Cimbombom anana ! ve Satılık Fenerbahce taraftarı....

Önder Ç.

0
Yönetici
Hoparlörden avazı cıkana kadar cimbombom kümeye diye bagıran anonscudan,tribünde onları destekleyen parayla satın alınmıs fenerlisinden besiktaslısına,yöneticisinden görevlisine bu baslık hepinize !!!

Biz her türlü kalırız ligde ama siz seneye Ahmet Cömerte nasıl gelirsiniz bilemem !

Bu ilanda Fenerbahcelilerden :)
tavukilani.jpg

Hepinizin Allah belasını versin satılık şerefsiz kültürsüz herifler.Özellikle o spikerin .........................................................................................................................................................

Benim sözümde o spor salonunda bulunan parayla satın alınmış fenerlilere ve spikere Allak Belanızı versin insanda biraz saygı centilmenlik olur yazık ki ne yazık bu durumlara düştük bu heriflerin diline düştük... Ama Ben Bunların Hepsinin A..................

Niye kızıyoruz ki? Ben bağırana değil bağırtana kızıyorum beddua ediyorum. GS ı bu şekilde alay konusu yaptıranların allah cezasını versin.

orda tribünde fener formasiyla durup, salona bedava girip, biletler rakibe 120 ytl ye satildigi icin rakipten hic bir taraftarin dogal olarak salonda olmamasini bildikeri halde delikanli ayaklari yapanlari, ve bu olaylari alkisliyip hatta daha cok poh pohlandiran o salon spikerinden taa en son banvitliye kadar hepsinin 7 sülalesini.... töbe töbee....

Allah büyük......

Gören görecek, lütfen Banvit Bandırma'dan çekilme, basketbola emeklerine devam et.....

Galatasaray o kadar büyük bir kulup ki !

Bugün o fenerbahce formalı zavallıların ne işleri vardır o salonda anlamak mümkün değil !

delirmemek mümkün değil........

şerefsizce köpekçe anonslar yapanlar......

banvitlilerin arasına karışıp zevkten dörtköşe olup milleti galeyana getiren fenerli itler....

seneye görüşecez.........

Tamam Arkadaşlar artık sinirlerimize hakim olalım olacağı varmış ama şunu aklınızdan sakın çıkarmayın bu iş burada bitmez daha önümüzde ne günler var bir gün mutlaka hak ettiğimiz yerlere geleceğiz......

Hoparlörlerinden kendi takımını desteklemek için bağırıp salondaki seyircileri coşturmaları güzel ama hangi takım olursa olsun rakip takıma hoparlörlerden hakaret etmek affedilemez bir durum.Bunun kesinlikle Banvitsporlu yöneticiler tarafından planlanmış kasıtlı bir olay olduğunu düşünüyorum.Banvitsporu kınıyoruz!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Arkadaşlar, değer vermediğiniz insanlar hakkında kendinizi üzmeyin. Bir gün gelecek onların da acılarının çıkacağı bir yer olacak. Bir yerlerinden mutlaka çıkacak o acı...

Ben bunları planlayanların Banvit yöneticileri olduğunu, ya da Banvit yöneticilerinin bu denli becerikli olabileceklerini zannetmiyorum.

Beyler, bu yönetim , 100. yılımızda onurumuzu, gururumuzu kırmak için ne denli çaba sarfedib, itibarımızı yerle bir etme mücadelesi yapsada,

Biz o kadar büyük bir camiayız ki,
Biz rakiplerimizde o denli büyük yaralar açmışız ki,
Biz onlara o kadar büyük bir aşşağılık kompleksi yüklemişizki,

Hepsi biliyorlar, büyük demekle büyük olmuyor camialar,
Hangisi yaptıklarımızı yapabilir,
Hangisi bizimle rekabet edebilir,
Hangi başarıyı, bizim üzerimize çıkmak için hedef alabilir,

Mümkün değil,
Önümüze geçmeleri, üstümüze çıkmaları mümkün değil,
Çare yok, hep altımızda kalacaklar,
Peki bunlar nasıl mutlu olacaklar,
Ne gurur duyacak bir mazileri var,
Ne de elde ettiklerimizi, elde edebileceklerine dair inançları var,

Geriye onlar için tek bir şey kalıyor,
Sadece ve sadece bizim başarısızlıklarımızla mutlu olmak.

Arkadaşlar lütfen tepki vermeyin, karşı çıkmayın, eleştirmeyin.

ÇÜNKÜ BU ZAVALLILARIN YAPABİLECEĞİ BAŞKA HİÇ BİR ŞEYLERİ YOK.....

Bu cirkin ilani, icinde bulundugum basketbol camiasindan önemli simalarinin da yer aldigi bir haberlesme listesinede gonderdim. Cirkinlikleri herkes görsün bilsin.. Hakkaten ayıptır yani. Banvit bizi bu cirkin oyunlara basvurmadan da rahatlıkla yenebilirdi zaten.. Yaziklar olsun..

