Cihat Levent'in Açıklamaları

Menajerimiz Cihat Levent 05-06 sezonu için dergimize umut dolu açıklamalar yapmış.
-Bayan takımımızı tekrar 1.Lige çıkarmak için güçlü bir kadro kuracaklarını
-Erkek Takımımızda bu sezon ilk 4'ü hedeflediklerini
- Sezonu 15 haziranda açacaklarını bu tarihe kadar kadronun büyük bir kısmının şekillleneceğini
- Bu sezon organizasyonu düzgün yapacaklarını
- Kombine biletlerin satışa çıkacağını taraftar paketi şeklinde olacaağını
- Halil Üner'in başarılı bir koç olduğunu fakat organizasyon eksiği yüzünden yeteneklerini ortaya çıkaramadığını kendisinin koça yardım etmek için bu göreve geldiğini
- Altyapıdan İsmet , Melih gibi gençlerin A takıma çıktığını önemli olan yıldız
yetiştirmek olduğunu Altyapıdan kendisi ve Kerem Tunçeri dışında son 15 yılda Milli takıma yükselen altyapıdan oyuncunun gelmediğini açıklıyor.

Bunun ikisini yapsınlar canımı yesinler.. Başka hiç bişi istemiom walla.. :ehue :ehue

komedi.. GS dergisinde okudum bu röportajı.. Adam 15 haziranda sezonu açıyoruz diyor..Kalmış 5 gün kim gitti kim kaldı belli değil. Halil Ağa ile ikisi açarlar artık sezonu.

ozzy' Alıntı:
komedi.. GS dergisinde okudum bu röportajı.. Adam 15 haziranda sezonu açıyoruz diyor..Kalmış 5 gün kim gitti kim kaldı belli değil. Halil Ağa ile ikisi açarlar artık sezonu.

ORTAYADA 2 duble rakı attıkmı bu sezon bidaha kapanmaz :ehue :ehue :ehue :ehue :ehue :ehue

Ozzy niye abicim, aslan gibi berk var. Berk tek olur cihad leventle Halil Üner iki kişi. Bence berk yener, peşine üner kızıp döver çocuğu , öyle kazanırlar :D

15 Haziran mı?15 Ekim olmasın sakın :D

her seferinde umut dolu açıklamalar ama sonuç yine hüsran.Artık kimseye güvenmemeye başladım ben de.

ARKADAŞLAR....

NİYE BÖYLE UMUTSUZ KONUŞUYORSUNUZ....DERGİ HAZİRAN AYININ 15.İNDE YAYINLANDI OZAMANDAN BERİ ÇOK ŞEY OLMUŞ OLABİLİR.DESTEK OLALIMMMMMMMMMM

SAPO1@mynet.com' Alıntı:
NİYE BÖYLE UMUTSUZ KONUŞUYORSUNUZ....DERGİ HAZİRAN AYININ 15.İNDE YAYINLANDI OZAMANDAN BERİ ÇOK ŞEY OLMUŞ OLABİLİR.DESTEK OLALIMMMMMMMMMM
Doğru söylüyorsunda bunca şeyden sonra artık taraftarın Yönetime hiçbir güveni kalmadı ama bizler Galatasaray Taraftarları olarak takımımızı iyi günlerinde desteklediğimiz gibi zor günlerinde yanında olup desteklemeliyiz..
Önemli olan Yöneticilerin kim olduğu değil.
Önemli olan bizlerin Galatasaray Taraftarı olmasıdır.
Biz iyi gün taraftarı değil .Çünkü Galatasaraylıyız!!!!!!
:atki :atki :atki :atki

Bu açıklamalara inanmak istiyorum.Biliyorum belki yarısı bile gerçek olmayacak ama gerçek olmasına inanmak istiyorum.
Umarım Cihat Levent anlatıldığı gibi diğer yöneticilerden farklıdır.

gordon' Alıntı:
Ozzy niye abicim, aslan gibi berk var. Berk tek olur cihad leventle Halil Üner iki kişi. Bence berk yener, peşine üner kızıp döver çocuğu , öyle kazanırlar :D

