Ceyhun Yıldızoğlu

Re: Ceyhun Yıldızoğlu Galatasaray'da

geçen yıl alınan 5 mağlubiyetin acısını çıkarmalıyız...Bu yolda atılmış büyük bir adım bence de kendisi umarım hikaye bir sebepten ötürü takımdan uzaklaşmaz....

Hoş Geldiniz Ceyhun Hoca ! Umarım başarılı olursunuz.

Zafer Kalaycıoğlu başlığı boşuna açılmadı burda Türkiye kupası alındıktan sonra biz gitsin derken bazıları ''Gsbasket dışarı'' diye bağırıyordu.Bu takım fenere 3-0 süpürülünce o destekleyenlerde yokuldu nedense?Şimdi Ceyhun Yıldızoğlu geldi artık o bağıranlar ''Yönetim dışarı'' diye bağırsınlar.Bizim gördüklerimizi yönetiminde görmesi sevindirici yada burayı görmeleri.

Ceyhun hocaya gelince 1 numara her zaman Cem Aktağdır benim için kadın basketbolunda.Cem hocadan sonra Türkiye sınırları içindeki en iyi ve en sevdiğim hoca geldi.

Hoşgeldin Sayın Yıldızoğlu.

Halime Bozgeyik' Alıntı:
Ceyhun YILDIZOĞLU'na hoşgeldin diyorum ve sıradaki gelecek kişi Mihriban oğuz olur inşallah:))

Niye iki gün sonra ya o ya ben demesi içinmi...Kişisel egolarla işimiz yok takım olma uğraşında olmalıyız,buda kişisel egolarını birşeylerin önüne asla geçirmeyen kişilerle olur...Neyse bu başlık altında şimdi başka isimleri konuşmayalım,Gelen Ceyhun Yıldızoğlu'dur ve bu isim hakkında söylenecekte bir sürü şey vardır,başka konulara girip toz kaldırmayalımki,gelen ismin hakkını verelim,olmazmı...

hayırlı olsun. İnşallah görev uzun soluklu olur da bizimde bir oytun sistemimiz olur artık.

Gün içerisinde okuduğum en iyi haber bu..Hoş Geldin Ceyhun Yıldızoğlu!Umarım kalıcı başarılara imza atarsın takımımızda....

ZK gitmesine mi sevinelim yoksa Bayan Basketbolunu en iyi bilen hocanın başımıza geçmesine mi sevinelim valla şaşırdım bende :)

Resmi siteye girip neredeyse 10-15 defa okudum inanamadim helal olsun arkandayız Yıldızoğlu günahlarınla sevaplarınla ;)

ve Gsbasket olarak büyüklerimiz bir röportaj ayarlarsa hocamızla çok mutlu olurum ona soracak çok soru var kendi adıma konusuyorum tabi

vaybe bayan basketbolundan baya uzakmışım erkeklerde olsa anlardım ama bayanlarda olunca iş değişti. siteye ilk girdim anasayfada bir link Ceyhun Yıldızoğlu Galatasaray'da diye aklımdan ne geçti a.asını dedim yine erkek takımına b.ktan b.ktan adı duyulmamış oyuncular alıyoruz dedim kızdım. içeri girince anladımki meğerse antrenörmüş bayan takımlarında :p :p

aşalayıcı şekilde dalga geçmeyin gülün geçin yeter ;) :p :p

Bu hamleyle birlikte Bayan Basketbol takımımızdaki sıkıntıları sona erdirdik,Şimdi takım'da güçlü,taraftar'da rahat darısı Erkek Basketbol,Erkek Voleybol ve Bayan Voleybol takımlarımızın başına.

Açıkçası Ceyhun Hocamızı pek tanımıyorum(sırf takipsizlikten dolayı, benim suçum). Fakat ZK'nın gitmiş olması ile kendisine sonsuz kredi açıyorum kendi hesabıma.

Hoşgeldin Hocam, nice zaferlere beraber ulaşabilmek ümidiyle. Allah yolunuzu açık etsin.

Hiç beklemediğin bir haberi; beklemediğin bir anda almanın mutluluğu paha biçilemez. Teşekkürler GsMobile; teşekkürler Burak Eren abi :p

İnanılmaz mutlu oldum. Armaya yakışan bir koç takımın başında. Yerli oyunculardan maksimum verim almayı başaracak isim takımın başında. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler. Hayırlı uğurlu olsun.

Çok güzel oldu bu haber.Şu kulüpte bulunmasından en çok rahatsız olduğum şahıs gönderildi.Kendisinin onurlu istifasnı beklemiyorduk zaten anca böyle kurtulabilirdirk yönetimde sağ olsun sesimize tercuman oldu.

ZK'dan kurtulmanın kendisi başlı başına bir mutluluk kaynağı iken Ceyhun Hoca'nın onun yerine üstelik 3 yıllık imza ile gelmesi şahane bir haberdir şahane.

En iyisi artık setler izleyebileceğiz takımın yapmış olduğu katı savunma olacak muhteşem gerçekten muhteşem ayrıca 3yıllık sözleşme imzalanmış kendisi ile buda ayrıca sevindirici şimdi yerli rotasyonunda sıra ..