Banvit bizi dun o salon o halde olmasaydi, salonda satilik taraftarlar olmasaydi biraz zor yenerdi. Hic onemli degil hala kumeden dusmedik ama onlar gelecek sene bizimle tekrar mac yapacaklar bakin o zaman neler olacak...

mremre' Alıntı:
Banvit bizi dun o salon o halde olmasaydi, salonda satilik taraftarlar olmasaydi biraz zor yenerdi. Hic onemli degil hala kumeden dusmedik ama onlar gelecek sene bizimle tekrar mac yapacaklar bakin o zaman neler olacak...

gelecekler kardesim gelecekler bende kayseriden gelecem ve bakın neler olacak

Oncelikle su playout maclari hayirlisiyla bir gecsin, bir kazaya ugramayalim. Ondan sonra onumuzdeki yil hesaplasmak istedigim o kadar cok kisi, takim ve kurum var ki:

- Serefsizlige yepyeni bir boyut katan Banvit
- Ezikligin duayeni FB taraftarlari
- Gecen haftaki macta Banvit'e resmen yatan Besiktas
- Bizim macta kahraman kesilen; daha sonra bizimle cekisen ITU, Tekel ve Banvit'e yatan Dacka
- Basta Ufuk Akyuz olmak cogu hakem
- Kendisine oy verilmedigi icin bizden intikam alan, sampiyon kadromuzun eski kaptani, Aziz Yıldırım ' ın yeni kopegi federasyon baskani Turgay Demirel

ve su an aklima gelmeyen bircok kisi. Tanrim, sendeledigimiz anda farkediyoruz ki ne kadar cok ezik varmis etrafta. Hayirlisiyla once biz su playouttan kazasiz yirtalim sonra kendi sirtimizdaki kamburlardan kurtulalim, sira su yukaridakilere de gelecek elbet!

Insanda ahlak olur, terbiye olur, akil mantik olur. Ee bunlarin hepsinden yoksun olunca biri ne olcak; öyle zavallilar çikar kendini rezil eder. Her zaman diyoruz farkliyiz diye, bir kez daha gördü herkes bunu. Neyse Istanbul'a da gelcek nasil olsa bunlar..

G.Saray'dan Banvitspor'a tepki..

TBL'de Bandırma Banvitspor'a yenilerek playout maçları oynamak zorunda kalan Galatasaray'da rakip takıma ve federasyona büyük tepki var..

Şube sorumlusu Derya Taşdelenler, gayri medeni şartlarda maç yapıldığını ve maçın tekrar edilmesi gerektiğini söylediŞube sorumlusu Derya Taşdelenler, dünkü maçta ev sahibi takımın biletleri 120 milyon yaptığını ifade ederek, ''Buna rağmen gişe açmadılar. (Bilet arkadaşta oradan verelim) dediler. Protokolde de yer ayırmadılar. Fenerbahçe seyircisiyle birleşmişler, onların formalarını giymişler. Son dakikada (Galatasaray kümeye) diye sunucu anonslar yaptı. Çirkin olaylardı. Gayri medeni şartlarda maç yaptık'' dedi.

Galatasaray'ın birşey yaptığında hemen sahasının kapatıldığını kaydeden Taşdelenler, şöyle konuştu:
''Gözlemciler, federasyon temsilcileri oradaydı. Rakibimiz toplu bilet dağıttı, bütün salon maça bedava girdi. Federasyon Genel Koordinatörü Ali Özsoy'a şikayetlerimizi söylüyoruz. Ama birşey yapmıyor. Basketbolu federasyon yönetmiyor, Efes Pilsen, Ülkerspor, Bandırma Banvitspor gibi müessese kulüpleri yönetiyor. Federasyon özerkleştikten sonra onlarla çok yakın ilişkiler içine girdi. Galatasaray 100 yıllık bir kulüp, basketbolu kuran bu sporda büyük emeği olan bir kulüp. Bir kulübün üstüne bu kadar acımazsızca gelinmesine anlam veremiyorum. Galatasaray'ın canı yanıyor, bu kadar da (Vur abalıya) olmaz. 35 gündür federasyon başkanı Turgay Demirel'den resmi randevu istiyorum. Hala aramadı.''

Derya Taşdelenler, karşılaşmada yaşananlarla ilgili zabıt tutturduklarını vurgulayarak, ''Bu maçın iptal olması lazım. Sportif kurallara aykırı bir maç oldu. Garnizon komutanı, kaymakam, belediye başkanı protokol tribünde hep beraber maçı izliyorlar. Olay spordan çıkmış. Bizim orada maçı almamız mümkün değildi'' dedi.

-''PLAY-OUT'LARI GÖRECEĞİZ''-
Eskişehir'de oynanması gereken play-out maçlarının bu şehirden alındığını kaydeden Taşdelenler, ''Ali Özsoy'a sordum, nerede oynanacağını bilmediğini söyledi'' diye konuştu.

Ali Özsoy'un Eskişehir'de salon kötü olduğu için vazgeçildiğini söylediğini dile getiren Derya Taşdelenler, ''Peki salon kötüydü de niye Beşiktaş-Bandırma Banvitspor maçını oraya verdiniz. 20 milyonu temsil eden bir kulüp var. Ama Galatasaray umurlarında değil. Bandırma Banvit çok daha güçlü, federasyonla yakın işbirliği halinde para harcıyorlar, salon yapıyor. Hoş şeyler değil ama Galatasaray bu durumdan da sıyrılır. Bu bize ders oldu, hırslandık. Hatalı kararlar verdik, düzelteceğiz'' diyerek sözlerini tamamladı.