Berk var ona tamam ; bir de kardeşi Behçet ÜNER' in oglu var haha adını hatırlamıyorum ama Ankara TED Altyapısında 10 numara giyen feci kapasitesiz bir cocuk heh yakında onu da Galatasaray' da görebiliriz ;)

ARdaQue' Alıntı:
gordon' Alıntı:

Berk var ona tamam ; bir de kardeşi Behçet ÜNER' in oglu var haha adını hatırlamıyorum ama Ankara TED Altyapısında 10 numara giyen feci kapasitesiz bir cocuk heh yakında onu da Galatasaray' da görebiliriz ;)
Abi Halil Üner beni evlatlk almazmı :roll: :muhaha

geçen sene galatasaray dergisi halil üneri arda vekiloglunu çikarmisti yok efes ülker tekeli herkesi biktirdi biz sampiyonluga oyniyacaz falan filan söylendi sezon basinda olanlari ve olacaklari herkesden ii bilip kendini ve galatasaray taraftarini kandirmak ne kadar kolay
bu sene yine galatasaray dergisinde basketbol takiminin eskilerinden biri çikmis ilk dörde oyniyan bi takim yaratacagiz bayanlari tekrar birinci lige çikaracagiz falan diyor. Umut fakirin ekmegi ne de olsa bari bu biraz daha az destekli atiyor. Altyapidan süper oyuncular geliyor diyor ama biz daha ismet haricinde birisini görmedik. Sonumuz bu sene de ayni gibi ezeli rakiplerimizden biri türkiye liginde final, digeri avrupada dörtlü final oynarken üç büyükler içindeki en basarili takim ve bir zamanlar yenilmez armada plarak nitelendiren bu camiayi diger rakipleri karsisinda küçük düsürenler utansin
geçen sene sezon basinda alip devre arasinda gönderilen oyuncular hep galatasaraya para taktilar(ki bu girildimi çikilmiycak bi konudur ayrica burada konusulacak bi konu deildir), bunlara verilen para basketbol subesine verilse, biz simdiden sampiyonluk adayi kaliteli oyunculari olan ve sorunlari çok az olan bi takim hakkinda konusurduk. Fakat simdi takimin toplanip toplanmayacagi konusunda bile emin degiliz yine sezonun baslamasina bi hafta kala kaliteli oyuncular bulunduran ama birbirini tanimayan ve hazir olmayan oyunculardan zoraki bi takim kurulacak ve ilk alti yedi maç kaybedilecek sonra yavas yavas arada bir iki galibiyetler alinacak takim toparlandi derken sezon sonu gelecektir.
Dilerim zaman beni yaniltir ve ilerde basarili bi takimdan bahsederiz forumlarda.

Resmi kanallar dahil hiçbir bilgi yok.
Kimsenin bir bilgisi yok.Bugün Resmi açılış olmayacak galiba bu seneye benzer bir sene geçecek (deja vu) Hep Aynı Hikaye......

Abi durun ya bismillah.Sitelerde haber çıkmaması çok normal.Zaten bizden başka bu durumda bir takım yok ki.Dolayısıyla kimse için haber değeri taşımaz.Umutsuzluğa kapılmaya gerek yok.Bundan daha kötü ne olabilir ki?

SEKO' Alıntı:
Menajerimiz Cihat Levent 05-06 sezonu için dergimize umut dolu açıklamalar yapmış.
- Sezonu 15 haziranda açacaklarını bu tarihe kadar kadronun büyük bir kısmının şekillleneceğini
- Bu sezon organizasyonu düzgün yapacaklarını
- Kombine biletlerin satışa çıkacağını taraftar paketi şeklinde olacaağını
- Halil Üner'in başarılı bir koç olduğunu fakat organizasyon eksiği yüzünden yeteneklerini ortaya çıkaramadığını kendisinin koça yardım etmek için bu göreve geldiğini
- Altyapıdan İsmet , Melih gibi gençlerin A takıma çıktığını önemli olan yıldız
yetiştirmek olduğunu Altyapıdan kendisi ve Kerem Tunçeri dışında son 15 yılda Milli takıma yükselen altyapıdan oyuncunun gelmediğini açıklıyor.

evet bugün 15 temmuz daha ortada hiçbirşey yok

bizi yalanlıyacağınıza önce kendi yalanlarınıza bakın!!