinci ele de güvenemiyorum :) Telefoncu tanıdığı olan var mı? :)

Kerem SEÇER' Alıntı:
Erencim foto için almak istiyorum ama piyasada malesef ki sıfır K serisi bulamıyorum. İkinci ele de güvenemiyorum :) Telefoncu tanıdığı olan var mı? :)
Çanakkale'de yaşayan Ramazan Abi vardı, Kerem Abi. Ona özelden ulaş bence :)

Benim de sevmediğim bir özellik o :)

Eren anladım sağol :)

Burakcım iyi güzel de Nokia o fiyata ne alabilirim onu da yazsaydın :)

Telefonun sadece telefon özellikleri ile kullanılması gerektiğine inanıyorum.

Telefonun da olacak,fotoğraf makinen de mp3 ünde, her işi mükemmel kalitede yapmış olursun o zaman.

Tabi pratiklik isteyenlere birşey diyemeyeceğim. :)

Fotoğraf makinem var ama üşeniyorum taşımaya ya. Alperen sizin orada tanıdığın telefoncu var mı? :)

N72 kullanıyorum :)
Kendisinden çok memnunum tipini çok seviyorum telefonumun.Değiştirmeyi düşünüyor muyum olsa da olur olmasa da ama N72 almak isteyenlere de alın derim yani her ne kadar eskimiş olsa bile :)

Kerem, hem öğrenci adamım diyorsun hem de Teknosa´ya göz kırpıyorsun. : )

Yerinde olsam Sıhhiye´deki telefoncuları bir ara gezerdim. Oralarda satılan telefonların tek farkı garantör firmaların KVK, Başarı vb. olmaması. Zaten bunca yıldır telefon kullanan biri olarak, garanti kapsamında bir arızayla karşılaşmadım hiç. Sonuçta onlar da aynı kanunlara dayanarak garanti veriyor.

Onur Yavuz' Alıntı:
Kerem, hem öğrenci adamım diyorsun hem de Teknosa´ya göz kırpıyorsun. : )

Yerinde olsam Sıhhiye´deki telefoncuları bir ara gezerdim. Oralarda satılan telefonların tek farkı garantör firmaların KVK, Başarı vb. olmaması. Zaten bunca yıldır telefon kullanan biri olarak, garanti kapsamında bir arızayla karşılaşmadım hiç. Sonuçta onlar da aynı kanunlara dayanarak garanti veriyor.

Güzel tespit, Sıhhiye'deki Balıkçıoğlu işhanı veya artık birçok yerde görmeye başladığımız Telefon Borsası gibi yerlerden almak daha ekonomik oluyor, çok fazla da önemli sorunlarla karşılaşılmıyor ilerleyen zamanlarda..